buyuk oymalar

aslanbey

Bilgili Üye
APOLLONUS ustam sol tarafraki u şeklinde sunak ağzı açık kayanın ucunda ustam sunağın akıntı yönü nde çalışıyorum ustam bu tür yerlerin girişleri nasıl bişey oluyo nasıl anlayacağım bilmiyorum örnek varmı acaba kum kaya derler bu kayalara üstü sağlam ama altı nemli olan kısmı kum gibi oluyo bir karış kum gibi gerisi yine sağlam kaya

aslanbey

Bilgili Üye
Ustalar tek mezar demiştim yarın onunlada uğraşacağım mezar dışında gömü olabilirmi buralardan iskender paraları atena paraları çok toplamışlar kendimde bizzat gördüm küçük atena parası konstatine polis yazıyo du

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu resimde duran arkadaşın olduğu yere ne kadar çalıştınız resimde göründüğü kadarmı burdada kayayamı denk geldiniz .Baktınızmı bu kayanın eteği ne kadar uzun .

aslanbey

Bilgili Üye
mayhem ustam orasının eteği bir karış bişey çıktı bırakın yarın bakarız dedim aşağıta doğru ne olur bilmiyorum etek çıkarsa bırakayımmı ustam ne yapayım

aslanbey

Bilgili Üye
mayhem ustam bu bölgede yukarlarda dağın eteğini inince tarlalar var adam tarlayı sürerken altın at kafası bulmuş şu an adamlar çok zengin istanbulda ve bizim burda fabrikaları var çok fakirmiş adamlar kendi anlatmış

İndiana jones

Editör
Sen direk mezara yoğunlaşmışın fotolama çok kötü fotarafı çoğalt okla gösterdim yeri çek bu ara kertenkelenin kafasına cihaz tut ve boyda fotosunu at kertenkele oldunu anlayalım birde tünel var burda Ekli dosyayı görüntüle 184786

aslanbey

Bilgili Üye
indiana jones ustam 2 resim aradıgın resim sagda çömlek kırıklarının oldugu su olan oymanın üstü

aslanbey

Bilgili Üye
indiana jones ustam son üç resim yanlışlık oldu kusura bakma önceki mesajımda yazdığım yer değil baktıgı yön sondan 2 ci resim

aslanbey

Bilgili Üye
Ustam sanki kertenkelenin başı burda bücüdü baktığı yonde yatık kaya var o gibi duruyor

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Örme mezarlar sıkıntılıdır. Tam derinlik ölçüsü ve giriş tespiti yapmadan kazmayı elinize bile almayın derim. Çok yorulur bıkarsınız. APOLLONUS gereken çizimleri yapmış. Hayırlı forumlar

aslanbey

Bilgili Üye
toyalp ustam buralardan ev yaparken sandık gibi çocuk mezarı çıkmış ve mezar tesbiti yaptık bi kaç yerde bunlar derinmidir acaba normal mezar yani

aslanbey

Bilgili Üye
Ustam örme mezar kayanın altındamı örme arazidemi