Cinconları gören varmi

Safakk

Bilgili Üye
Ustam neden o tokadı yedin onlardan acaba neden sana saldırdılar

MYSTRO

Yeni Üye
Ustam neden o tokadı yedin onlardan acaba neden sana saldırdılar
Nereye hangi sebepe baglamaliyim bilmiyorum ama bu halleri yasayip hocalarin kucukken sunu yapmissin bunu yapmissin o sebepten ugramislar sana dedikleri sebeplerin bi cogunu bende yapmistim. Afedersiniz karanlikta issiz mezarda saklambac oynarken isemek. Gece gec saatlerde soba kulunu dokmek. Afedersiniz cahillikten banyoda isemek. Ergenligin verdigi cahillikle bazi uygunsu z luklar vesaire hepsi buna sebep olmus olablir. Belki. Kesin bu sebep diyemem ama malesef dikkatsiz yaptiklarimdan herngi biri olablir. Danistgim bi hoca asla birda kufur etme dedi. Kufur ile buyuk hata yapmissin dedi. Iste o anki korkmadigimi kanitlama istegi onlara saldirmaya kufre kadar gitti. Hala arada odada nefes sesi duyabliorum olmadik yerden ama bi ailem oldugu icin bahsetmiyorum bile. Yokmus gbi davraniyorum. Cok sukur ilerleyen kotuye giden bisey yok. Aksine yok oldular sanki. Urperme irkilme nefesdarlanmasi kalp hizlanmasi tuy dikilmelerini saymiyorum. Gormuyorum hicbisey sadece ara ara hissediyorum. Yok sayiyorum rahatim. Allaha sukur

Safakk

Bilgili Üye
İyi yapıyorsun ayetel kürsi oku bol bol evin içinde usta Allah'a sığın gerisini merak etmeonları zahten duman olarak görürsün yada bi insana benzler şekilde ama dua okumayı ihmal etme inşallah kurtulursun iyice onlardan

sepetkaya

Editör
Ustalar bu konu açılalı çok uzun zaman olmuş, guldüğüm'de oldu, üzüldüğümde, vede korktuğumda...Allah sizleri korusun inşallah..ben ne cin'e şahit oldum nede ifrit'e rabbim göstermesin inşallah...siz ustalarımın sayesinde özellikle geçen sene bu konuda sitemizde çok araştırma yaptım, bir iş için " CİN BIRAKMIYOR" başlıklı konuda paylaştım arkadaşlara yardım için...Allah bütün ustalarımdan razı olsun kendimce bilgi birikimine sahibim ve halada derin olmamak kaydıyla araştırıyorum... Benim derdim KARABASAN...kimi yörede ENKEBİT...sözde modernize toplumda KÂBUS derler... Ben bunlara Karabela diyorum :) üstüme bir çullanırlar uykuda ben taş kesilirim bırak bağırmayı nefes bile zor alıyorum, Allah'tan kimi zaman eşim farkediyorda müdahale ediyor ben 2 dk sonra kendime geliyorum... Onlar çullaninca bildiğim duğaları okuyorum, baktım gitmiyirlar ana avrat soy sop dümdüz gidiyorum, bunun çaresi var ama hep şugun bugün diye sallıyorum, bu durum çocukluğumdan beri var, 4 yaşında bir kızım var ellerinizden öper, ona 2 yıl Cevşen okudum, okumuyorum artık biraz ihmalkarım işte... Allah bizleri sevdiklerimize, sevdiklerimizi bize bağışlasın inşallah...

Safakk

Bilgili Üye
Amin ustam ama karabasan la ilgili bilgim yok nedesem yalan olur sana bildiğim bişey olsa söylerdim ama bunu bi sorayım burdan size söylemeye çalışırım inşallah işe yarar

sepetkaya

Editör
Amin ustam ama karabasan la ilgili bilgim yok nedesem yalan olur sana bildiğim bişey olsa söylerdim ama bunu bi sorayım burdan size söylemeye çalışırım inşallah işe yarar
Eyvallah ustam, bu konuyu danıştim hocalara.. sorun değil bir muska yazarız sıkıntı olmaz dediler hala yazdıracam işte...

Safakk

Bilgili Üye
Yav kafama takıldı bu konunun başlığına neden cincon diye bi başlık atıldı acaba merak ettim sonuçta bu varlıklarda Allahın yarattığı bi varlık...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eyvallah ustam, bu konuyu danıştim hocalara.. sorun değil bir muska yazarız sıkıntı olmaz dediler hala yazdıracam işte...
Allah yardımcı olsun ustam bir ara bende baya cebelleştim. Ama sendeki musallat cinsinden diyebilirim. Aile boyu sirayet ediyorlar. Bendekiler en son gördüğümde ünide yurttaydım birden uyandım baktım canlanamıyorum kafayı kaldırdımki yatağın başında iki tane bodur biri kel aralarında konuşup bana bakıyorlardı kalkmak istedim canlanamadım başladır okumaya baya okudum ya Allah dedim bir kalktım az daha kaayı üst ranzaya vurup kıracaktım. Döndüm kaybolmuşlar. En son uğradıklarında da görmedim ama neesimi tamamen kestiler az daha gidecektim son anda okuyarak kurtuldum.

En kısa zamanda icabına bak inşallah. Sonrasında sıkıntı olabiliyorlar. Sonuçta onlarda cin lerin bir uzantısıdırlar.

codex

Aktif Üye
Bunlarla cok karsilastim. En son kar yagmadan 1 ay kadar once kesif yaptigimiz alanda karsilastim. Tilkiden ufak kediden buyuktu. Yanimiza kadar geldi. Bembeyazdi ve konusmadi. Arkadaslarin tahmin ettikleri yerin uzerinde dolandi ve agaclarin arasina girip kayboldu. Daha once o yerde arkadaslar cubuk ve makina calistiramamis. Gece aglama , davul zurna sesleri duyurup korkutuyorlarmis. Ne olduysa onu gordukten sonra cubuk ve makina calismaya basladi. Olcumlerimizi yaptik , eldeki haritaya uygun oda ve tuneli buldum ama emin olamadim. O gece gordugum varlik 3 gun ust uste ruyama geldi, beni tanidiklarini ama sadece benim almama izin oldugunu soylediler. Arkadaslara da bu konuyu acmadim araya nifak girer diye. Iclerinden 1 nin cinler konusunda bir inanci yok. Oradan elimi cektim , insallah kismetlerinde varsa alirlar.

sepetkaya

Editör
Allah yardımcı olsun ustam bir ara bende baya cebelleştim. Ama sendeki musallat cinsinden diyebilirim. Aile boyu sirayet ediyorlar. Bendekiler en son gördüğümde ünide yurttaydım birden uyandım baktım canlanamıyorum kafayı kaldırdımki yatağın başında iki tane bodur biri kel aralarında konuşup bana bakıyorlardı kalkmak istedim canlanamadım başladır okumaya baya okudum ya Allah dedim bir kalktım az daha kaayı üst ranzaya vurup kıracaktım. Döndüm kaybolmuşlar. En son uğradıklarında da görmedim ama neesimi tamamen kestiler az daha gidecektim son anda okuyarak kurtuldum.

En kısa zamanda icabına bak inşallah. Sonrasında sıkıntı olabiliyorlar. Sonuçta onlarda cin lerin bir uzantısıdırlar.
Ustam ben ilk KARABASAN 7 yaşımda oldu..ben araştırdım bunun nedeni ney diye, kimisi aşırı yorgunluk dedi kimisi zihinde kötü düşüncelerle uyku ve uyanıklık arasında olan kabus dedi... Yaş 37 olmuş hala kabus hala kabus... Şimdi sorum şu 7 yaşında bir çocuk nasıl yorgun olur nasıl sitresli olur .... En azından ben yaşayarak bu tezi çürüttüm...bilimsel bir açıklama halihazırda yok.. yurt dedin ya ustam bizde üni'de 10 kişilik odalarda kaldık. Yine böyle gece basılmışım Erzurumlu dadaşın hasıydı senden iyi olmasın "Sedat " Kula çınlasın "kardeşim kalk kalk ne oluyor sen napıyorsun" falan yaptı oda korktu tabi bende durumu anlattım Allah razı olsun mezun olana kadar gozunü ustumden ayırmadı...şimdi bugün bu meseleyi konuşuyoruz ya yine olur heralde, demek istediğim piskolojininde etkisi var kanımca..

Karacasan

Aktif Üye
MYSTRO senin basina gelenler tokat, darbe vs benimde basimdan geçti. Ilkokuldayken baslamisti. Bazen uyurken oyle tokat atilirdiki gozumun onunde şimşek cakardi. Kimi zaman yerimden zıplar başımı birseye carpar yataga tekrar duserdim. Halbuki yatagin ustunde hicbirsey yok. Ortaokula geldigimde okadar alistimistimki bir gozumu acip hic umursamadan diger tarafa donup uyumaya başladim. Gercektende alismistim tabi korku tedirginlik kalmamisti. Ilerleyen zamanda kesildi. 25-30 yıldir hic olmadi.