Cin birakmiyor

sepetkaya

Editör
S.a ustalarim. Arkadaslarim mal oldugundan emin olduklari bir yerde bir kac gundur islem yapiyorlar. Fakat uç harfliler surekli malin yerini degistiriyorlarmis ve bu arkadaslari biraz hirpalamislar. Bu durumu cozduler artik bir sey yapmiyolar. Esas olan konumuz ise, bu üç harfli ler bir bedel istiyorlar, bu bedel bu arkadaslardan birinin yapmasi gereken bir sey.. Fakat imkansiz yapmasi. Bu bedel odenmeden hic bir karsilik beklenmeden arkadaslar bu mali nasil elde edebilir yardimci olursaniz sevinirim aeolun.

zorluefe

Aktif Üye
S.a ustalarim. Arkadaslarim mal oldugundan emin olduklari bir yerde bir kac gundur islem yapiyorlar. Fakat uç harfliler surekli malin yerini degistiriyorlarmis ve bu arkadaslari biraz hirpalamislar. Bu durumu cozduler artik bir sey yapmiyolar. Esas olan konumuz ise, bu üç harfli ler bir bedel istiyorlar, bu bedel bu arkadaslardan birinin yapmasi gereken bir sey.. Fakat imkansiz yapmasi. Bu bedel odenmeden hic bir karsilik beklenmeden arkadaslar bu mali nasil elde edebilir yardimci olursaniz sevinirim aeolun.
merhaba

dostum bedel nedir, ayrıca bunlar müslüman cinslerdenmi bilgi varmı

darknesshours

Yeni Üye
malın yerini değiştiriyorlardan kasıt malı buldurmuyorlar olsa gerek evet @escape doğru söylüyor malın yerini değiştiremezler ama sana da malı göstermezler ya da sen göremezsin vs vs

sepetkaya

Editör
Usta mali buldurmuyorlar da olabilir,gostermiyoda olabilirler. Bana "mali kaydiriyorlar, mal yer degistiriyor" dediler. Bu durumu makine ile tesbit ettiklerini soylediler. Gayrimuslim cin'lermis.

sepetkaya

Editör
Zorluefe usta bu zat'lar (cin) gayri muslim. Calisma yapan arkadaslardan birini bir genc ve bayan zat goruyor ve cinsel iliski teklif ediyor. Zat'in buyukleri de bunu kabul edersen sadece bir kazma sallaman yeterli, sana onun 2 katini bile veririz demisler.bunun disinda hicbir sekilde alamazsiniz demisler. Bu arkadasimiz artik golgesinden korkar hale gelmis. Ailesine musallat olmasindan korkuyor. Arkadas bole seylere inanmayin diyo ama ben cinlere ve onlarin neler yapabilecegine inanmam konusunda muallaktayim bu yuzden siz degerli ustalarimdan acil bilgilerimize ihtiyacim var.

mayhem

Co Admin
Co Admin
madem vermiyor almayın kardeşim sıkıntı oluyor sonrası hep hüsran hep hüsran zorlamayın derim.

zorluefe

Aktif Üye
Zorluefe usta bu zat'lar (cin) gayri muslim. Calisma yapan arkadaslardan birini bir genc ve bayan zat goruyor ve cinsel iliski teklif ediyor. Zat'in buyukleri de bunu kabul edersen sadece bir kazma sallaman yeterli, sana onun 2 katini bile veririz demisler.bunun disinda hicbir sekilde alamazsiniz demisler. Bu arkadasimiz artik golgesinden korkar hale gelmis. Ailesine musallat olmasindan korkuyor. Arkadas bole seylere inanmayin diyo ama ben cinlere ve onlarin neler yapabilecegine inanmam konusunda muallaktayim bu yuzden siz degerli ustalarimdan acil bilgilerimize ihtiyacim var.
selam sepetkaya

cümleler biraz devrik tam toparlayamadım lakin bu konuda bir papaza okutmak gerekir ama öncesinde sirke ile yıkanıp yanında sirke götürüp etrafa serperek olayın olduğu bölgeye sirke serperek denemesinde fayda var,,ayrıca bunlar olayı gece yeşamışlardır,, gündüz onlar görünemezler diye biliyorum emin olmamakla beraber

Reddevil

Member
Yaw arkadaş küsura bakma ama ... inanma böyle şeylere öyle olsa dostluk edenler var bunlarla der ki cin kardeş altını çıkar bana getir ������

@Reddevil

Moderatör tarafında düzenlendi:

lucio

Yeni Üye
Cinlerin varlığını unutmayın fakat her şeyi'de onlara bağlamayın..malın yerini değiştirmesi söz konusu değil..
İletişime geçtikleri kişiye ise söyledikleri ve soyleyecekleri külleyen yalandır..
Çalışma zamanınızı gunduz yaparsanız hiç bir sorun olmaz..
Zorluefe'nin dediklerini uygula..
Duayı eksik etmeyiniz.
Çalışma bittiğinde üstünüzde çamurları temizleyiniz yine okuyarak evinize gidiniz.
Hergun çalışma yaptığınız yerden çıkarken şekerli su yapınız ve bırakınız çok severler..