Cinconları gören varmi

mayhem

Co Admin
Co Admin
“Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm”

3 Defa oku bir tane kalmaz .

avcıkartal1

Aktif Üye
Görmedim ama sesini duydum. Aslan kükremesinin 10 katı şiddetinde bir ses. Dere kenarında gece 12 de kazıyorduk. Tribünde bağırmış gibiydi hangi yönden geldiğini anlayamadık.

Ehl-i Zikre dokunamazlar :14::136:
Biz 5 arkadas 3 sene once bir kayada hac isareti olan yere gittik. Burayi getiren abimiz 5 sene once biz buraya baska ekiple geldik yerde bize 3 harfliler musallat oldu birakmak zorunda kaldik. Hepimizin basina acayip isler geldi sonrasinda ama kurtulduk diye anlatti. Bizde 5 kisiden 4ü cemaat ehli abdest namaz ilim pesindeyiz. Bir kisi sadece cemaate bagli lakin namazdan biraz uzak. Rabbim affetsin. Biz ona namaz kilarsan senide goturcez dedik neyse uzatmiyim. Biz gerekli butun malzemeyi aldik gittik. Ve abdestimize namazimiza ve en basta rabbimize guvendigimiz icin ciktik yola. Isin garip kismi hergun gece yatsi namazini kildiktan sonra gittik ve gece 4 e kadar calistik. 5 kisi 4 gece 2 metre capinda sade toprak olan bir yeri kac metre kazar beyler. En zor yerde bile 2 metrenin ustunde kazilmasi gerekir. Cunku her turlu malzememiz var. Ve zemin toprak ne horasan var ne kapak ne kil ne bisey. 4. Gecenin sonunda 1 metre bile olmamisti kazdigimiz yer. Is yurumuyor kuydan biri ciksa biri giriyor cay kasigi ile kazar gibi gidim gidim gidiyor. Son gun biz iyice soguduk aramizda tartisicak gibi olduk. Bir arkadasimiz fazla usteledi ust tarafdaki yeri kazalim bari diye. 3 kez dustu ve dusmesi normal bir dusme deyil ayaklari yerden kesilip gerisin geriye dustu. Neyse kazmanin kaybolupta 2 saat arayip kazmadan vazgecmemizden sonra yarim metre onumuzde bulmamiz vs. Bazi seylerde geldi basimiza. Biz yerden vazgecip donerken arabaya yaklastigimizda dag basinda tarlalarda bir grup dabruka caliyordu gecenin 4ünde. O dabruka sesine kadar hep vesvese diye dusunduk ama. Isi biraktiktan sonra bir hocayla gorustuk. Nasuh tovbesi edin o yerle ilgili dedi. Cinniler en rutbelisi olan ifritlerin oldugu yere denk gelmisiniz. Size zarar veremezler ama halusulasyon tarzi size olmayacak seyleri gosterip bir hata yapip kendi kendinize zarar verdirtirler diye bazi aciklamalar yapti. Ben dahil hicbirimiz korkmadik. Korksak zaten 4 gece oraya yatsi namazindan sonra gitmezdik. Elhamdulillah halada bu islerden korkmam rabbime cok sukur. Bu islerin oldugunu ve varligini bilirim kabulda ederim. Ama cesaret var.
Lakim bunlarla ilgili kardes tafsiyesi size:
Korkmicaksin Allah Cc izin vermedigi surece dokunamazlar size. Ama korkmicaksin derken de cin cagirma veyahut onlarin size musallat olacagi islere de kalkismicaksin.
Cok hasta oldugunuzda.
Cok skntili oldugunuz zamanlarda.
Basiniz acik tuvalete girdiginizde.
Lavaboya gece sicak su dokuldugunde.
Geceleri onlarin sofralari ve yataklari olan kül dökülmus veya sofrabezi silkelenmis gibi kiyi kuytu kenarlarda gezildigi takdirde basiniza musallat olma ihtimalleri cok yuksek.
Cinnilerin kötülerinin serrinden rabbimize guvendigimiz surece dikkat edersek kendimize biiznillah bir sey olmaz. Allah cc cumlemizi korusun.

Safakk

Bilgili Üye
Vallahi ne kadar bu cinlerle uğraşan veya onlara denk gelen var ya biz insan olarak bu cinlere nekadar meraklı veya onları rahatsız etmek için çalışıyoruz anlamış değilim

Storm

Editör
Her sabah ve her aksam yatarken Ayetel hirz okuyun icten ve samimi bi dille temiz bi yurekle .1 ay kadar okuyun Alim Allah tum dert ve sikintilarinizdan kurtulursunuz. okudugunuz taktirde Allah in izin vermedigi muddetce o g un icersinde ne cinni ne insani vi olay gelir basinizs.

Storm

Editör
Benim başıma gelen olaylardan bir kaçını anlatayım.
Birisi gizemlidir hala sebebini bilmiyorum.
Ben bulunduğum noktalarda sanki işaretler beni cekiyprmıs gibi hemen işaretleri bulabiliyorum birşey bana kalbimin derinliklerinden gelen bi ses o yöne gitmemi orada bana ait birşeyler olduğunu söylüyor ve gidip işaretleri o yönde bulabiliyorum. Ciddiyim bu konuda şakam yok Allah şahidimdir. Cok nadir oluyor ama hiç yanılmadım.
ve sürekli kafam karışıyor
bir diğer olay
benim ailem bu işlerle cok uğraştır Dayımmgil annemle beni pikniğe çağırmıştı. İşaret bulmuşlar bir kaç yeri köstebek yuvası yapmışlar. Sonuç yok
meyse işareti gösterdi ben su yığma da dedim güldü orası ters yöne düşüyordu ve de işarete göre 200 metre civarı vardı sanırım. Ben İçimden geceni söyledim direk karşıda orada dedim. Güldü neyse pikniğimizi yapıyoruz çay içeceğim o sırada biri cagırır gibi oldu anladım az çok dedim çağırıyor birşey kalbimin derinliklerinde hissediyorum gittim incelemeye başladım buldum dedim bak burada da var. Dayım güldü. Akşam oldu eve dönüyoruz kendi köyümüze gece uyurken rüyama biri geldi arabayla yeşil gözlü esmer cok iyi biri direksiyonda köy yolunun kenarında çakılın içinden arabayla çıktık normalde dönülmesi imkansız yerden döndük annemgilin köyüme doğru gideceğiz o istikamete dışarda dayım var arabadan görünüyor. Beni bekliyor sanki. Neyse velhasıl kelam arabadaki o şoför konuşmaya başladı bal Öustafa dedi aradığın yer doğru fakat 1 i zor 1 i çok kolay dedi gözlerimin içine bakıp güldü.
Aabah oldu uyandım dayımın yanına gittim köye gördüklerimi anlattım güldü. Sen hayal görmüşsün dedi moralim bozulmuştu. Ekip geldi dayımın adamlar araştırdı vesaire Ermeni hiri vardı beni iyi bi inceledi ben konuşmuyordum sustum dinliyorum gösterdiğim yeri gösterdi ve bir kaç yer daha gösterdi. Bunlsrdan biri zor biri kolay dedi. Anlattı baya ben içimden korkmaya başladım. Dayımın yanında gezdirmeye başladı.
Kısacası bunu niye anlattım bilmiyorum ama benden geçen anılardan biri de budur.
Allahtan korkarım o tür şeylerden korkmam. Gece çalışmayı sevmem gündüz daha hayırlıdır. Ve Mevlam istemediği sürece insanın başına hicbirşey gelmez ama cahil cesareti de iyi birşey değildir