Buyrun ustalar.

Storm

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 228603

Yeşil ile çizdiğim yer eski yol güzergahı gibi ustam beyaz x attığın yerin daha ilerisinde kaya kütlelerinin olduğu yer var. Arazinin diğer yüzü de bu görmüş olduğun arazi gibi

deli firat

DOĞACI
Kardeş sen daha bulanadınmı sana demedikmi yaşlı meşe agaçlarının orda kapalı bir kuyu ara diye

R00T

Profesyonel
Co Admin
@ Storm ustam şimdi benzeri durumda ki yerde yarım yılan gibi işarette vardı .Böyle değirmen taşı gibi taşta mevcuttu.Yapılan çalışmada yakınında oda duvar kalıntılarına ulaşıldı fakat su tuzakları devreye girdi .Çok zorlu işti.Senin fotolarda ustaların işaretlediği yerler bende onlarla hemfikirim.Yine diyorum kaliteli oda beklerim.

Storm

Editör
@ Storm ustam şimdi benzeri durumda ki yerde yarım yılan gibi işarette vardı .Böyle değirmen taşı gibi taşta mevcuttu.Yapılan çalışmada yakınında oda duvar kalıntılarına ulaşıldı fakat su tuzakları devreye girdi .Çok zorlu işti.Senin fotolarda ustaların işaretlediği yerler bende onlarla hemfikirim.Yine diyorum kaliteli oda beklerim.
Zirve tepeyi verirse orası gümlemiş. Ama düzlük arazide ise sorun yok ustam. Allem edem kallem eder hallederim. Kendi mülkümüz buralar sorun yok o yüzden

Storm

Editör
Kardeş sen daha bulanadınmı sana demedikmi yaşlı meşe agaçlarının orda kapalı bir kuyu ara diye
Ya bende sorun var ya uzakta bi yerde ya da ne bileyim benden önce mi ugradılar buralara anlamadım bi türlü yok yani aga araziyi çok iyi biliyorum.

deli firat

DOĞACI
yok daha tık yok aradım tarafım bana mısın demedi
Ağa sen dediğime yoğunlaş çubuklar iş görür koyuyu bul üsten eşele toprağı al kapak olaçak o değirmen taşımı dediğinden kaldır bak toplu saklanmışları görecen okadar özenli yapılmamış işi aceleye getirmişler kaçarcasına

Storm

Editör
Ağa sen dediğime yoğunlaş çubuklar iş görür koyuyu bul üsten eşele toprağı al kapak olaçak o değirmen taşımı dediğinden kaldır bak toplu saklanmışları görecen okadar özenli yapılmamış işi aceleye getirmişler kaçarcasına
Takriben kaç metre aralıgında araştırma yapayım aga hazır kar erimeye başladı şuan in cin top oynuyor gelen giden de olmaz buralar da

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
İlk sayfayı okurken tam da bu taşın olduğu çoğu yerde tümülüs görülmüştür diye yazacaktım ki diğer sayfalara bakınca devamında resimlerini gördüm :)

Ekli dosyayı görüntüle 228624

deli firat

DOĞACI
Takriben kaç metre aralıgında araştırma yapayım aga hazır kar erimeye başladı şuan in cin top oynuyor gelen giden de olmaz buralar da
Yaşlı meşeleri heryönden 10mt daire içine al başla aramaya hata bu ağaçların yakınında sadece üstü dışarda büyük çoğunluğu toptak altında olan bir kaya ara bu ikinci nişanıdır

Storm

Editör

Storm

Editör
Yaşlı meşeleri heryönden 10mt daire içine al başla aramaya hata bu ağaçların yakınında sadece üstü dışarda büyük çoğunluğu toptak altında olan bir kaya ara bu ikinci nişanıdır
Tamamdkr ustam. Eline diline gönlüne sağlık ustam