büyük kuyu

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ya kendin yapacan,
Ya da yapanı bulacan :))

Bende de Balkon yükseklik korkusu var. Birisini balkonda görünce dizlerimin bağı çözülüyor, belimin altı uyuşuyor. Ha düştü ha düşecek sanıyorum.
Çok parçalanmış ceset gördüm; tek tek incelerim gözümlen, amma bu yükseklik korkusu daha doğrusu fobiler, insanı perişan ediyor :((
bendede var aksam balkonun lambasını degıstıremedım :D

Feda

Bilgili Üye
poseidon2023 ustacım harika bir yer.gözüm gönlüm açıldı şu sıcakta.hayırlı sonuclarıda senin olsun insallah

usta bisey sorucam,3. Resimdeki kiremit parcaları ve parcalarin saginda kalan ince elek alti toprak buradanmı cikarildi?siz herhangi bir islem yapabildiniizmi yoksa bu sekildemi buldunuz.?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yerin çok güzel ama ne varsa derindedir 5 veya 8 metre gibi düşün...

poseidon2023

Uzman
nasip ilerleyen günlerde bir daha gidip iyice inçeleme yapacam gerekenide sonra aga kazama aga olasın

poseidon2023

Uzman
sag olasınn aga yeri görünce bu işaretler benimde gözlerim acıldı bir yer güzel iki kırılmadan kalması

toprak kuyunun cevresinde birileri köstebek gibi eşelen mişler ondan aga Feda

_MystiC_

Yeni Üye
fazle göz önündeymiş gizli bişey kalmış olacağını sanmıyorum
kayada kanal olan yer sunak alanı büyük kuyun da ortak havalandırma sanırım
yüzey yeşil yosunlarla kaplı demek ki alttan oksijen geliyor

poseidon2023

Uzman
sekiz metre oldugunu düşünsem ordan bir yere ayrılmazdım aga boşluk yada mazeme yok herkez nasibini yer aga müjde gitsin nasibimiz varsa diyerlerinide biz alırız tatar26

poseidon2023

Uzman
( fazle göz önündeymiş gizli bişey kalmış olacağını sanmıyorum ) hıı tamam başka yer arıyayım bende sag olasın _MystiC_

_MystiC_

Yeni Üye
( fazle göz önündeymiş gizli bişey kalmış olacağını sanmıyorum ) hıı tamam başka yer arıyayım bende sag olasın _MystiC_
illa ki başka yer aramana gerek yok ki yer nekropol alanı belli ki açılmamış bi kodaman mezarı belki de en derindeki seni bekliyor olabilir

DİVANE

Moderatör
Moderatör
poseidon2023 ustam kuyuya bakamadınızmı eğer kuyu girişinden müjdelik alındıysa kuyudan giriş olmalı daha önce kuyu müjdelik tabandan odaya geçiş görmüştüm kolay gelsin