Cinlerle irtibatlı hocayla tanıştım ama ?

merakiyidir

Yeni Üye
Cinlerle irtibat kurduğu düşünülen bir amcayla tanıştım.Söylediklerinin doğruluğunu sizce nasıl teyit edebilirim ? Daha önce gelmediği görmediği herhangi bir bilgi sahibi olmadığı gömü olduğu söylentisi olan bir yeri hiçbir şey söylemeden bahsetmeden yakınından geçerken detaylandırarak anlattı.Benim yerimde olsaydınız nasıl hareket ederdiniz merak ediyorum.Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Cinlerle irtibat kurduğu düşünülen bir amcayla tanıştım.Söylediklerinin doğruluğunu sizce nasıl teyit edebilirim ? Daha önce gelmediği görmediği herhangi bir bilgi sahibi olmadığı gömü olduğu söylentisi olan bir yeri hiçbir şey söylemeden bahsetmeden yakınından geçerken detaylandırarak anlattı.Benim yerimde olsaydınız nasıl hareket ederdiniz merak ediyorum.Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum
para için müslümanlıktan çıkmayın kişinin kendi tercihi tabiki. Arkadaşlarda çok dedi hacı hoca takımı benle tanıştırın dedim tanıştırmadılar , söz verdim ağzımı açmıycam yanında dedim ama yinede tanıştırmadılar ozaman gelmem dedim hacı hoca takımı varsa cin, şeytan artık herneyse varsa ben gelmem dedim, sözde hoca bozuntusu bir yer göstermiş bizimkilere 6 metre demiş 6 metre kazdılar sonra birdaha getirdiler 4 metre sola demiş :LOL: orda anlamışlar ne olduğunu sizin anlayacağınız güven olmaz.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yanılgı şurada başlıyor; Hoca daha önce hiç görmediği bir yeri görmüş gibi tarif etti. Dolayısıyla bunu bilen hoca definenin yerinide bilir.
Hayır arkadaş.Bilmiyor işte. Bazı varlıklarla iletişim halinde olabilir,gitmediği yeri görebilir,hakkınızdaki tüm bilgileri bilebilir.Ama gel gelelim bu zamana kadar hiçbir hocanın tarifiyle bırakın defineyi bir sikke bulanı dahi görmedim,duymadım.Varsa duyan buraya yazsın.

merakiyidir

Yeni Üye
Yanılgı şurada başlıyor; Hoca daha önce hiç görmediği bir yeri görmüş gibi tarif etti. Dolayısıyla bunu bilen hoca definenin yerinide bilir.
Hayır arkadaş.Bilmiyor işte. Bazı varlıklarla iletişim halinde olabilir,gitmediği yeri görebilir,hakkınızdaki tüm bilgileri bilebilir.Ama gel gelelim bu zamana kadar hiçbir hocanın tarifiyle bırakın defineyi bir sikke bulanı dahi görmedim,duymadım.Varsa duyan buraya yazsın.
Hocayı araştırdım biraz, daha önce 2 kez define bulmuş.İlkinde defineyi çıkarmışlar hocayı bi güzel dövüp göndermişler hoc birsey vermeden.Yedigi sopanın izi dahi var suratında hala.İkincisinde de kazı yapılan yeri uzaktan izliyorlar, kazıcılar defineyi çıkardıkları anda jandarma baskın yapıyor ve hepsini alıyorlar.Bizim hoca ve bi kaç kişi uzaktan izledikleri için jandarma bunları görmeden kaçıyorlar.
Hocayla ilgili ilginç olan şey herhangi bi talepte bulunmuyor, beklenti içerisine girmiyor.Çıkarırsan gönlünden koparsa o zaman verirsin diyor.
Bana tarif ettiği yerin kapısını makineyle tespit etmeye çalışıyorum doğruluğunu teyit etme amaçlı.Bunu yapabilirsem eğer zaten hocanın dediğine kayıtsız inanicam artık.

merakiyidir

Yeni Üye
Hoca görmediği yeri tarif etmedi ki, yanlış anlamışsınız siz okuduğunuz şeyi :)
Yabancısı olduğu bi yerde herkesin define var diye konuştuğu yerin yakınından geçerken ordaki definenin detaylarını veriyor demek istemiştim aslında..

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Hocayı araştırdım biraz, daha önce 2 kez define bulmuş.İlkinde defineyi çıkarmışlar hocayı bi güzel dövüp göndermişler hoc birsey vermeden.Yedigi sopanın izi dahi var suratında hala.İkincisinde de kazı yapılan yeri uzaktan izliyorlar, kazıcılar defineyi çıkardıkları anda jandarma baskın yapıyor ve hepsini alıyorlar.Bizim hoca ve bi kaç kişi uzaktan izledikleri için jandarma bunları görmeden kaçıyorlar.
Hocayla ilgili ilginç olan şey herhangi bi talepte bulunmuyor, beklenti içerisine girmiyor.Çıkarırsan gönlünden koparsa o zaman verirsin diyor.
Bana tarif ettiği yerin kapısını makineyle tespit etmeye çalışıyorum doğruluğunu teyit etme amaçlı.Bunu yapabilirsem eğer zaten hocanın dediğine kayıtsız inanicam artık.
Hocanın mesleği neymiş nasıl geçiniyomuş bi sor bakalım jandarmaya ispiyonculukla mı geçiniyomuş yada sivil jandarmamıymış istihbarattan :LOL: şukadar söyliyeyim jandarma baskına giderken ilk önce gözcüleri alır anlamazsın bile tepene gelenekadar yok öyle izlemişler görememişler yakalanmamışlar falan geçin bu işleri o hoca denen şahısla çalışırsan seninde başına işler gelir, dost tavsiyesi bu işlere hacı hoca bulaştırma.

balkaya34

Bilgili Üye

Ülkemizde 1500 ,Veya 2000 Çocuk kayıp, Sert yazmak istemiyorum ama Gerçekten öyle bir marifeti varsa eğer, Özünde ALLAH korkusuda varsa işini gücünü bıraksın kendini bu yola adasın, Öyle bir marifeti olanın İMANININ ölçüsü para OLMAMALI
Bunlara inanmayın,,,

Son düzenleme:

eski

Editör
işin geneli define hususunda kişilerin deneyimli çok bilgili olduğunu, bazılarının ek güçleri olduğunu düşünmeyin. definecilikden maddi çok şeyler beklemeyin. kimler kaç tane define çıkarmış ? ki deneyimi olsun. çok yer zaman içerisinde boşaltılmış. var olan bilgiler ile kaç usta define alabilmiş. çoğunun evi arabası yok, olanda şahsi işleriyle yapmış.. Bir deyimle elimiz olsa kendi kelimizi kaşırız. Umudunuzu defineciliğe bağlamayın Umut peşinde ekonominizi zorlamayın, İmkanınız ölçüsünde Hobi olarak yapın doğanın tadını çıkarın, Allah işinizi gücünüzü arttırsın, sağlıcakla kalın.

Safakk

Bilgili Üye
Kendi niye gidip almıyor diyecem de olmuycak bu cinlerden ne ister bu insan oğlu ya anlayamadım gitti neden size yer söylesinler çözemedim öyle bir yetkileri de yok zaten

codex

Aktif Üye
Perisi gazzap olmayan defineyi bulamaz, olanda define isine bakmaz. Musluman cinler asla surda altin define vs var demez, bu ise karismaz. Kafir cinniler ise her yeri define var gibi gosterir, arkandan alay eder maskara eder. Yeri gelir imanini alabilmek icin herseyi yapar. Ha hoca diyorsan ondada huddam varsa sayet ondan baskasi is yapmaz. O da sadece tilsim varsa onla ugrasir mekan korumasi yapar gerisine karismaz. Inanma kardesim define bulduran hocalara . Alayi taklaci guvercin..
Define bulmak istiyorsan saglam ekip, makina ve en onemlisi tecrube sart. Gerisi bos.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bu hikaye de çarpık giden şeyler var... İşin özü yalan var, bunu siz yiyebilirsiniz ama ben yemem. Çünkü işlerimde yeri geldi hoca da oldu.... Ama sizin düşündüğünüz şekilde değil. Toprağın üzerinde bizim güvenligimiz için. Bunların başında ispit yersek veya jandarma karakoldan bize doğru çıktığı an bize haberin gelmesi. En basit ve hafif olanları..... Şimdi siz diyorsunuz ki hocaya rağmen yakalanmişlar :))) Kusura bakmayın da bu bir masal ve hikaye.... Hadi kalın sağlıcakla....