Ciddi destek

CooL

Bilgili Üye
Selam ustalar bilgisi tecrübesi ve makina desteği olabilecek ustaların yardımına ihtiyaç vardır.herşekilde ortak çalışabileceğimiz makinası tecrübesi olan usta arıyorum saygılar

ragıp

Uzman
CooL
hele bir konuyu bilsek
yer ile ilgili fotoğrafları görseydik
akıl, akıldan üstün
göz, gözden daha iyi görür
her yiğidin, yoğurt yemesi farklıdır
herkes, her konuda tecrubeli değildir.

önce paylaşımı yap ki
her konuda usta görsün
herkes, kendine özgü yorumunu yapsın

rast gele

CooL

Bilgili Üye
Yer ve konu paylaşımı burada yapıldı yorumlar alındı ustam şuanda bahar geldi icraat zamanı.yalnız bize makina desteği lazım.makina desteği be tecrübe usta lazım üstad.kısaca konu kaplumbağa

ECE07

Engellendi
Selam ustalar bilgisi tecrübesi ve makina desteği olabilecek ustaların yardımına ihtiyaç vardır.herşekilde ortak çalışabileceğimiz makinası tecrübesi olan usta arıyorum saygılar
Nasibinizde var ise, en iyi usta da olsa, en iyi makine de olsa bir fayda etmez, nasibiniz gelir, ayağınıza takılır, gözünüze batar.
Tanımadığınız kişilerle bu tür bir işbirliği içine girmek çok tehlikeli ve doğru bir yaklaşım değildir, her zaman risk vardır ve olacaktır. Kimlerle karşılaşacağınızı, nasıl çalışabileceğinizi ve en önemlisi de her hangi bir değerli ile karşılaştığınız zaman birbirinize olan hareket tarzlarınızın hangi boyutlara ulaşabileceğinizi düşünebiliyor musunuz? Asla tavsiye etmiyorum.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Konu Sahibi kardeş bayagıdır burdasın ama hiç bir şey ögrenememişsin. İnşaat işçisi amalesi toplar gibi yaklaşımın var! Yada hayattan bıktın heralde! Kolay gelsin!

Zaten dediğin gibi biri asla bu tür tekliflere ever demez! Evet diyende senin işine yaramaz!

Son düzenleme:

CooL

Bilgili Üye
Kendi adıma söylemem gerekirse herşeyin başı tabiki nasiptir ama belkide destek verecek kişinin sayesinde nasibimiz olacak yada o kişiye bizim sayemizde nasip olacak bunu kimse bilemez.tabiki bu şekilde destek vermek isteyen buradan açıkça yazmasından gerek yok özelden de ulaşabilir saygılar

CooL

Bilgili Üye
Sedegor ustam içimiz dışımız bir.haklısın bayadır burayı takip ediyorum hiç kimsede ard niyet aramadım.hatta mevzunun önünde çekişmiş kendi resmimi bile atacak kadar samimiyim.bu işi bilen kadar bilmeyen yada yer öğrenmek içinde biz varız diyen elbette olacaktır.şunuda dikkatten kaçırmadım burada kim bilgili tecrübesi var kim netten yada kulaktan dolma yorum yapıyor bunuda takip ediyorım yani her ben varım destek veririm diyenlede bu işi elbette yapmam.çok değerli bilgili ustalar var bunlardan bir destek gelirse özelden ulaşırsa değerlendirme yapabilirim diye düşünüyorum zaten saygılar

mendaxx

Aktif Üye
onemli olan kndi bolgenden ekip kurman cevrende muhakkak bu isi yapan vardir

CooL

Bilgili Üye
Çalışma anlamında zaten ekip kurabilirim demek istediğim makina bilgi beceri için işi bilen ustadan destek istiyorum ekip istiyorum yazmadım zaten

CooL

Bilgili Üye
Ragıp usta nasıl bir desteğin yardımı olur