Buyrun Deneyimli İşini piri ustalar. Yardımlarını ve degerli yorumlarınızı bekliyorum

Storm

Editör
Bu konuyu daha önce açmıştım bilirsiniz ustalar. 3 cüyü de buldum fakat 3. cü yağmur sularından dolayı şelaleden asagı düsmüs kurulmuş parçaları buldum. İlki buydu Ekli dosyayı görüntüle 207062 Ekli dosyayı görüntüle 207065 Ekli dosyayı görüntüle 207066

2. Cisi bu Ekli dosyayı görüntüle 207064 Ekli dosyayı görüntüle 207068

3. Cüsü de Kırık şekilde resimdeki şelale gibi yerden asagı düsmüs resmin sol alt kısmında. Ekstradan orda toprak cinsinden farklı bi toprak var ustalar.

Ekli dosyayı görüntüle 207069

Bu sekil elenmiş toprak gibi Sadece burda var
Ekli dosyayı görüntüle 207080

taşların bulunduğu arazi

Ekli dosyayı görüntüle 207071 Ekli dosyayı görüntüle 207073

Ekli dosyayı görüntüle 207081

Şelalenin gibi yerden bi kaç görüntü.
kırlangıx yuvasının üstündeki taş dikkatimi cekti

Ekli dosyayı görüntüle 207077
S. Su şelalenin kısmında işaretledigim yerde tok tok diye ses geliyor vurduğum da diğer yerlerde öyle bi ses YÖK boşluk sanırım kapak gibi

Ekli dosyayı görüntüle 207078 Ekli dosyayı görüntüle 207079

Storm

Editör

Storm

Editör
Resimlerin bazısı ters yüklenmiş düzgün yüklemedi kusura bakmayın ustalar

Storm

Editör
Eyvallah ustam. Hayırlı bayramlar bu arada aynen can güvenliğine dikkat ediyorum. Bugün biraz yokladım oraları akrep çıktı öldürdüm

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Gözünün gördüğü hiç bişeyden korkma. Yılma sonuçta keyfine gezmiyoz.. Bi kazanım olmazsa kıymeti yok.. Geçen biri arazide ne kadar silüeti işaret benzeri göz yanıltması varsa yukleyıp konu açmış.. adama yardım ediyoz..kardeş şöyle böle diye.. adam illa kazanımmı olcak. Diyo. Yaw ozaman niye yoklama çekiyon. Sonada tabiatı seviyom ayaana yatıp. Bizi bozmaya çalışıyon... Bırak bu ayakları mert ol dedim zıpladı gitti

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Orayı yukardan aşağıya indir bence kaybecek birşeyin olmaz lakin dikkatli ol
Bu toprak sıkıntılı
Buldu gun güveç şeklindeki taşları kırmayı denedinmi ?

Storm

Editör
Güveç şeklindeki şeylerin 3 de Kırık hocam su ilkini tam kırmadımEkli dosyayı görüntüle 207096 ilki böyle biraz yokladım yuvarlak yeri digerleri gibi geldi ellemwdim sonra. Pişman oldum bunu kırdığıma diyebilirim. Diğer 2 sini ysgmır yağdığı gün dere akıntısı asagı götürmüş parçalanmış baktım iyice içi Horasan’a benzer birşeyle yapılmış gibi. Küçük küçük cam parçaları var büyük iihtimal hatta %99 cakmak taşo parçaları diyebilirim Mal bulanındır doğru diyorsun ustam yardım etsen dert etmesen dert ? nokta atışı yaptığın yerleri bi yoklayayı ni razı yüksek ama yapacak birşey YÖK