Cin birakmiyor

sepetkaya

Editör
Ustam onerilerin icin cok sagolasin fakat 5 maddeyi tam olarak anlamadim biraz acarsan sevinirim ilgin icin sagol.

Babilli

Aktif Üye
Ustam onerilerin icin cok sagolasin fakat 5 maddeyi tam olarak anlamadim biraz acarsan sevinirim ilgin icin sagol.
Bizim hocalarimizin hukmedebildikleri var hukmedemedikleri var. Bazı cinlere gücü yeter bazıları onu aşar. Bunu askeri hiyerarşi gibi düşün. Mevzu bu.

sepetkaya

Editör
Ustam o cinlerin hangi makamda olduklarini ne derecede olduklarini anlak gerek sanirim.. Bunun icinde iletisim yollari veya irtibata gecilmesi ona gire hoca goturulmesi gerektigi kanisindayim.. Babilli ustam yardimlarin icin sagol konuyu guncel tutup gelismelerden haberdar edecem sizleri. Sizden daha cok sey orenecez anlasilan aeol kardesim.

Babilli

Aktif Üye
Ustam o cinlerin hangi makamda olduklarini ne derecede olduklarini anlak gerek sanirim.. Bunun icinde iletisim yollari veya irtibata gecilmesi ona gire hoca goturulmesi gerektigi kanisindayim.. Babilli ustam yardimlarin icin sagol konuyu guncel tutup gelismelerden haberdar edecem sizleri. Sizden daha cok sey orenecez anlasilan aeol kardesim.
Zaten anlayan bir hocayi oraya götürmeye gerek yok. Hoca gibi hoca bakınca görüp söylüyor. Sana bölgenin haritasını cizip veriyor.

Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah. Kolay gelsin.

Kristof34

DogacıyıZ
Arkadaşım içinizden birisi ile irtibat kurdularsa o irtibat kkurdukları arkadaşın yıldızı çok düşük olmalı ki hedef olarak onu seçmişler. Öncelikle o arkadaşı saf dışı bırakın. Anlatacaklarımı not et;

* Mekana bir cuma ssabahında sabah ezanı okunmasına 20 dk kala gidin. Giderken abdestli olun ve asla konuşmayın, sigara icmeyin

* Cihazı sessiz konuma getirip malzemenin yerini noktalayın. Asla ses olmayacak!!!

* Siyah saplı bir bıçak veya gül ağacından yapılma bir çubuk olacak yanınızda. Bu bıçağı işlem yapacağın alanın etrafını yuvarlağa alacak kadar bir mesafeden toprağa besmele ile sapla ve yuvarlağı çizmeye başla, yuvarlağı çizerken bir ayetel kursi okuyacaksı ve yuvarlaktan içeri bir kişinin girebileceği bir mesafe kadar yer birakıcan. Bıçağı topraktan çıkartıp tekrar besmele ile başlangıç noktana sapla. Bu şekilde 7 tur yuvarlak çizip 7 ayetel kursi okuyacaksın işlem bitince boşluk bıraktığın yerden içeri girin ve çalışmaya baslayın en önemli şey konusulmayacak. Malzeme bulununca boşluktan dışarı çıkıp mekandan uzaklaşın.

sepetkaya

Editör
S.a babilli ustam. İşteydim yeni geldim k.bakma yazamadim. Şehir disindan tarifine uygun bir hoca getireceklermis umarum işe yarar. Olmazsa kristof ustanin tarif ettigi sekilde yapmalarini soylice. Eyvallah ustam gorusuruz.aeol.

sepetkaya

Editör
Kristof34 ustam sizin onerinizi yapmadan once zorlu efe ve babilli ustalarin onerilerini yapacaklar. Olmazsa sizin tarif ettiginiz gibi yapmalarini soylicem. Umarim kesin cozum olur. Allah razi olsun kardesim yardimlariniz icin.

Babilli

Aktif Üye
S.a babilli ustam. İşteydim yeni geldim k.bakma yazamadim. Şehir disindan tarifine uygun bir hoca getireceklermis umarum işe yarar. Olmazsa kristof ustanin tarif ettigi sekilde yapmalarini soylice. Eyvallah ustam gorusuruz.aeol.
Ustadim bu hocanın geldiği ili biliyormusun ?

İzmitte var bir hoca ulasabilirseniz.

kabakburgiba

Operatör
Arkadaşım içinizden birisi ile irtibat kurdularsa o irtibat kkurdukları arkadaşın yıldızı çok düşük olmalı ki hedef olarak onu seçmişler. Öncelikle o arkadaşı saf dışı bırakın. Anlatacaklarımı not et;

* Mekana bir cuma ssabahında sabah ezanı okunmasına 20 dk kala gidin. Giderken abdestli olun ve asla konuşmayın, sigara icmeyin

* Cihazı sessiz konuma getirip malzemenin yerini noktalayın. Asla ses olmayacak!!!

* Siyah saplı bir bıçak veya gül ağacından yapılma bir çubuk olacak yanınızda. Bu bıçağı işlem yapacağın alanın etrafını yuvarlağa alacak kadar bir mesafeden toprağa besmele ile sapla ve yuvarlağı çizmeye başla, yuvarlağı çizerken bir ayetel kursi okuyacaksı ve yuvarlaktan içeri bir kişinin girebileceği bir mesafe kadar yer birakıcan. Bıçağı topraktan çıkartıp tekrar besmele ile başlangıç noktana sapla. Bu şekilde 7 tur yuvarlak çizip 7 ayetel kursi okuyacaksın işlem bitince boşluk bıraktığın yerden içeri girin ve çalışmaya baslayın en önemli şey konusulmayacak. Malzeme bulununca boşluktan dışarı çıkıp mekandan uzaklaşın.
önemli bi not ta ben ilave edeyim.siyah sap hayvan boynuzundan olacak ve hiç kullanılmamış olacak.ilk kullanan sen olacaksın.ihtiyaçınız olursa eğer bırakılan kapıdan içeri girip çıkılacak.ve apdesli olunacak.mümkünse bu alana bi kuran.ı kerim asıverin.sabah ezanı okununca başlayıp,ikindi ezanı okununca bırakın.

sepetkaya

Editör
S.a babilli ustam. Hoca niğde den gelecekmis. Nezaman gelir onuda bilmiyorum. İhtiyac duyulursa ve bu arkadaslarda kabul ederse ben sizinle iletisime gecerim zaten. Selametle kardesim.

zorluefe

Aktif Üye
S.a babilli ustam. Hoca niğde den gelecekmis. Nezaman gelir onuda bilmiyorum. İhtiyac duyulursa ve bu arkadaslarda kabul ederse ben sizinle iletisime gecerim zaten. Selametle kardesim.
selam dostum gelişmeleri merakla bekliyorum,, lakin gayri müslim üç harflilere bizim hocalar zor hükmeder,, hocalıktan öte olması lazım, niğdeli hoca iş görür inşallah ama gayri müslimse zor diye düşünüyorum,,eğer hoca papaz vs. işe yaramazsa geriye tek bir çare kalır tavsiye etmemek le beraber birazcık bahsedeyim, sanırım menderes ustanın bir yazısında okumuştum,, oradaki kaç tane üç harfli varsa onlardan daha güçlü üç harflileri olan birini oraya götürmek ve üç harflileri savaştırmak,, açıkçası döve döve almak onunda tek sıkıntısı üç harflileri olan kişinin yalnız girmesinde fayda var siz görünmeyin,, o da üç harflileri olan alıp da alamadık derse :( sizde bulundunuz ve hocanınkiler bekçileri dövdü aldınız o zaman şu hususla karşı karşıya kalabilirsiniz,, daha sonra bunlar kin güdüp sizi tek tek bulabilir musallat olabilir zor bir karar,,@Babilli ustanın dediği maddelerden günahı boynunuza olmak kaydıyla dişi bir hayvan bırakma fikri zinadan da öte bir günah olabilir belki de dinden atılmak kadar büyük olabilir, bence o hususu denemeyin,, mahçerde hz muhammed s.a.v. efendimizin yüzüne nasıl bakarız, allah c.c. karşısına nasıl çıkarız,, yanılıyor olabilirim ama onlar ibranice bilirler ibranice bilen biriyle onların serbest bırakılacağı vaadiyle malın bir kısmını alabilirsiniz hepsini almayın az da olsa yerinde kalmalı ki onlar orada kalabilsinler bu bir ihtimal ama araştırılarak soruşturularak oluru varsa denenebilir,,ama bu hususta çizilecek senaryoya herkezin de inanması lazım ki oraya gittiğinizde birinin aklından kandırılması fikri geçiyorsa onu görebileceklerdir ve sinirleneceklerdir