Cin Mektubu

maksim

Engellendi
okuyabiliyormusun bunu usta ?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
aynen peygamber efendimiz şeytan ve cinlere karşı yazdırmıştır..

Ebu Dücane (r.a.) ALLAH Resulü (s.a.v.)´nün huzuruna gelip:

"Ya Resulullah! Yatağıma yattığım zaman değirmen sesi, arı vızıltıları gibi sesler işitiyorum. Simşek parıltısı gibi şeyler görüyorum. Başımı kaldırıp baktığımda evimin orta yerinde siyah ve uzun gölge gibi bir şeyin olduğunu görüyorum. Yakalamak için elimi uzattığımda derisinin üzerinde ki kılların kirpi kılları gibi olduğunu ve ağızından yüzüme doğru ateş parçaları attığını görüp beni yakacağını zannediyor, uyuyamıyorum, korkuyorum." dedi.

Resülü Ekrem (s.a.v.) buyurdular:

"Ey Ebu Dücane, evinize gelen korkunç bir mahluktur. Bana bir kağıt ve kalem getiriniz."

Getirilen kağıt ve kalemi Hazreti Ali (k.v.)´ye verdi ve "Bismillah diyerek (yukarda ki duayı) yaz." buyurdu.

Ebu Dücane (r.a.) diyor ki:

"Resulü Ekrem (s.a.v.)´in yazdırdığı bu mektubu götürüp yastığımın altına koydum ve yattım. Gece yarısı uyanmıştım. Kulağıma şöyle bir korkunç ses geldi:

Lat ve Uzza´ya yemin ederim ki bizi yaktın. Bu mektubun sahibi hakkı için bu mektubu kaldır. Senin evine bir daha gelmeyeceğiz."

Ebu Dücane (r.a.) diyor ki:

"Sabahleyin erkenden kalkıp Resulü Ekrem (s.a.v.)´in arkasında sabah namazı kıldım. Cinlerin feryadını Resulü Ekrem (s.a.v.)´e haber verdim."

Resulü Ekrem (s.a.v.) bana şöyle buyurdu:

"Ey Ebu Dücane! O mektubu kaldır. Beni hak peygamber olarak gönderen ALLAH´a yemin ederim ki eğer o mektubu kaldırmazsan onlar kıyamete kadar azap içinde kıvranırlar."

Kristof34

DogacıyıZ
Bu mektubu 7 kat naylon ile sarıp herkesin üstünde taşıması özellikle araziye çıkarken mekruh yerlerde gezerken mutlaka tavsiye ediyorum.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu mektubu 7 kat naylon ile sarıp herkesin üstünde taşıması özellikle araziye çıkarken mekruh yerlerde gezerken mutlaka tavsiye ediyorum.
bende ayetel kürsi boynumda taşırım iman itikat kuvvetli olduktan sonra vesveseye gerek yok ya Allah Bismillah ....

wanted.07

Member
Kristof34 ustam bu mektubu hiç bir sorun yokken üstümüze tasisak olurmu güvenlik için yani
Birde eve assak olurmu allaha şükürler olsun bi sorunumuz yok ama tedbir amaçlı sordumr

Kristof34

DogacıyıZ
Evine işyerine alabilirsin. Ustunde tasimani şiddetle tavsiye ediyorum

wanted.07

Member
Olabilir ustam benim resmi beyenmedi heralde MendereS ustam söylesen ben değiştirir dim resmi seni yormazdim :3: