Cinlerle konusmak

die23

Member
Ustalarim bi yardım edin bu define işine başlayalı kötü rüyalar görmeye başladım bi mezar bulduk onunla ilgilenirken burası tılsımlı falan dediler mezarı actirmadilar ben cinlerin insanlara müdahale edemeyeceğini söyledim fitne fesat olabilir göz yapılması olabilir ama bize asla dokunamazlar aramızda kuranı kerim de geçtiği gibi bir perde var aynıgece ruyama geldiler bende onlar gibi değişik bir lisanda konuşuyordum türkçe konuşmaya çalıştım olmadi ruyada oldugumun farkindaydim son 2 3 gecedir sürekli konuşuyoruz bilen birisi varmı ne yapmam gerekiyor onları anlamak için çünkü konuştukları dili anlamıyorum ama cevap verebiliyorum

anmer

Member
selam ustam bence iradene sahip olmalısın " ama vesvese ve söylentilere kalbini verirsen kendi korku imparatorluğunu kurarsın " bu benim değerlendirmem " mezarı açsanda bencemezardaki meftaya gereken saygı ve itibarı göstermelisin "sonuçta o mezardakide bizim gibi bir insan " niyetimiz bu olmalı " "yanlışım varsa affola "

hades40

Bilgili Üye
Relax ol hepsi iç dünyada kendine yaşattığın korkular.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
die23 usta bide şöyle düşün. sen insani yönden ikilemde kalıp vicdan yapmışın. Sen bu masum hatıranla. başa çıkmaya uğraşırken. Trilyonluk som altınları. Lahitleri. Heykelleri. Patlatanlar. Acaba tınlıyormu. Doğaüstü güçleri.. . Ne demiş Bi ata sözü.. Acı. macı. Bize işlemez bacııı. Herkese bol nasipler. Selametle kalın. Sende dert edinme kendine. Ustam. Zaten. Onlarda hertürlü ekmeene bakıyor.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Esselamualeykum
Kardeşim tılsım vardır kuran ayetlerinde bundan korunma yollarıda vardır
Gördüğün rüyalar yaşadığın ve aklından geçenlerin rüyaya yansımasıdır
Galiba sen biraz zayıf bir iradeye sahipsin
O yüzden yatarlen abdesli ve sağ tarafına yat
Ayetel kürsüyü ihlas felak ve nas sirelerini oku ve avuçlarına üfle bütün vucuduna sür
İnşallah kurtulacaksın kurbanım

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Korkarsan üstüne üstüne gelirler, korkmazsan kaybolur giderler. Felak, nas, ayetel kürsi oku huzurla uyu. İşleminde gündüz vakti yanında biriyle tamamla. Korkma.

die23

Member
Eyw ustalarim çalışmaya başladık dediğiniz gibi yapıyoruz 3 kişiyiz ve gündüz çalışıyoruz biraz düzeldi inşallah

die23

Member
Yok kardeşim içi boş yuvarlak bi taş ortasından düz bi kanal geçiyordu kanal uzun tarafında makine ile araştırma yaptık mezarı bulduk

KAHYA

Yeni Üye
Öncelikle selamlar bizler nasıl yer yüzünde sürekli sahiplenme iç güdüsüne sahip olduğumuz gibi cinlerde sahiplenme benimseme gibi özelliklere sahiptirler. sahiplendikleri bir mekan olabilir ve cisim olabilir bu normaldir üstüne üstüne gitmek çokta hayırlı değildir, fakat rüyalarına girme hususunda temiz bir kalp ve tam itikat ile okunacak olan ''Nas'' ''Felak'' ve ''Ayete-l Kürsi'' okunduğu taktirde asla Allah'ın izni ile musallat olamayacaklardır. Hatta okunan bu dualar sadece sizi değil hanenizi evinizi dahi muhafaza altına alacaktır. Açılacak bir mezarı sahiplenmiş olabilirler bu hususta ciddi araştırmalar yapılmalıdır ciddi problemlere yol açabilirler temkinli olunması gerektiğini düşünüyorum.