çıkarılamayan hazineler

zülkarneyn

Yeni Üye
@zülkarneyn kardeş anladığım kadarıyla derdin para yada maddiyat değil!

Bana iki şık kalıyor, biricisi İstihbarat olman ikincisi yer ögrenmen!

Muhtemelen biri sana ulaştığında isim ve adres gibi bilgiler sonra kazı alanını soracaksın. Yani ipler elinde olacak :)

Diğer taraftan düşünüyorum ben İstihbarat olsam burda yada başka bir sitede her şekilde ulaşırım aradığım kişi yada kisilere!

Diğer taraftan cinlerle bir alakam olsa örnek bana yol gösterseler. Bir kişinin telefonuna adresine kazı yerine heralde gerek duymam :)

Onlara nikini verir gerekli bilgileri alırmıyım dersin :( yada sence sulale bilgisinimi isterim Anne adı bilmem ne gibi vbs :)
kardeşim güldürdün beni ben bi avm de esnafım ''maddiyat'' yapan kişi için değilde benim için önemli ben ortak olurum veya pay alırım neyse yani zorla bişi yok kardeş

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
kardeşim güldürdün beni ben bi avm de esnafım ''maddiyat'' yapan kişi için değilde benim için önemli ben ortak olurum veya pay alırım neyse yani zorla bişi yok kardeş
Al tabi canım niye almayasın çıktıktan sonra :) örnek benim ekip 5 kişi 6 kişi olsa ne olur :)

Şimdi senin bu hoca efendiye adres mi vereceğiz yeri mi soyleyecegiz! Oturduğu yerden bizi gorecekmi :)

Son düzenleme:

zülkarneyn

Yeni Üye
@zülkarneyn kardeş anladığım kadarıyla derdin para yada maddiyat değil!

Bana iki şık kalıyor, biricisi İstihbarat olman ikincisi yer ögrenmen!

Muhtemelen biri sana ulaştığında isim ve adres gibi bilgiler sonra kazı alanını soracaksın. Yani ipler elinde olacak :)

Diğer taraftan düşünüyorum ben İstihbarat olsam burda yada başka bir sitede her şekilde ulaşırım aradığım kişi yada kisilere!

Diğer taraftan cinlerle bir alakam olsa örnek bana yol gösterseler. Bir kişinin telefonuna adresine kazı yerine heralde gerek duymam :)

Onlara nikini verir gerekli bilgileri alırmıyım dersin :( yada sence sulale bilgisinimi isterim Anne adı bilmem ne gibi vbs :)

Yanlış anlama cinciyim hocayım diyen bir çok kişiye gittim :) Elbette define için değil !

Verdiğim paralar da cüzzü ama her biri başka şey söyledi :)
En sonunda pes ettim baktım cinlerin bir birinden ya haberi yok yada gittiğim kişiler ilim sahibi değildi :)

Gitmem in sebebi yakınım olan birinin kafayı sıyırmasıydı. Ve hala devam ediyor. Doktorlar kendi haline bırakın dedi.
kusura bakma yazının sonunu okumamışım ..kardeş fazla ayrınyıta giremiyorum çok hasta gelir bize Allah şahdim 1 krş almaz hediye bile kabul etmez dağıtır.hastaya gelice ona bişey diyemem Allah nasip ederse böyle insanlarla karşılaştırır çok ince konular be kardeşim..

zülkarneyn

Yeni Üye
arkadaşın OTURDUĞU YERDEN bi okusun üflesin de şu terör belasını , yolsuzlukları , bölücüleri falanda def etsin memleketten , yoksa nefesi sadece defineye mi yetiyor :D

not ; Fenerbahçe şampiyon olsun azizde defolsun , bunu da iletirsen sevinirim .
malibu kardeş doğru söylüyosun suriyede güneydoğuda şuan savaşıyorlar... gerisini bilmem

zülkarneyn

Yeni Üye
Arkadaşlar 3 harfliler yüzünden veya daha değişik tılsımlar gibi çıkarılamıyan defineleri çıkarmak istiyorsanız bana özelden msj atın.Hocaların ve papazların çıkaramadağı hazineler dahil..Allahın izniyle...
Arkadaşlar sizden ricam özelden yazarsanız sevinirim

acemi 55

Bilgili Üye
merak ettim şimdi sabahtan beri özeline yazıp yardım isteyen kaç kişi oldu acaba sakıncası yoksa söylermisiniz

mayhem

Co Admin
Co Admin
Biz bu konuyu işlemiştik enine boyuna diye hatırlıyorum :20:

saftilki

Moderatör
Moderatör
sadegor ustanın dediği gibi hoca hoca geze geze artık hocaları sınava çeker oldum :) sıradaki hocaya gidiyorum, bak bakim banada, okur üfler bakar,
ve derki sende cin var :) geç bakalım öbür sayfaya..! hoca derki sen cinleri yakmışsın intikam istiyorlar, vs vs. bozmak için 400 tl alırım,
sıradaki hocaya giderim, hoca derki sende cin var :) ee devam et, hoca derki sana sırıl sıklam aşık olmuşlar hatta iki tane der ve isimlerini söyler,
ben hocaya geç bunları başka ne var diye sorunca hoca sen benle dalgamı geçmeye geldin buraya dercesine bakıyor yüzüme :)
bir diğeri derki sen banyoda çiş yapmışsın, lan zaten banyo tuvalet ikisi bir, velhasıl kendimde ne olduğunu biliyorum, 25 yıl kadar öncesine ait bir hatam var benim ama göremediler,
ancak korktuğum bir hoca oldu, oda samsun çarşamba kızılot'un bir köyünde, adam bi üflediki az daha sandalyeden düşüyordum, sersem etti beni :) dahası varda boşverin,

uzun uzadıya yazdım çünkü artık bazı şeyleri bende aştım, cinni'lerle ilgili, her bir (tecrubeli) hocanın muhattap aldığı cinnii lerden cemaat vardır, anlaşmazlığa düştüklerinde cemaati değiştirirler, onların dünyasında da bir işleyiş var, çok nadiren hıristiyan yada ermeni cinlerle muhattap olurlar olsalarda çok kısa sürer,
adam doğru dürüst bir cemaate denk gelmişse işinide bilir kafa çalışıyorsa çözülemeyecek tılsım büyü vs yoktur,
define yada musallat farketmez, o aleme merak için asla girilmez ,
şimdi o hocadan hangi cemaatle çalıştığını acemi bir hoca öğrense bile aynı çalışmayı yapamaz,

hastanıza'da yardımı olabilir,

yuans

Aktif Üye
sadegor ustanın dediği gibi hoca hoca geze geze artık hocaları sınava çeker oldum :) sıradaki hocaya gidiyorum, bak bakim banada, okur üfler bakar,
ve derki sende cin var :) geç bakalım öbür sayfaya..! hoca derki sen cinleri yakmışsın intikam istiyorlar, vs vs. bozmak için 400 tl alırım,
sıradaki hocaya giderim, hoca derki sende cin var :) ee devam et, hoca derki sana sırıl sıklam aşık olmuşlar hatta iki tane der ve isimlerini söyler,
ben hocaya geç bunları başka ne var diye sorunca hoca sen benle dalgamı geçmeye geldin buraya dercesine bakıyor yüzüme :)
bir diğeri derki sen banyoda çiş yapmışsın, lan zaten banyo tuvalet ikisi bir, velhasıl kendimde ne olduğunu biliyorum, 25 yıl kadar öncesine ait bir hatam var benim ama göremediler,
ancak korktuğum bir hoca oldu, oda samsun çarşamba kızılot'un bir köyünde, adam bi üflediki az daha sandalyeden düşüyordum, sersem etti beni :) dahası varda boşverin,

uzun uzadıya yazdım çünkü artık bazı şeyleri bende aştım, cinni'lerle ilgili, her bir (tecrubeli) hocanın muhattap aldığı cinnii lerden cemaat vardır, anlaşmazlığa düştüklerinde cemaati değiştirirler, onların dünyasında da bir işleyiş var, çok nadiren hıristiyan yada ermeni cinlerle muhattap olurlar olsalarda çok kısa sürer,
adam doğru dürüst bir cemaate denk gelmişse işinide bilir kafa çalışıyorsa çözülemeyecek tılsım büyü vs yoktur,
define yada musallat farketmez, o aleme merak için asla girilmez ,
şimdi o hocadan hangi cemaatle çalıştığını acemi bir hoca öğrense bile aynı çalışmayı yapamaz,

hastanıza'da yardımı olabilir,
İlyas hoca mı ismi kardeşim? Çarşamba - Kızılot :)

yuans

Aktif Üye
birde arkadaşlar şunu belirteyim bu define işlerini meslek olarak yapmıyoruz koşturmuyoruz yani 1 kere çıkardıkmı yeter Allahın izniyle
1 kere ne çıkaracaksın kardeşim, valla bende merak ettim. Kazan mı? Oda dolusu mu?
Hoca yeni mi üst mertebeye erişti? Daha önceden hiç kimsenin yerini çıkaramamış sanırım.

Unutma kardeşim, Son kelimen de Allah'ın izni ile demişsin. Sana nasip olan her yerden gelir unutma, birazcık ilim, birazcık bilim, birazcık da fikrini açtın mı, kimseye ihtiyacın olmaz.

Sadece DOSTLUK edin, tavsiyemdir. İYİ BİR DOST, BİN BİR kişiden iyidir.

Forum'da birçok arkadaşımız bu konuda yeni (TOY) değildir.
O yüzden oturduğumuz yerden buluruz, biliriz olaylarını geç.
Güzel bir fikrin olursa ya da senin yardıma ihtiyacın olursa (İşaret, Harita, Yer vs.)
Bizler hep buralardayız. Yardım ederiz. 1 kere de değil he, Binlerce.

Selametle..

saftilki

Moderatör
Moderatör
İlyas hoca mı ismi kardeşim? Çarşamba - Kızılot :)
valla ismini hiç hatırlamıyorum, bana gülme ama adama operasyon yapıp karakolda misafir etmiş öyle tanışmıştık :)
denizli köyü müydü ne, oralarda biryerde olacaktı, kızılotta askerdim ben :)