Cin Mektubu

Babilli

Aktif Üye
Kristof34 usta çalışma esnasında tokat yiyip dudağı patlayan bir arkadaşımız var. Bunun için ne yapmalı ?

mayhem

Co Admin
Co Admin
onun eli armutmu topluyormuş oda kürekle ona vursaymış .

mayhem

Co Admin
Co Admin
şahısta akli bir sorun etkilenme olmadıysa skıntı yok olduysa üzüldüm çok geçmiş olsun Babilli aynı yer için tekrardan işlem yapılıcaksa aynen iyice ustalara danışmak gerek aynı kişi zaten ellemez orayı artık.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
- İntertte dolaşan bu rivayeti, el-Mevduat (Uydurma rivayetler) adlı eserine alan ünlü hadis alimi İbn el-Cevzî,“Bunun uydurma olduğunda hiç şüphe yoktur”diyerek değerlendirmiştir.(bk. a.g.e, 3/169). Beyhakî “Delailu’n-nübüvve” adlı eserinde(8/188)“Bu rivayetin uydurma olduğunu ve hadis olarak kullanılmasının caiz olmadığını”belirtmiştir. Bu rivayetin uydurma olduğunu yazan şu kaynaklara da bakılabilir: “ Suyutî, el-leâliu’l-masnua, 2/292; Muhammed Tahir b. Ali el-Hindî, Tezkiretu’l-Mevduat, 1/212). TAMAMEN UYDURMA.

Son düzenleme:

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Korunma sureleri var... Anlayıp dinlemeden yapmayın böyle şeyleri Ustalar... Cinlerde aciz birer yaratık. Sen insan ondan daha üstün ve şereflisin. Çünkü sevgili peygamberimizin (s.a.v.) ümmetisin. yalnız ALLAH(c.c). dan korkar yalnız ondan yardım isterim.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Korunma sureleri var... Anlayıp dinlemeden yapmayın böyle şeyleri Ustalar... Cinlerde aciz birer yaratık. Sen insan ondan daha üstün ve şereflisin. Çünkü sevgili peygamberimizin (s.a.v.) ümmetisin. yalnız ALLAH(c.c). dan korkar yalnız ondan yardım isterim.
şahsen ben korkmam Allah'ın yarattığı herşeye saygı duyarım... THE END.

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Valla hadis buharı ve Müslüm olmadığını gördüm arastirinca biraz suphede kaldım gerçek hadis mi diye deneyen varmı
Şüphede kalma burak kardeşim ehli sünnete göre bu sağlam bir hadistir