Çalışma esnasında çıkan oymalı taş

sarıkayalar

Bilgili Üye
evet üstad buradaki paylaşımları inceledikten sonra bende bu kanıya vardım
bu kadar güzel gizemli verimli bir yerde bu kadar çalışma yapmamıza rağmen birşeylere ulaşamamış olmamız buranın ciddi anlamda dönem soygunu yendiğini gösteriyor
ama biz gözden kaçan başka yerler varmıdır ki kesin vardır düşüncesindeyiz çalışmalara devam ediyoruz
Çubuk 3 şeyi bulur ( küp) ( boşluk) (mineral) bulduğun noktada uzerinde gez bitiş noktası başlangıç noktası desen verecek çubukların açıldığı yere taş koy desen ortaya çıkar işlem yapmadan altta ne varsa bilirsiniz

myalbatros

Aktif Üye
Allah iylini versin emi verdiği öeneye bak

sabır ve pıratik güzel yer ege

hayırlı geceler kandilimiz kutlu olsun her kezin
mevlam cümlemizin iyiliğini versin ;)
sebat edicez inşallah
varsa kısmet gelir bulur yoksa hayat devam ediyor imtihan dünyası
senin ve tüm islam aleminin kutlu Doğum haftası mübarek olsun
hayırlı geceler

myalbatros

Aktif Üye
Çubuk 3 şeyi bulur ( küp) ( boşluk) (mineral) bulduğun noktada uzerinde gez bitiş noktası başlangıç noktası desen verecek çubukların açıldığı yere taş koy desen ortaya çıkar işlem yapmadan altta ne varsa bilirsiniz
üstad desen'den kastın nedir anlayamadım
başlahıç bitiş yerlerini ölçülerini yerin şeklini belirmek işine mi desen diyorsun
yoksa başka bir anlamımı var

timur964

konularim
daha fazla oyma olma ihtimali yusek çalışmaya devam edersen parçaları bulursun anlattıklarında talan olduğunu anlıyorum . değerli tespiti yaparsan çalış yoka boşa uğraşırsın

myalbatros

Aktif Üye
daha fazla oyma olma ihtimali yusek çalışmaya devam edersen parçaları bulursun anlattıklarında talan olduğunu anlıyorum . değerli tespiti yaparsan çalış yoka boşa uğraşırsın
evet talan olma durumu doğru bir durum
Sarıkayalar usta çubuk ile desen çizdikten sonra aşagıda ne olduğunu bilirsiniz demişti burdan kasıt çıkan desene göre aşagıda oda mezar mahsen mineral mi var Yoksa altın gümüş bronz mu varı bilicez desene göre ?

timur üstadım böyle talan olmuş viran olmuş bu gibi bir toprakaltı ve geniş bir yerleşim yerinde bize faydalı olucak olAn çubuk şakül tarzı bir şeymi
yoksa teknolojik bir alet mi ??
bu konuda fikrin nedir

Pscyhe

Engellendi
Bende cubuk kullanmayi seviyorum ama halen tam olarak dilini cozemedim cok guzel seyker anlatiyor kolay kolay yaniltmiyor ama anlamasini bilirsen.simdilik degisik fikirlerim var onlar uzerinde cakisiyorum bakalim ne olacak yaparsam eger denemeye cikacam araziye o zaman net bilgiler veririm..simdi cubuk dedim ama teknolojidende faydalanmak cok iyi oluyor..cubukla isin % 50 ni yapiyorsun garanti degil hep suphedesin ama tespitini cihazlada kontrol ettinmi olay % 100 baglanip bitiyor..bosj bosuna zaman ve emek kaybi olmuyor..istersen bu alani birde cohazla kontrol et ondan sonra isleme devam et derim ben.

timur964

konularim
her keste hareketler aynı olmaz kişi kullandığı çubuğa göre değişir . boşluk bulunca bende açılır bu açılma hareketi bir mezar şekli oluşturursa bunun gerçekliği minerelmi deyilmi sonra değerli maden varmı yokmu diye sırayla gidiyor . burda vlf cihaz kalan varmı bakmak için bence ideal

myalbatros

Aktif Üye
Bende cubuk kullanmayi seviyorum ama halen tam olarak dilini cozemedim cok guzel seyker anlatiyor kolay kolay yaniltmiyor ama anlamasini bilirsen.simdilik degisik fikirlerim var onlar uzerinde cakisiyorum bakalim ne olacak yaparsam eger denemeye cikacam araziye o zaman net bilgiler veririm..simdi cubuk dedim ama teknolojidende faydalanmak cok iyi oluyor..cubukla isin % 50 ni yapiyorsun garanti degil hep suphedesin ama tespitini cihazlada kontrol ettinmi olay % 100 baglanip bitiyor..bosj bosuna zaman ve emek kaybi olmuyor..istersen bu alani birde cohazla kontrol et ondan sonra isleme devam et derim ben.
eywallah güzel dedin üstad
peki böyle bir alanda nasıl bir cihaz olucak
boşluk mu bulucak değerlimi bulucak
teknolıji kullanalım da böyle bir alan için hangi makina uygun olur uygun olanın marka önerisi
sence nasıl bir makina ?

myalbatros

Aktif Üye
her keste hareketler aynı olmaz kişi kullandığı çubuğa göre değişir . boşluk bulunca bende açılır bu açılma hareketi bir mezar şekli oluşturursa bunun gerçekliği minerelmi deyilmi sonra değerli maden varmı yokmu diye sırayla gidiyor . burda vlf cihaz kalan varmı bakmak için bence ideal
Benimde aklımdaki mantıklı bir Önerilerden biri buydu kendime
peki üstad ekonomik şartlarda önerebiliceğin cihaz hangisi olur
buradan reklam konusunda sıkıntı olur dersen özelden yazarsan da olabilir
zahmet ve eziyet olmucaksa

timur964

konularim
fiyat ve çeşit çok ben önermeyeyimde siz neten cebe uygun olalını seçersiniz hayırlı geceler kolay gelsin