Çalışmaya başladık sizce nasıl bir yol izlemek lazım baya kalın herhalde horasan

Turko

Uzman
Gösterdiğim haç işaretine tekrar bak yakından fotoğraf la bizde görelim hep beraber son kararı verelim. Net işaret arıyor hep gözlerim yüz , kapı , murç izleri falan sağdaki öküz figürü denilen yerler hafif kalıyor net konuşamıyoruz o yüzden bir şey diyemiyorum. Ama en azından bir yerden başlanmış hayırlısını diliyorum rast gelsin.

kerem6007

Aktif Üye
üst tarafta siyah yeri resmi büyütün bakarmısınız ne görüyorsunuz????

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
üst tarafta siyah yeri resmi büyütün bakarmısınız ne görüyorsunuz????
Kerem kardaşım, senin alan Badigartlarla dolmuş.
Hadi hayırlısı. Daha önce gözükmüyorlardı, yeni görevlendirme yapılmış herhalde.:20:

kerem6007

Aktif Üye
yok görünüyordu ama siz görememissiniz herhalde vardı bazıları söyledi ama okadar açıklama yapılmadı açıklama yapılsaydı atmazdım:244:

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
kerem6007 ustam yukarıda bellirtiğim deliğin derinliği hakkında bilgi sahibi olabildiniz mi? Eğer derin ise oraya solucan kamera salıp içeriyi görme şansınız olabilir diye söylemiştim. Ayrıca kapının sol tarafını resimde ağaç dalı kapatmış orada da bir işaret olduğundan şüphelenmiştim. Bence doğal bir yer değil ama yine de nik üstadımın da dediği gibi herşeyin en doğrusunu Rabbul Alemin bilir. Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın.

kerem6007

Aktif Üye
Abi solcan kameram olmadığı için bakamadım dediğin yer çarpı koyduğum sağ altta ki yer pazar murcla boşluk bakacağım inş akşama bilgi veririm dedigbz konu hakkında ama büyük kapı şaşırtmaca diyen oldu

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Tabii ki üstadlarımız daha iyisini bilir lakin şöyle de bir durum var. Burayı yapan insan bundan bin yıl önce o kapıyı o şekilde yapmamış ki. Orayı görünmez bir şekilde yapmış tamamen kapalı bir şekilde. O kapı bence yüz yıllar içinde yıprandı ve ortaya çıktı. En kötü ihtimal o çatı salı diye tabir ettiğimiz düzenli kesilmiş kayalardan biri yerinden oynarsa bazı şeyler oraya çıkar diye düşünüyorum. Bu arada konuya benzer bir konuyu timur ustam paylaşmıştı daha önce yazdım yorum tekrar atim bir göz at. http://www.definesohbeti.com/fotogr...rumlar/36617-gorsellerde-neler-gorunuyor.html

yine de üstadlarımıza mutlaka kulak ver derim. Selametle