çıkarılamayan hazineler

beceke

Yeni Üye
sadegor ustanın dediği gibi hoca hoca geze geze artık hocaları sınava çeker oldum :) sıradaki hocaya gidiyorum, bak bakim banada, okur üfler bakar,
ve derki sende cin var :) geç bakalım öbür sayfaya..! hoca derki sen cinleri yakmışsın intikam istiyorlar, vs vs. bozmak için 400 tl alırım,
sıradaki hocaya giderim, hoca derki sende cin var :) ee devam et, hoca derki sana sırıl sıklam aşık olmuşlar hatta iki tane der ve isimlerini söyler,
ben hocaya geç bunları başka ne var diye sorunca hoca sen benle dalgamı geçmeye geldin buraya dercesine bakıyor yüzüme :)
bir diğeri derki sen banyoda çiş yapmışsın, lan zaten banyo tuvalet ikisi bir, velhasıl kendimde ne olduğunu biliyorum, 25 yıl kadar öncesine ait bir hatam var benim ama göremediler,
ancak korktuğum bir hoca oldu, oda samsun çarşamba kızılot'un bir köyünde, adam bi üflediki az daha sandalyeden düşüyordum, sersem etti beni :) dahası varda boşverin,

uzun uzadıya yazdım çünkü artık bazı şeyleri bende aştım, cinni'lerle ilgili, her bir (tecrubeli) hocanın muhattap aldığı cinnii lerden cemaat vardır, anlaşmazlığa düştüklerinde cemaati değiştirirler, onların dünyasında da bir işleyiş var, çok nadiren hıristiyan yada ermeni cinlerle muhattap olurlar olsalarda çok kısa sürer,
adam doğru dürüst bir cemaate denk gelmişse işinide bilir kafa çalışıyorsa çözülemeyecek tılsım büyü vs yoktur,
define yada musallat farketmez, o aleme merak için asla girilmez ,
şimdi o hocadan hangi cemaatle çalıştığını acemi bir hoca öğrense bile aynı çalışmayı yapamaz,

hastanıza'da yardımı olabilir,
Kardeş,

O kisi muzaffer hoca.
Iyiligi kotulugu tartisilir. Bana gore kotudur. Neden dersen 25 sene evvel 5donum tarla sahibi bu arkadasimiz simdi 300 500 donum tarla sahibi carsamba da samsundaki ler belli degil.

Ikincisi git ona deki felanca kisiden nefret ediyorum ona muska yap iki yakasi bir araya gelmesin. Takkk muskayi eline verir.

Simdi nerede kaldi hocalik hacilik?

Islam dini hoşgoru ve bariş dinidir.
Her donemde ve her alanda dinimizi kullaniyorlar.

Allah kotuluk yapan herkese bin mislini versin insallah.

zülkarneyn

Yeni Üye
Konuya dahil olsam mı olmasammı gerek varmı inan bilemedim :( milletin cinci hocalardan cekmedigi kalmadı vallahi. Cincilik ne zaman ilim sayıldı onuda anlamadım. Cinlerle görüsmek o kadar zormu? Cinlerin ateistleri vardır hristyan ve yahudi olanları vardır ama ermeni veya alevi olanını duymadıydım hic. Arkadasım Allah peygamberlerine farklı farklı mucizeler bahsetmistir ancak konu insan olunca Allah bu hususu sınırlandırmıstır. Ulvi ve sufli isler olarak iki ayrı amel vardır insanlara bahsedilen. İnsanın dili farklı konusur kalbi farklı niyet eder beyni ayrı düsünür. Hocan icin ne söylesem bos lakin benimde hocam var ama bu kadar ilim sahibi degil herhalde seninki daha saglam gibi görünüyor. Bizimki nokta atısı yapamıyor :(. Simdi bir deneme yapalım Hocan ile beni görüstür herhangi bir yer ile ilgili istedigi bilgiyi vereyim baksın olur mu? Hatta isterse yüz yüze görüseyim ve ona de ki sitede kristof34 diye birisi var sizi hic kaale almıyor onu bir korkutalim de istedigi ne bilgi varsa söyle yazayım özelden göndersin bana bir kac tane olmaz mı?

kardeş ordamısın

saftilki

Moderatör
Moderatör
Kardeş,

O kisi muzaffer hoca.
Iyiligi kotulugu tartisilir. Bana gore kotudur. Neden dersen 25 sene evvel 5donum tarla sahibi bu arkadasimiz simdi 300 500 donum tarla sahibi carsamba da samsundaki ler belli degil.

Ikincisi git ona deki felanca kisiden nefret ediyorum ona muska yap iki yakasi bir araya gelmesin. Takkk muskayi eline verir.

Simdi nerede kaldi hocalik hacilik?

Islam dini hoşgoru ve bariş dinidir.
Her donemde ve her alanda dinimizi kullaniyorlar.

Allah kotuluk yapan herkese bin mislini versin insallah.
sayın beceke, tam üstüne bastın ayağını çek, söylediklerin doğru malesef, ,

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
vallaha bu tür konularda aldığım ilmi bilgiler ışığında ve bu tür işlerle uğraşan eşim dostumun fikirlerini göz önünde bulundurursak... 3 harflilerin en iyi bildiği iş yanıltmaktır...

Marsınkılıcı

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar Ben'de size Bir şey anlatayım'da biraz beyin fırtınası yapmış olalım :) Benim Dedemin Annesi Muhterem bir Hanımmış yani ek almış birisiymiş, Bu zat çocuklarına bizim burada bir tepeden bahsederek bostan tepesinde bir kazan Altın var kazanın üstü'de Tepsiyle kapalı demiş Tabi bizim dede ve kardeşleri hiç oralı olmamış sadece içlerinden birisi bahsedilen tepenin zirvesini kazımış bir adet mezar bulmuş mezardan insan kemiğinden başka bir şey çıkmamış, Tabi bende bunları duyunca boş durmadım gittim biraz araştırma yaptım kazılan yeri buldum cihazla baktım bir şey çıkmadı, şimdi bu bahsettiğim tepe böyle büyük bir yer değil 2 futbol sahası büyüklüğünde burada nasıl bir çalışma yapabilirim hiç bir şekilde bir işaret yok dikkat çeken bir unsurda yok. Teşekkürler