Cin. ifrit .marid .reptilian ..goren ve bilgisi olan varmı.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Maksat sohbet olsun gece muhabbeti çayı ne o oyle ekrana bak bak ne var ;) herkezin yorumuna yazmam yazarsam tartisma olur burasi iyi konu belli sohbet belli adamlar uzaylisindan tut makinasina kadar yillardir arastiriyor merak etdim gecenin bu vakti ne olmus ;) belki onlar inege tapiyordur olamazmi arastirmak lazim zaten gorende yok bulamadim bir goren var oda benim diyor :)
Ben sana güzel bir konu açtım :zuhaha:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Eksik olma sende olmasan kimse beni dusunmuyor . Cayi demledim bakindim bakindim potubor yok bitmis gec kapatan bir bakkal vardi son dakka yakaladim aldim yahu bu marketleri bir dakika acik birakmamak lazim 9da kapanirmi . Ucuzmus ne ucuzu bakkalda daha ucuz hersey kandiriyorlar insanlari bir ara imza toplayalim biz market istemiyoruz ;)

Enes44

Yeni Üye
Bu olaydan sonra köydeki arkadaşlar a ulaştım durum böyle böyle dedim ararsa ne diyelim
Dedi la o deli gari buryada geldi
Aradığı benim ahirdi ama ses etmedim gitti

Bunun üzerine ıranlı hocayı devreye soktum
Burdan gitmeden önce bir kaçını saydı gittik
7.5 metre kuyudan derinlik kazdik hiltiyle
6.5 metrede tünel açtık
Kapağı bulduk dinlenmek için yukarı çıktık
Hoca bize başladı saymaya

Ilk odada sedirde bir ceset
Kafası yanmış kompile
Basının altında altın bir tepsi tepside güneş sembolü

Girişte solda som altından bizim boyumuxda bir heykel

2 inci oda 16 tane bal mumuyla ağzı kapalı işlenmemiş ham altın küpeler
Bir sonraki oda kiliseye hediye edilen eşyalar oda dolu ağzına kadar
Son olarak bir sandık
Sandık yarısı gümüş yapılmış geri kalanı pilicten
Içinde kiliseye ait eşya var bu eşyaları birkac az geri kalan zümrüt yakut ve elmaslari alacaz cikacaz

Kitaplar burdaki sutunda
Bir turlu alamıyorum tam çekiyorum geri gidiyor belliki onlarda sahibini bekliyor onlari da unutmamiz lazım dedi
Dinlendik içeri girecez
Herşey değişti hayatımızın deyismesinede ramak kalmistiki orda bırakmak zorunda kaldık olay bundan ibaret
Biri ermenistenda biri ıran ds iki farklı kişi her ikiside aynı şeyleri saydı
Orda duruyor
Ustam hayırlı geceler. Açıkçası bu işlerin cahiliyim sadece yıllardır bu forumu meraktan takip ederek bilgi sahibi olmaya çalışıyorum.
Merak ettiğim husus bu tarz yerleri devlet bilmiyor mu yoksa bahsettiğiniz bölge Türkiye'de ki diğer zengin bölgelere göre samanlıkta iğne gibi mi kalıyor.
Forumda çokça yorum olarak okuduğum zengin bölgelerdeki orda jandarma var, askeri bölge var veya korunuyor gibi söylemler ne kadar doğru.Eğer böyle bir şey varsa neden çıkarılmıyor.

Sebep olarak aklıma bir takım şeyler geliyor ama tecrübeli ustalar açıklarsa bizde bilgi sahibi olmuş oluruz. Hayırlı geceler.

sandalci14

Operatör
Gecenlerde inek caliyorlardi yemek icinmi arastirmak icinmi :)
ustam bu amerikalilardan hersey beklenir.yaptiklari her isi uzaylilara yikiyorlar.baslarina uzay kadar tas dussun.turkiye s400 aldi diye hindistanda aliyor ya uzayli kiliginda inekleri kacirip ;"turkiyede inekler caliniyor..!!!" diye maksat hindistanla aramizi acmak..intikam yani

mayhem

Co Admin
Co Admin
Arabistanda ve cinde olan bir kac olay var inkar etmiyorlar devletler var gercek diyorlar benim ilgimi ceken cihazlari yoksa bu alemde çeşit cok ;) bulsakta bozuk olur bizde tamirci bulamayiz yaptiricak bir motor cok pahaliya ckiyor zaten :)

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ustam hayırlı geceler. Açıkçası bu işlerin cahiliyim sadece yıllardır bu forumu meraktan takip ederek bilgi sahibi olmaya çalışıyorum.
Merak ettiğim husus bu tarz yerleri devlet bilmiyor mu yoksa bahsettiğiniz bölge Türkiye'de ki diğer zengin bölgelere göre samanlıkta iğne gibi mi kalıyor.
Forumda çokça yorum olarak okuduğum zengin bölgelerdeki orda jandarma var, askeri bölge var veya korunuyor gibi söylemler ne kadar doğru.Eğer böyle bir şey varsa neden çıkarılmıyor.

Sebep olarak aklıma bir takım şeyler geliyor ama tecrübeli ustalar açıklarsa bizde bilgi sahibi olmuş oluruz. Hayırlı geceler.
Merhaba Enes44 estafurllah
Devletin bildikleride var bilmedikleride var elbet
Nasilki mesleginizde ne kadar ustaysaniz ama yinede eksiklerimiz var öyle düşünün ama tabiki de bu farklı bir olay ...

Jandarma özellikle bu yerleri takip ediyor diye bir kaide yok

Belli yerler vardır evet gözetim altında
Ama sizin düşündüğünüz şekilde deyil
Devir teknoloji devri koyar bir kaç mobese
O şekilde takip sürdürür

Türkiyede yer altı zenginliklerinin tüm kaynakların kayıtları bir bir devlette mevcut
Bunlar altın madeni petrol madeni de yerli madenler hepsinin yeri bilinmekte

Tarihi kalıntı bölgelerde kayıt altında
Örneğin tumbulusler hangi tumbuluş hangi krala ait
Nerde hangi kilise var hepsi bir bir kayıt altında
Çoklu gomuler yine öyle

Ama bu bulduğumuz şahıs gomulerin %50 sinden fazlası hatta
Hiç bir kaydı yok devlette adam bir kese altını var isaret koymuş gitmiş
Devlet bir kesenin peşine düşmez

Kirsallarda tertiben yine devletin sif ne yapılıyor diye yerleştirdiği gizli kamera ve mobesleri var ama nerde var nerde yok bilinmiyor

Gerek emniyet açısından gerekse bu tür isler için bir çok yere yerleştirilmiş kameralar mevcut
Bunlara dikkat ettiğimiz taktirde sikinti yok

Enes44

Yeni Üye
Merhaba @Enes44 estafurllah
Devletin bildikleride var bilmedikleride var elbet
Nasilki mesleginizde ne kadar ustaysaniz ama yinede eksiklerimiz var öyle düşünün ama tabiki de bu farklı bir olay ...

Jandarma özellikle bu yerleri takip ediyor diye bir kaide yok

Belli yerler vardır evet gözetim altında
Ama sizin düşündüğünüz şekilde deyil
Devir teknoloji devri koyar bir kaç mobese
O şekilde takip sürdürür

Türkiyede yer altı zenginliklerinin tüm kaynakların kayıtları bir bir devlette mevcut
Bunlar altın madeni petrol madeni de yerli madenler hepsinin yeri bilinmekte

Tarihi kalıntı bölgelerde kayıt altında
Örneğin tumbulusler hangi tumbuluş hangi krala ait
Nerde hangi kilise var hepsi bir bir kayıt altında
Çoklu gomuler yine öyle

Ama bu bulduğumuz şahıs gomulerin %50 sinden fazlası hatta
Hiç bir kaydı yok devlette adam bir kese altını var isaret koymuş gitmiş
Devlet bir kesenin peşine düşmez

Kirsallarda tertiben yine devletin sif ne yapılıyor diye yerleştirdiği gizli kamera ve mobesleri var ama nerde var nerde yok bilinmiyor

Gerek emniyet açısından gerekse bu tür isler için bir çok yere yerleştirilmiş kameralar mevcut
Bunlara dikkat ettiğimiz taktirde sikinti yok
Anladım ustam saolasın. Konu başlığının dışına çıkmamak adına şöyle bir soru yöneltiyim size o zaman.

Şimdi hepimiz haberlerde görüyoruz şurda lahit çıktı, şu büyüklükte yer altı şehri bulundu veya önemli birisinin mezarı olduğu tahmin edilen yer açıldı vs bir çok örnek mevcut medyada.

Peki ustam bu tarz yerlerin çoğunu devlet kendi bünyesindeki arkeologlara açtırırken hiç mi tılsım yada cin musallatı tarzı olaylara denk gelmiyorlar yoksa bunlar medyaya mı yansımıyor.

Sonuçta bu forumda okuduklarımıza göre tılsımlı olan yerin açılabilmesi için belirli manevi yönden işlemler gerekiyor . Kimisi hoca ile yapar kimisi müslüman olmayan ama bu tarz konularda bilgisi olan kişi ile yapar, kimisi hoca diye çağırır ama üfürükçü olur yapamaz vs.

Sonuç olarak devlet bu tarz yerlere rast mı gelmiyor yoksa geliyor ve bu tarz işin manevi yönünü çözebilecek kişilere mi başvuruyor.

Diğer bir sorum ise hocalar ile alakalı. Diyelim bir hoca ehli sünnet ve bu tarz işlerin ehli.Sonuçta bu işin içinde cinler var ve olayın temelide maddiyata dayalı. Böyle bir hocanın ilmini veya müslüman cinleri (kimileri hüddam da diyor) bu tarz işlerde kullanması ne kadar doğru ?

Sorularımın cevapları uzun olabilir ama konu başlığı bağlamında olduğu için sormak istedim ustam.Teşekkürler.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Anladım ustam saolasın. Konu başlığının dışına çıkmamak adına şöyle bir soru yöneltiyim size o zaman.

Şimdi hepimiz haberlerde görüyoruz şurda lahit çıktı, şu büyüklükte yer altı şehri bulundu veya önemli birisinin mezarı olduğu tahmin edilen yer açıldı vs bir çok örnek mevcut medyada.

Peki ustam bu tarz yerlerin çoğunu devlet kendi bünyesindeki arkeologlara açtırırken hiç mi tılsım yada cin musallatı tarzı olaylara denk gelmiyorlar yoksa bunlar medyaya mı yansımıyor.

Sonuçta bu forumda okuduklarımıza göre tılsımlı olan yerin açılabilmesi için belirli manevi yönden işlemler gerekiyor . Kimisi hoca ile yapar kimisi müslüman olmayan ama bu tarz konularda bilgisi olan kişi ile yapar, kimisi hoca diye çağırır ama üfürükçü olur yapamaz vs.

Sonuç olarak devlet bu tarz yerlere rast mı gelmiyor yoksa geliyor ve bu tarz işin manevi yönünü çözebilecek kişilere mi başvuruyor.

Diğer bir sorum ise hocalar ile alakalı. Diyelim bir hoca ehli sünnet ve bu tarz işlerin ehli.Sonuçta bu işin içinde cinler var ve olayın temelide maddiyata dayalı. Böyle bir hocanın ilmini veya müslüman cinleri (kimileri hüddam da diyor) bu tarz işlerde kullanması ne kadar doğru ?

Sorularımın cevapları uzun olabilir ama konu başlığı bağlamında olduğu için sormak istedim ustam.Teşekkürler.
Sormak sizin işiniz varsa bir bilgimiz ogretilerimiz doğrultusunda cevaplamak bizim işimiz

Bu akşam ilk sorun üzerine mal bulanindir ustayla bunu tartıştık kendisi istirahate çekildi
Konu koray kor tarafında açılan paylaşım altında atmış olduğum videoda yorumda cevabı 11 inci msj mavi yazı rengiyle yazdığım yorumu oku linki bu

Tılsımlı Define İşaretleri Anlamı, Arşivden | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Bu işlerde cinci (ufurukcu ) birde cindi hocalar var iki isim bir birine yakın ama çok farklı kişilerdir

Devlet adına bu işleri yapan ilim sahibi insanlar var
Örneğin ben kendim bizzat ıran devletine çalışan 14 yıl boyunca son 1.5 senesi kaldı kişiyle aynı çalışma alanında bire bir bulundum
Ve ınan orda gorduklerime hiç kimseyi inandiramayacagim olaylarla karşılaştım ...

Hocalarla alakalı sorun
Gerçek ilim sahibi hoca dünya malın için asla ahiretini yakmaz
Ebedi zenginlik varken zerduslugu seçmez

Bu çin yakma cin bağlama bunlar sanildigi gibi her Ahmet in her Mehmet in yapacağı isler deyil
Sözde cinlerim var diyip ortada gezen kiriklara itibar etmeyin
Onların %90 ni kafayı siyiranlar
Geriye kalanlarida tesir altında kalanlar
Kullandığı sandığı cinler tarafından maskara olan kullanılan insan turleridir ...

Devletin açtığı yerler büyük yerler
Bu büyük yerler insan gücünü aşan yerler olur
Bunun için ekstradan ritüelleri gerektirmez
Ne yapılır tuzak sistemleri kullanılır

Şimdi nasılsa eskiden de aynıydı
Örneğin bugün siz veya ben gidipte bir eski cumhur başkanı mezarı acabilirmiyiz ? Acamayiz
Ama normal mezarlıktan bir şekilde rastgele bir nin mezarın i açabiliriz

Eskiden de aynı bu sekilde koruma yerine
Korunaklı yapıldı ...

Tuzaklar kuruldu ağır isciliklerle kapatıldı
Tılsım vs. Gibi ritueller e gerek duyulmadı

Orta halli ve alt tabakalar kilise vs. Gibi yerler
Bu ritüelleri kullandı

Ha şimdi dersiniz ki arkeologlar hicmi rastlamadi ?
Muhakkak rastlamistir
Ama hiç bir sekilde hiç bir haber ajansına düşürmedi
Bunlar hala toplumun kaldıracağı türden vakalar deyil
Ölen 100 lerce arkeolog lar var
Isimsiz kahram bile olamıyorlar sessiz sedasız

mitology

Member
Devlet adına bu işleri yapan ilim sahibi insanlar var
Örneğin ben kendim bizzat ıran devletine çalışan 14 yıl boyunca son 1.5 senesi kaldı kişiyle aynı çalışma alanında bire bir bulundum
Ve ınan orda gorduklerime hiç kimseyi inandiramayacagim olaylarla karşılaştım ...
Bu olaylardan biraz bahsetme ihtimaliniz var mı ustam? Ne gibi olaylarla karşılaştığınızı merak ettim.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
ben ocağım arkadaşlar.ta süleyman beygamberden bu yana bizde el verme usulüdür.dedem allah rahmet eylesin elini bana verdi.bir ara yaşlı bir teyzeye 7 yaslarındaydım dişim ağrıyor demişti okuyverdim geçti demişti hiç unutmuyorum.ayrıca benim en büyük idealim orjinal incil bulup türkçeye çevireceğim.kur anı türkçe arapça defalarca okumuşumdur yaklaşık on bin hadis okudum.incili çözebilirsem yayınlamayı düşünüyorum.yalnız nasıl çeviririm işte o safhaya geldiğimde ustalardan yardım))
ocak iyidir herkes bilmez sırrını
arkadaşlık yolladım kabul edersen sevinirim
:)

orkun

Engellendi
Konu dışına çıkmadan yaşadığım bir olayı anlatayım

Sene 2001 yer Almanya,zaten Almanyada yaşıyorum.
Eve merdiven yaptıracam
Dedim iyi bir şey olsun
Treppen-studio isminde bir merdivenci buldum
Aloo geldi.

Ölçtü biçti, fiyatı anlaştık kahve molası veriyoruz.
TV açık belgesel (çok severim) konu Arkeoloji
Sohbete girdik bu konuda.
Dediki benim kız arkadaşımın arkadaşının eşi Arkeolog
Adıyamanda Nemrut dağında kazı yapıyordu
Kral Antiocos'un mezarını arıyormuş
Türkçesi Antiokos olabilir he neyse.
Bu Arkadaşı adıyamanda bir Aile sahiplenmiş sen bizim çocuğumuzsun diye.
Orada adetler böyle imiş.

Ben sadece bana anlatılanı aktarıyorum
Orada siyah bir sütun varmış, kim ona elini sürerse ölecek inancına sahiplermiş.
Bizim Arkelog Almanyaya geri döner ve hanımına derki,
Ben öleceğim. Neden? Ben o siyah sütuna dokundum.

Benin Reaksiyon bir bilim adamı böyle şeylere inanmaz.
Merdivenci: bekle beni dinle
Arkeolog ben öldüğüm zaman, çatı katında bir sandık var.
O sana ömrün boyunca yeter der ve bir kaç gün sonra ölür.
Hanımı sandığa korkusundan yaklaşamaz.

Ben merdivenciye dedimki ben açarım.
Tamam anlaştık sözü aldım.
3 hafta sonra merdivenci dükkanı kapatmış arazi.

Yeni kiracıya sordum,bilmiyorum yanıtını aldım.

Umarım konu dışına çıkmamışımdır.