Buyrun ustalar.

Storm

Editör
Altina nekadar inilmis bilmiyorum fakat incelenmeli. Birde komutan mezarida olabilir. Yuzeyden guney tarafina ilerleyip isaretli kayanin arkasina ilerlenmeli. Selametle
Bölge güzel ustam 2-3 yer açıldı. Güney Doğu istikametinde büyük zirve tepe var ve bi ihtimal komutan mezarı bu zirve tepedeydi yüklü mal alınmış diyorlar orası alındı ama hala var deniliyor ne kadar doğrudur bilemem.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ekli dosyayı görüntüle 228551
Çevre resimleri mevcut değil. Oturup düşündüm düşündüm resmi inceledim. Burda bi çift öpüsen yılan mı var sade yılan mi bilemedim bir de yılanın üst kısmında kalp var ve ayrıca başka işaretlerde var gibi o yüzden saygı değer abilerim ve ustalarım
Bu kare de neler görüyorsunuz ? Ve siz olsanız resme bakarak ne gibi cözüm yolları üretirdiniz. Canı gönülden samimi yorumlarınızı bekliyorum.
ustam ilk cagda icat edilen tekerlek dimi bu... bide yilanlar opusuyosa devami bolluk bereket olur iyidir...

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bölge güzel ustam 2-3 yer açıldı. Güney Doğu istikametinde büyük zirve tepe var ve bi ihtimal komutan mezarı bu zirve tepedeydi yüklü mal alınmış diyorlar orası alındı ama hala var deniliyor ne kadar doğrudur bilemem.
imkan bulursan kardesim resimle bakalim insALLAH c.c. bahsettigim yer derindir fazla yzaginda degil ama iscilik agirdir ve yyklu olmali. Selametle kal

Storm

Editör
ustam ilk cagda icat edilen tekerlek dimi bu... bide yilanlar opusuyosa devami bolluk bereket olur iyidir...
bilmem galiba ağa. Senin dediğini yaptım piknik tüpünü attım buraya. Çayımı içtim yemeğimi yedim tık yok karın tokluguyla geri döndüm ustam

Storm

Editör
imkan bulursan kardesim resimle bakalim insALLAH c.c. bahsettigim yer derindir fazla yzaginda degil ama iscilik agirdir ve yyklu olmali. Selametle kal

Tamamdir ustam. 2 yeri de resimlerim. Biri zirve tepe de yatırın yanı örme oda tünel var
gözlerimle gördüm içeri giremedim kendimiz kapattık bir diğeri de kaya dibinden oda şeklinde kazılarak orası da değirmen taşı çıktı altında saban

Storm

Editör
olamaz boyle bisey .niyeki ekipman arac mi yoktu hazirliksizmi gittin

Yok ustam mevzu bak şöyle
normal de işaret işareti takip eder değil mi yönü verir sekli semali çıkartır buralarda öyle değil. Burda adım atıyorsun karşına başka denk geliyor. Gidiyorsun farklı şey iniyorsun Farklı şey yakın bölge birde kafa karışıyor tepki alıyorsun işlem yapacaksın olduğun yerde farklı şey anlamadım ben

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Yok ustam mevzu bak şöyle
normal de işaret işareti takip eder değil mi yönü verir sekli semali çıkartır buralarda öyle değil. Burda adım atıyorsun karşına başka denk geliyor. Gidiyorsun farklı şey iniyorsun Farklı şey yakın bölge birde kafa karışıyor tepki alıyorsun işlem yapacaksın olduğun yerde farklı şey anlamadım ben
tabiat olaylarindan dagilmis anladim.ozaman en asina oldugun cozulecek isaretli mevkiye oncelik ver..buluntu cikarsa.elekten gecirirsin mekani.bol nasipler

R00T

Profesyonel
Co Admin
Son işaret olarak bir çalışma için şunu derim ; 1-2 cm lik bir alemet işaret olur onuda görmek çok zor oluyor.

Storm

Editör
Mirkut ustam bir sorum olacak bu ve benzeri şekilde 8-9 tane var değirmen taşından hemen hemen aynı güzergah üzerine konulmuş yön olarak eski yol istikametinde gibi sanki bunu da ekleyeyim. Ekstra olarak birşey daha soracağım
bu taşın hemen 3-5 metre asagısında farklı bi işaretler var
Mesala bu
Ekli dosyayı görüntüle 228723

B
Ekli dosyayı görüntüle 228724 Ekli dosyayı görüntüle 228726

Bu da diğer yönden cekimi
Ekli dosyayı görüntüle 228727
Bu da başka yönden cekimi
Ekli dosyayı görüntüle 228730
Burası kayalardan

Storm

Editör
tabiat olaylarindan dagilmis anladim.ozaman en asina oldugun cozulecek isaretli mevkiye oncelik ver..buluntu cikarsa.elekten gecirirsin mekani.bol nasipler
bilmiyorum artık ustam kayalık alanlar buralar az çok bilirsin :D yolun bu taraflara düşerse bi çay içmeye beklerim