büyük kuyu

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
harika biyer, hayırlı olsun.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kolay gelsin ağam.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@poseidon2023 sit alanı mı burası ustam ? Bilginiz var mı ? O yer görünen o güzel tepede ise ya dramos açılmış yada orda çok güzel kaya mezarı var .Resimlerin birbirleri ile olan bağlantılarını az anlatsanız .Kuyu denilen yer ;
Yığma tepe içindeki mezar odasına kadar uzanan ruh deliği ,havalandırma yada adakların kanının direk mezar odasındaki yatan ölü ye temas edecek kadar ustaca yapılmış sunum yapılan yer çünkü resimlerde görünen yapı büyük ve zamanla dönem soygunu yememiş ise orası toprakla kayayla sonradan bu delikten içerdeki mezar odası da komple doluyor .Oda açılınca içi toprak dolu çıkan mezar odaları örnekleri var .Bunu da dikkate almak gerekiyor .
:86:

poseidon2023

Uzman
eyvAllah agaaa ama hiç kolay deyil inceleyince enn zoruda yüksekten korkarım kuyuya bakamadım bile net cem bakam BulursamKader25

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
eyvAllah agaaa ama hiç kolay deyil inceleyince enn zoruda yüksekten korkarım kuyuya bakamadım bile net cem bakam @BulursamKader25
Ya kendin yapacan,
Ya da yapanı bulacan :))

Bende de Balkon yükseklik korkusu var. Birisini balkonda görünce dizlerimin bağı çözülüyor, belimin altı uyuşuyor. Ha düştü ha düşecek sanıyorum.
Çok parçalanmış ceset gördüm; tek tek incelerim gözümlen, amma bu yükseklik korkusu daha doğrusu fobiler, insanı perişan ediyor :((