Çok büyüksün Hocam...!

Zimhir

Yeni Üye
Başlık aslında biraz saçma gibi oldu sanki ama saçma değil aynen bu şekilde..
Zonguldak bölgesinde ve bazı bölgelerinde meydana gelen bazı olayları bizzat gördüğümden dolayı bu konuyu açma gereği duydum Normalde Forumdan uzaklaştırma almam gerekiyordu ama sanırım bu deli heralde bırakın oynasın parkta dedi adminlerimiz :)

Dengesiz bir Arkadaşım var ne yaptığı belli olmayan bi durduğu yerde süreklü gımıl gımıl eden sanki kurtlanmışcasına rahat edemeyen cinsten bir gün sordum senin neyin var bana dediki ya bi hocaya gittim kendime baktırdım hoca bende bayan cinlerin olduğunu felan söyledi geceleri ilişkiye giriyormuşum gündüzde ben nerde olursam beni gözlüyorlarmış dedi korktum böyle denilince dedi sonrasında bende hoca sana sadece bunumu söyledi başka birşey yapmadımı felan dedim yooo bana içmem icin su verdi ve 8 tane muska yazacağını ver her bir muskayı her ayın başında alacağımı söyledi dedi

Peki neden muska yazdırdın dedim ?

arkadaşım Kurtulmamak onları görüp evlenebilmek için dedi o an cidden sesli güldüm sen hic gördünmü peki onları dedim yo görmedim hoca bana gördüğünü söyledi sap sarışın taş gibi hatunlarmış dedi bende ondan dolayı kimseyle evlenmeyi düşünmüyorum diyince gülmek aldı başını gitti

peki nerde muska bakalım ne yazmış hoca dedim açıkcası merak ettim.

neyse açtık muskayı bildiğin ayet-el kürsi fotokopi halinde çekilmiş 17 kat Sera streç filme dolanmış üstünede bir bez parçasıyla bağlanmış al bunu taşı denmiş.

hoca ne kadar aldı diye sorduğumda ilk olarak söylemek istemedi sonrasında 3500 tl aldığını itiraf etti öyle diyince bende bişiyler görüyorum getirsene beni bu hocaya dedim Zonguldak/Caycuma ilcesinde Haşim hoca adı verilen bu şahıs o an evin çok kalabalık olduğunu ve 14 tane hastanın sırada beklediğini söyledi telefonda ve diğer gün Caycuma da görüşeceğimizi diyince tamam dedim.
diğer gün oldu hoca sonucunda biz evi ofisine gideriz derken hoca efendimiz lüks kafede şehzade de bizi beklediğini söyledi neyse gittik yanına başladık konuya

Ben.) Hocam bazen rüya anında bi anda sıçramalar felan yaşıyorum onun dışında herhangi bir sorunum yok dedim hoca efendi seninde içine cin kaçmış diyince (gülmemek için dişlerimi sıktığımı halen hatırlarım) e çıkaralım hocam ne olcak dedim ama hoca üstümdeki giysiden kullandığım telefondan kendince bu zengin diye düşündü ki abinde de var amcanda da var la sizin sülalede herkeze bulaştırmışsın sen dedi alla alla peki bana nerden bulaşmış dediğimde küle işemişsin kücükken dedi peki hocam toplamda neye maal olur bu durum dedim hepinizmi dedi valla kaç kişi kurtulacaksa ona göre birşey söyle ben bizimkilerle konuşayım bi an önce halledelim dedim

Hoca.) Cebinden telefonu cıkartıp hey siri Hesap makinesini aç demesinmi oyyyy dedim hoca aşmış siri miri iphonex felan beya iyiymiş hocam işller nasıl dedim sizin gibiler olmasa piyasa kesat demesinmi vay be dedim neyse sen fiat ver dediğimde kişi başı 700 tl den fiat açtı 2 adet muska yazıcak 1 kişiye buda 1400 tl yapıyor totalde 8 kişi saydı buda toplamda 11.200 tl

Ben fiatı aldıkdan sonra başladım hocaya coşkuyu vermeye dedim sen şimdi arkadaşın muskayı farklı amaç icin 3500 tl den yaptın üstelik bu fotokopi diyince o anda herif ayaklandı ve bi anda işim çıktı sonra konuşuruz muhabbetine girmeye başladı aslında dolandırıcı olduğunu ispatladığımdan kaçtı gitti aradan 2 gün geçti başka birisi de muska muhabbetinden dolandırıldığını dile getirdi. bizde bunu emniyete bildirmek yerine İnsanlara yardımcı olalım dedik ve zonguldak yerel tv ajanslarına durumu anlattık fotokopi olan muskaları vs ne varsa teslim ettik. tahminimle 3 5 gün içinde yayınlanır link bırakırım buraya Bilmiyenler olur bi anlık dalgınlığına gelebilir insanların ben kısacası şunu anlatmaya çalıştım burada.

Muska tıska işlerine vakit bulan cahil ve cehalet içinde olan insanlar her zaman sürünmeye mahkumdür buna ayıracağın zamanı aç kuran-ı Kerim oku.

Kalın Sağlıcakla. :)

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Muska tıska işlerine vakit bulan cahil ve cehalet içinde olan insanlar her zaman sürünmeye mahkumdür buna ayıracağın zamanı aç kuran-ı Kerim oku.

Kalın Sağlıcakla.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yalnız burada elmayla armudu birbirinden ayırmamız lazım.Dolandırıcının biri hoca kılığında millete sahte muska yazıp dolandırıyor diye tüm muska yazanlar dolandırıcı(ki bunların içinde hiç ücret almadan Allah rızası için yapanlar da var) ve tüm muskalar sahte diyemeyiz.

Bizim buraya yıllar önce bir adam geldi.Ben doktorum diye boynunda steteskop,üzerinde önlükle geziyordu.Tüm şehri kısa sürede doktor olduğuna inandırdı.Özel hastane yapıcam diye esnaftan para topladı.Sonra vın.Şimdi diyebilirmiyiz doktorluk ve tıp diye birşey yok,aslında bunların hepsi sahte diye.

Vefk ilmine giren muskalar zaten kuran ayetleriyle yazılır.Ve birtakım metafizik dinamikleri harekete geçirir.Ama yazan var,birde sizin olaydaki gibi yazan var.

Balkır

Member
Öncesinde gizli kamerayla videosunu da çekseymişsiniz keşke. Önce emniyete bildirir, sonra tv kanallarına bildirirdiniz durumu. Ayrıca şaka bir yana da harbiden o kadar para var mı bu muska işlerinde? :D

The Thing

C*
Süper Moderatör
Hoca hütne çıktı :)
Biz yer altında ışık tutalım hoca 2 muskaya işi bağlasın.Başka ülkede yaşayamam :D

Karabulut

Operatör
Haberlerde çıktı Adam dolandıcı polise yakalanmamak için muska yazdırmış Yakalanınca polis benim cinlerden hızlı çıktı diyormuş

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Hoca vasfı herkeze söylenmez.değerli bir kavramdır..malum biz önümüze gelene hocam dediğimiz için hertaraf doldu..kim doğru kim yanlış bilinmez olduk..hatayı başta kendimizde arayalım..bak sen ne gğzel uyanmışın kim olursa olsun karşımızdakini sorgulayalım araştıralım bakalım bu şerefsizler nasıl kaybolacak ortalıktan...

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Kimse bu konulara inanmasin her muska yazanida hoca sanmasin.ne ilim sahipleri be hocalar var onlsr zaten dünya malina tamah etmez Allah rizasi icin yapar yardimi.size cin musallat olmus büyü var kismetin kapali vs vs adi altinda bilgiler verip bunuda para ksrsiligi duzeltirim diyen kimseye inanmayin onun hocaliginida itibar etmeyin.Herşey Allah tandir hayirda şerde onda gelir biz herseyin hayirlisini isteyip rabbime siginalim gerisi tefarruatta kalir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Nasreddin Hocamın evine hırsız girmiş.
Ne var ne yok toplayıp gitmiş.
Her gelen hocama kızmış:
Niye çelik kapı taktırmadın?
Neden kamera koydurmadın?
Pencelere demir yaptırmadın?...

Hocam demiş;
Durun bre komşular.
Bu hırsızın hiç mi suçu yok..?

Sahtekar sahtekar da
ona gidenlere ne demeli..?