Cinlerle konusmak

saftilki

Moderatör
Moderatör
Kafkaslı usta siz bu varlıkları ne kadar iyi tanıyor ve bu mevzunun neresindesiniz?
benimde bir sıkıntım varda

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kuran ne kadarını bildildirmiş ben o kadarına vakıfım saftilki kurbanın ki

saftilki

Moderatör
Moderatör
amenna orası şüphesiz, dedim derinlere indimi acaba:D

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu işi derini büyücülük oda benim işim değil mübarek binada sonderece karşıyım

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun ...
Deyerli kardeşim...
Sendeki bu durum sadece bir sendrom ...
Bu mezara başlamadan önce
Yani açmaya..
Öncesinde merakin olmuş yada bir sohbette
Ve konuşma esnasında bilinç altına yerleşmiş
Sonrasın da iş bu konuya gelmiş
Mezarı acman ile bilinç altında besledigin düşüncelere kendini onandirman bir olmuş
Ve böylece yasamadigin olayları yaşamış gibi düşüncesine kapılma hissine kapılır olmuşsun

Beyninde bitirmen gerek evvela
Takıntı yapmaktan ve düşünmekten vazgeç
Başka şeylerle ilgilen hiç umursama
Akşamları yatmadan önce temiz abdestini al
Yatağa girip ayet-el kürsü yu 7 kez oku her okumadan sonra etrafına üfle ve hiç birşey düşünmeden gözlerini kapat ve yat allahın izniyle varsada eser kalmicak
Geçmiş olsun

Mushap

Editör
Maşallah kardeşler zaten yazmışlar ilacinida yazmislar ayrica sunnet te yapmis olursun kafkasli ustanin dedigi gibi yatarken yaparsan bende birazcık yardimci olmaya çalışayım güzel kardeşim böyle şeyleri ne kadar çok düşünür üzerine ne kadar düşersen o kadar büyür uzerine dag gibi yuk olur namaz kılarken vesvese gelmesi gibi düşün şeytan türlü türlü şeyler ile vesvese verir mesela derki millet namaza durunca karşısında kabeyi görüyor tuuu sen neler görüyon boyle namazmi olur gibi amaç sen namazdan soguyasin dir.sen bunu ne kadar çok düşünürsen o kadar büyür belki namazından eder.boyle şeyleri büyük görürsen dahada buyur küçük ve önemsiz gör kendi kendine kaybolup gider.durumu lehine çevir belki bu şekilde rahatsız edilmen seni Rabbine daha çok yaklastiracaktir.besmelesiz hiç bir işine başlama.cok uzun yazmaya gerek yok unutma küçük ve önemsiz...

Mushap

Editör
die23 durumun nedir kardes baya zaman gecmis merak ettim Kafkaslı ustam bu ve benzeri durumlar i yasayan kardesler icin hacamat tafsiye etsem uygun olurmu sirttan iki kurek kemigi arasi kalp hizasi

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
die23 durumun nedir kardes baya zaman gecmis merak ettim Kafkaslı ustam bu ve benzeri durumlar i yasayan kardesler icin hacamat tafsiye etsem uygun olurmu sirttan iki kurek kemigi arasi kalp hizasi
Hacamat fiziksel bir tedavidir cinlerle hiç alakası yok sen bu soruyu bilinçli olarak mı sordun kurbanın

Herkan

Member
Parayla satın alıyorlar cinleri ve sonuca ulasmak icin yardim aliyorlar sonunda sanirim bende bu yolu deniycegim

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
El vermek bizim ne haddimize kurbanın