Burda oda mezarımı var yoksa mezarlık işareti mi yardımcı olursanız sevinirim

Malkoçoğlu1

Yeni Üye
Çok iyi anlatıyorsunuz öncelikle teşekkür ederim buranın 50 metre kuzeyinde açılmış üç tane mezar var burası çevreye hakim olan bir tepe oldukça fazla kuyular var hatta kuyunun birisi evin içinde hemen odanın köşesinde. O taştaki oyuklara başka bi taşla vurduğunda tap tup sesler çıkıyor sanki arkası boşmuş gibi boşluk tespiti yaptık o ana Kaya'yı gösteriyor 12 tane oyma var ve ilk baştaki oyma üçgen yarın çok detaylı resim yüklerim kusura bakmayın bi de bu resimlerde görünen heryerden boşluk tespiti yaptım ve hep boşluk çıktı

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Malkoçoğlu kardeşim boşluk tespiti başka derinlik tespiti başka mineral değerli vs vs tespiti başka başka şeyler sen sana lazım olanı almaya bak .... işin gücün rast gitsin

Malkoçoğlu1

Yeni Üye
Açılmış yerleri var mı diye sordunuz ya delikler oyuklar var sanki hava deliği gibi kolum girmedi bi metre kadar çubuk soktum girdi yarıklar var evet

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
solucan kamera al içerde nevar ne yok görürüsün ona göre hareket edersin bu arada eldivensiz 1 şey elleme .. elini olur olmaz zehirli vs vs 1 yere getirisin ALLAH muhafaza...
benim demem şuki boşluk aldığın yerin içinde 1 şey olduğu anlamına gelmez ... boşlukta ne var ona bakmak gerekiyor ....

Malkoçoğlu1

Yeni Üye
Anladım kayanın içine mi bakmam gerekiyor şimdi toprak dolgulu yeri hiç oynamama gerek yokmu ?

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
delik olan yere derinse solucan kamera sal gitsin içeride ne var ne yok görürüsün .... diğer işaretlenen yerlerede tokmak vur sesini dinle .... çubuk kullanmasını biliyorsan çubuk çalış ... makinan varsa makina çalış ...

ve bilgileri burada paylaş nekadar çok resim ve bilgi okadar hedefe yaklaşmak demek ..

Malkoçoğlu1

Yeni Üye
Sağolasın usta bir kaç resim daha yükledim manzarası güzel dediğin yerde çekmiştim o fotoğrafı oymanın içinde bi oyma daha var gibi onun anlamı nedir

Malkoçoğlu1

Yeni Üye
Kayanın içine nasıl girebilirim kolay bi yöntemi varmı yani insan gücüyle yapılabilecek bişey kazama

Malkoçoğlu1

Yeni Üye
Ya acemiyim diyelim İsterim bende çok fazla resim atmak sizlerin bilgilerine ihtiyacım var tabiki ama fazla çekmemişim yarın çeker atarım hepsini