Cin. ifrit .marid .reptilian ..goren ve bilgisi olan varmı.

kanije

Bilgili Üye
Sedegor ustam şu şeytanın havva annemizle olan ilk yasak ilişki meselesini..birazdaha acarmisin ... mesela yani ... buna da inananlar da var mi demek istedin .. yoksa bu bumudur demek istedin ...... merak ettim konuyu .. bilgilendirirsen memnun olurum ... cunki ben hiç duymadım..
şeytanın havva anamızla yasak ilişkisi ne demek yahu.bırakın böyle palavraları,iftiraları
cinlerin atalarının adı can'dır.
şeytan şeytan olmadan önce meleklere vaaz ediyor idi. adı da azazil idi.
sonra hz ademin hamurunu ALLAH cc hazretleri kudret eli ile 40 gün yoğurduktan sonra insan bedenini yarattı.henüz ruhundan ruh vermediği için şeytan başına geldi hz ademin bedenin,ağzından girdi burnundan çıktı,vuruyor tak tak ses çıkıyor.ve bir anlam veremiyor.
ruh ayaklardan hz ademin bedenine girince hz adem hapşırıyor ve elhamdülilah diyor.hz ALLAH ise yerhamukallah ey adem diyor vs vs.şeytan hz ademi gördüğünde ALLAH ona secde etmesi için emir veriyor o ise o topraktan ben ise ateşten yaratıldım diyerek kibirleniyor ve isyan ediyor.huzurdun kovulunca cinlere ve şeytanlara liderlik yapıyor.o yuzdendir ki cinlerden cok az iman eden vardır.

cinler ve şeytanlar çok önceden yaratılmış iken böyle bir iftira başınıza çok iş açar ahirette.haşa ne demek yasak ilişki.
tevbe edin.
biraz imamı rabbani mektubatları okuyunuz.

heleke11

Yeni Üye
Inan suna bilir kişi kime sorarsan sor
Kabir kadar güvenli hiç bir yer yoktur
Buna kendi evinde dahil

Ha her insanın korkusu var
Örneğin benimkisi üzerinize afiyet bu akşam
Saç kavurma yapayım dedim
Benim en büyük korkularimdan biri düdüklü tencere
O ötmeye basladimi ben kaçacak delik ararım bilmiyirum
Et haslansin diye dudukluye koymuşlar
Ben malzemeyi hazırlıyorum bu namussuz bir anda otunce elimdeki domates bir tarafa picak bir tarafa ben kendimi odaya nasıl attım anlamadim korkuyorum ağa öyle böyle deyil
Birde sülük görünce tüylerim diken diken oluyor
Yılan milan hepsi bana hikaye bu ikisi beni benden götürüyor
Düdüklü tencereden korkmakta fayda var.Suyunu fazla koyduğum için patlatmıştım.Bomba gibi patladı mutfağı talan etti.Allahtan mutfakta değildim ??

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Düdüklü tencereden korkmakta fayda var.Suyunu fazla koyduğum için patlatmıştım.Bomba gibi patladı mutfağı talan etti.Allahtan mutfakta değildim ??
usta hastaligin klinik vaka boyutuna ulaşmış gördüğüm kadar senin @uçmuş ustam tedavi etsin seni şifa bulursun

Kamhi Leonard

PiSaGoR
ne olduğunu nasıl olduğunu çok iyi biliyorum
bu düdüklü tencereye benzer bir patlama yapan başka bir şey daha var ama ondan korkmuyorum
oda yumurta ?

Turko

Uzman
Bununda ramazandan sonra