• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

büyük kuyu

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
görmedim demeyin

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
harika biyer, hayırlı olsun.

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@poseidon2023 sit alanı mı burası ustam ? Bilginiz var mı ? O yer görünen o güzel tepede ise ya dramos açılmış yada orda çok güzel kaya mezarı var .Resimlerin birbirleri ile olan bağlantılarını az anlatsanız .Kuyu denilen yer ;
Yığma tepe içindeki mezar odasına kadar uzanan ruh deliği ,havalandırma yada adakların kanının direk mezar odasındaki yatan ölü ye temas edecek kadar ustaca yapılmış sunum yapılan yer çünkü resimlerde görünen yapı büyük ve zamanla dönem soygunu yememiş ise orası toprakla kayayla sonradan bu delikten içerdeki mezar odası da komple doluyor .Oda açılınca içi toprak dolu çıkan mezar odaları örnekleri var .Bunu da dikkate almak gerekiyor .
:86:

Ekli dosyalar

• 662.7 KB Görüntüleme: 591

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
evett çok nadir yer bozoklu sag olasın

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
eyvAllah agaaa ama hiç kolay deyil inceleyince enn zoruda yüksekten korkarım kuyuya bakamadım bile net cem bakam BulursamKader25

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
sit alanı deyil bunu iyi biliyorum kuyu zirvenin

Adsız.jpg

x.jpg

sıra odalar var bu şekilde kazama

xx.jpg

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
eyvAllah agaaa ama hiç kolay deyil inceleyince enn zoruda yüksekten korkarım kuyuya bakamadım bile net cem bakam @BulursamKader25
Ya kendin yapacan,
Ya da yapanı bulacan :))

Bende de Balkon yükseklik korkusu var. Birisini balkonda görünce dizlerimin bağı çözülüyor, belimin altı uyuşuyor. Ha düştü ha düşecek sanıyorum.
Çok parçalanmış ceset gördüm; tek tek incelerim gözümlen, amma bu yükseklik korkusu daha doğrusu fobiler, insanı perişan ediyor :((

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ya kendin yapacan,
Ya da yapanı bulacan :))

Bende de Balkon yükseklik korkusu var. Birisini balkonda görünce dizlerimin bağı çözülüyor, belimin altı uyuşuyor. Ha düştü ha düşecek sanıyorum.
Çok parçalanmış ceset gördüm; tek tek incelerim gözümlen, amma bu yükseklik korkusu daha doğrusu fobiler, insanı perişan ediyor :((
bendede var aksam balkonun lambasını degıstıremedım :D

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
poseidon2023 ustacım harika bir yer.gözüm gönlüm açıldı şu sıcakta.hayırlı sonuclarıda senin olsun insallah

usta bisey sorucam,3. Resimdeki kiremit parcaları ve parcalarin saginda kalan ince elek alti toprak buradanmı cikarildi?siz herhangi bir islem yapabildiniizmi yoksa bu sekildemi buldunuz.?