Cin birakmiyor

zorluefe

Aktif Üye
Yaw arkadaş küsura bakma ama cok malımsı bir insansın inanma böyle şeylere öyle olsa dostluk edenler var bunlarla der ki cin kardeş altını çıkar bana getir
kardeş insan başa gelmeye görsün onlara hükmedebilenlerin nasıl yaptıklarınıda biliyorum,, bizim köyde vardı adam bağının bahçesinin işini bile yaptırmıştı insanlara ispat etmek için,, muhabbet uzun,, bir ara anlatırım,,bunlar kuranın üstüne oturup bazı sureleri tersten okuyup birtakım şeyler yapıp bu varlıklara erişiyorlar ama dinden de atılıyorlar tövbeside yok bu işin dönemiyorlarda ölümlride yine o 3 harflilerin elinden oluyor, bizim köydekini köyün ortasında ip bağllanmış vaziyette sürüklenerek öldüğünü görenler var ,, vs.

burada dikkat edilmesi gereken zehirli mantarlarla hazırlanmış tuzaklar bu forumdamı okudum başka biryerde mi hatırlamıyorum o mantar tozunu teneffüs edenler halisülasyonlar ggörmekte ve gerçekten ayırt edilemez derecede ve bilimsel olarak kanımsanmış bir olay ,, hakkaten 3 harflilermi yoksa o mantar dalgsımı onun kanısına varmak gerek mantarsa kolay soluma oranına göre 7-8 saat içerisinde etkisi geçmekte diye biliyorum bölgeyi tekrar ziyaret etmekte fayda var şayet olaylar aynı ise bu işe son verip uğraşmamak en hayırlısı..

mersinin yayla köylerinde bir kişinin tılsımdan öldüğünü de söyleyenler var ama hakikat şu ki vade yetmişse gerisi teferruat vesile..

S

sercan33

Misafir
Madem oyle düşünüyorsun uz mali kaçırdığını once malin etrafını daire seklinde kazin sonra malin üstünü kazin kaciracak olursalar actiginiz dairenin icine duser mal isiniz kolaylaşır:)

sepetkaya

Editör
Reddevil usta neden hakaret etme geregi duydun anlayamadim, bu olayin disindayim ve ben bu olaya sahit olmadim. 3 arkadassin solediklerini yazdim. Sizden beni aydinlatmanizi ve ne yapilmasi gerektigi konusunda bilgi almak istedim. Allah razi olsun siz haric diger ustalar beni aydinlatti ve ne yapilmasi gerektigini soylediler. Beni aydinlatan butun ustalarima selam olsun. Allah yar ve yardimciniz olsun insallah.

mayhem

Co Admin
Co Admin
sepetkaya faydalı olabildiysek ne mutlu bizlere ben dahi kesip atdım bu konular çok karışık işler mademki zarar gördünüz alamıyorsunuz uğraşmayın sizin almaya çalıştığınız nedir bir fikrin varmı ha illa ben bunu alıcam diyorsan hocasını bul hep beraber : hebehebehebe demeye başlayın :) buna dalga geçiyorsun anlamında anlama arkadaşlarına saip çık derim. hepimiz paranın peşindeyiz yanlız benimde canımdan kıymetli hiçbirşey yok kardeşim.

sepetkaya

Editör
Reddevil usta neden hakaret etme geregi duydun anlayamadim, bu olayin disindayim ve ben bu olaya sahit olmadim. 3 arkadassin solediklerini yazdim. Sizden beni aydinlatmanizi ve ne yapilmasi gerektigi konusunda bilgi almak istedim. Allah razi olsun siz haric diger ustalar beni aydinlatti ve ne yapilmasi gerektigini soylediler. Beni aydinlatan butun ustalarima selam olsun. Allah yar ve yardimciniz olsun insallah. Ha sunuda soyleyeyim reddevil.. Bu sitenin samimi ve dogru bir site olduguna, ve degerli guvenilir ustalarin olduguna inanmasam bu hakaretinin karsiligini alirdin.

AyazEfe

Aktif Üye
Sen o arkadaşlarını al bi konuş illa bu işi yapacaklarsa, ki yeri bilmiyoruz gündüz olursa gündüz yapsınlar, olmazsa bi hoca bulun. Hocalar az çok ayıklar bu işe ama size güvenirse işe he derler benim tanıdığım 10 hocanın 9 u böyle işlere girmem dedi malın sinyalini cihazda görünce ben çözerim dedi. Sonucu şimdi sen çıkar. Saygılarımla...

sepetkaya

Editör
Mayhem kardes inanki benim alakam yok. Bikac sey daha yazacaktim bu konu hakkinda ama reddevil ve onun gibilerin hakaretinden dolayi sitede tatsizlik ciksin istemem. Bu gibi seylere mahal vermeyelim. İlgin icinsagol kardesim.

sepetkaya

Editör
Usta inan burdaki hocalarda bu ise girmiyolar. Zaten artik sehir disindan bi hocami ne getirecekler heralde. Ben siz degerli ustalarimdan aldigim bilgileri onlara yarin iletecem.insallah bu isin sonu hayir olur. Selametle kardesim ilgin icin sagol.

AyazEfe

Aktif Üye
iyi bir karar durum gerçekten ciddiyse üstelemesinler bu işlerden dolayı evlilik yapıp gözlerini kaybedip mekkede 9 yıl kurtulmaya çalışan halen yaşayıp anlatırken cahilliğine öfkelenen ağlayan bi abimiz var. Sakata gelmeyin.

Babilli

Aktif Üye
Bu cinsel birlikteliği zinhar kabul etmesinleer kurtuluslari olmaz !

İkincisi bulundukları bölgede eğer anlaşma durumları var ise günahı tamamen size kalmak kaydıyla dişi bir hayvan bırakılabilir.

3. Buna inanmayan arkadaşlar bizzat tarafımdaki tanidiklarimdan biliyorum. Başınıza gelmemiş olması bunun olmayacağı anlamı taşımaz.

4. Kazı yapılan yere iyi bir hoca goturmeniz şart. Ama bu hoca musluman degil değil bir papaz olmalı. Bizim hocalar bu işi çözer ama sıkıntılı ve zahmetli olur.

5. Bulduğunuz hocanın bu cinlerle munasebetinde bulunduğu kat, makam önemli. Zira o bölgedeki varlıklardan dusuk bir makamda hoca gotururseniz mali alamaz.

Selametle.

İşiniz rast gele.

sepetkaya

Editör
Evet ustam, bizde cok duyardik hep ama inanmak ve inanmamak arasinda kalip urperirdik. Temkinli olmakta fayda var. Olmazsa israr etmek cok yersiz zaten.. Hayirlisi artik isin rast gitsin kardesim.

Babilli

Aktif Üye
Evet ustam, bizde cok duyardik hep ama inanmak ve inanmamak arasinda kalip urperirdik. Temkinli olmakta fayda var. Olmazsa israr etmek cok yersiz zaten.. Hayirlisi artik isin rast gitsin kardesim.
İnançsızlık bazen insanların sonu olabiliyor.

Dediklerimden birini yaparsanız mali alırsınız. Başka türlü devam etmeniz birinizin onların eline düşmesine sebep olur.

Dikkat ! Dikkat ! Dikkat !

Selametle.