Çalışmaya başladık sizce nasıl bir yol izlemek lazım baya kalın herhalde horasan

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A. DEĞERLİ ragıp USTAM KAYA YÜZÜNDE SIVAMA YOK JEOLOJİK BİR KONUM DUR BURADA YAĞAN YAĞMURUN TOPRAĞIN KAYMAS VE AŞINMASINDAN DOLAYI ZINPARALANMİŞ BİBİ GÜRÜNÜM VAR
jeolog KARDEŞİMIZIN BU KONUYU DAHA İYİ ANLATABİLECEKTIR.BOŞLIK ALIRKEN YER TALTINDA KAYA ATI BOŞLUK ,SIKIŞAN GAZ,ÇKGİLMİŞ SULAR FAY HATLARI VE BUNA BENZERLERİ DİKKAT ET.EN DOĞRUSU ELLAH BİLİR.SAYGILAR VE SEVGİLER.

aslan81

Moderatör
Moderatör
buranın yani dikey kayalığın üst kısmına bir çubukçu baksın bakalım orada oda vb varmı_? öyleya kapı diyorsak arkasıda boştur oraya işlemden önce boşlukbakınvarmı yokmu.
2-çizdiğim yerde papaza benzettim bir figür varmış deforme edilmiş yani kırmışlar onu ,yinede dediğim yerler kontrol edilmeli o yüzün önüne dirsek yapmış gibi,papazın solundaki dayama kaya da kalkarsa ordada papazın mezarımı var yüzü deforme olmasa orayamı bakıyor (soldaki dayama kayaya ok çıkarmayı unutmuşum)oraya da bakılmalı kly gelsn

Son düzenleme:

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Son düzenleme:

kerem6007

Aktif Üye
Yüz sol tarafa bakıyor kardeşim birde büyük bir suluet var resmi buyutup bakarsanız dikkatinizi çeker bukadard doğallık olmaz nacizane fikrim

Turko

Uzman
Başka bir arkasin konusunda tartışmıştık. Yüz aynı yüz. Kaya yapısı büyük ve yüksekti. Başka bir usta güzel bir çizim yapıp kapı olabilme ihtimali olan yeri orta kısımda göstermişti. Bende yüzün hemen sağ üst tarafında bir haç belirlemiştim kaide li haç. Onaylandimi haç işareti ?

kerem6007

Aktif Üye
O konuda benim konumdu çalışmaya başladık die kazılan yerin fotosunu koydum dedginiz gibi bir arkadaşım kilise olabilir içerisi die bir yorumda bulunmuştu

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Calisma alanindan yeni resimler yokmu arkadaslar. Nasil bir yol izlediniz calismayi nereye yogunlastirdiniz..

kerem6007

Aktif Üye
Valla daha yogunlastiramadik doğal oldunu düşünen olmadini düşünen arkadaşlar var pazar murcla boşluk bakacam büyük kapı suluet arkası ozaman resim atılacak bende bilmiyorum açıkçası nereden paslanacak büyük kapı sahte diyen arkadaşlar var giriş yüzün altı diyen arkadaşlar var