Çok büyük kare işaretli mezar .

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Aynen o şekilde toprak ürktü ortaya çıktı yıllarca toprak altında kalmış fakat bitki örtüsünü temizlemek çok zor ağaç kökleri çok fazla, biz elimizden geleni yaptık ancak bu kadar işareti açığa çıkarabildik. Bu işaretleri biz yorumlayamadik ve yorumlayabilen birini de bulamadık. Kare oyma kaya mezarı doğru ama kare yanındaki çizgilerin bir örneği daha yok.
kucuk sunak falan cızmıssınız onlarıda resımleseydınız ters u demıssınız belkide kapak yeridir. oda gırısı bu kayada bıryerde ama derınde ama yuzeyde heryer bitki ve resimleriniz ya çok geriden çekmişsiniz yada çok yakından çekmişsiniz ortasını turruramamışsınız bu bitki örtüsüyle çok anlaşılmıyor. kağıda çizdiğin diğer işaretleride ceksen ama cok uzaktan degıl 10-15 adım gerıden cek. Ters u işaretinin altı kapalıysa kapalı mağra demek yanında adım veren mesafe tarıfı yapan bir işarette vardır mutlaka tabi bunlar senın tarıflerıne gore bızım tarıfimiz işaretlerinizi net bir şekilde resimlediğinizde bizde size net bir cevap verebiliriz.

kanije

Bilgili Üye
İki kanal yapmis.demek istiyorki benim yerime tunel ile ulasabilirsin.
Burasi kapali magara olma olasiligi yuksek.
Yasam olmus ve ben burdayim diye isaretini birakmis adam.
Giris bulmak kolay.
Adam gibi bir cubuk isinizi gorecektir.

gut245

Member
Kayayı geniş şekilde temizle az çok giriş için detayı verecektir.

Zaza16

Aktif Üye
Merak uyandırmaya başladı gerçekten ... 🤔🤔