cok detay veremeyecegim fakat kral mezari bulmus olabilirim

django

Member
Terbiyezliğin bu kadarı pes doğrusu Rabbim Her türlü yalan ve Yalancıdan bizi muvaffak eylesin gerçekten çok üzüldüm
Hocam bana kalırsa hedef sizdiniz. İlk size yorum yapmış ve birazda sizi ürkütmek için yorum yapmış. Büyük ihtimal sizden bi şekilde yeri öğrenip işlem yapmaktı.

ÖMER HATTAB

Editör
@ÖMER HATTAB

Article on some Spanish markers (not treasure)

Delil istedin emrin olur usta. Elin gavuru 2015 de çözmüş olayı aaa onlar kopya cektiyse bilemem. Bu yuzden deliriyom kızıyom. Sağdan soldan alıntı yapıp konu açmak nedir? İnsanlar karşılık beklemeden kafa patlatıyor. Yeniler için her konu ayrı bir tecrübe demek. Kul hakkı değil mi bu ? En basta hissetim var bi gariplik burda diye. Ne geciyo elinize anlamiyorum ki deneme tahtasımi bu site ?
Böylesi bize daha bir yakışır
yanlışını delille ortaya korsak
bize sunacağı bir bahanesi kalmaz
yapanlara ve yapacaklara güzel bir ders olur
tebrik ederim kardeş,güzel bir delil oldu.

ll Shadow ll

Aktif Üye
Böylesi bize daha bir yakışır
yanlışını delille ortaya korsak
bize sunacağı bir bahanesi kalmaz
yapanlara ve yapacaklara güzel bir ders olur
tebrik ederim kardeş,güzel bir delil oldu.
Eyvallah usta. Paylaşım yapan beni tebrik etti zaten. O kdar siite ve resim içinden nasıl buldun dedektif gibi adamsın dedi :)

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
Vayy arkadaş ben bu konuyu dikkatle takip ediyordum. Şimdi vazgeçtim.

@poseidon2023 kardeş naptın ? Bu paylaşimi yapan arkadaş süper bilgili bu konularda kendisi bu konuların kitabını yazmış okumalısın !!!!

Başka bir kardeşimizin paylaşımına öyle bir yorum yapmış ki insan hayretlere düşüyor.

bu arkadaş neyin kitabını yazmiş soyle alalım

ll Shadow ll

Aktif Üye
Vayy arkadaş ben bu konuyu dikkatle takip ediyordum. Şimdi vazgeçtim.

@poseidon2023 kardeş naptın ? Bu paylaşimi yapan arkadaş süper bilgili bu konularda kendisi bu konuların kitabını yazmış okumalısın !!!!

Başka bir kardeşimizin paylaşımına öyle bir yorum yapmış ki insan hayretlere düşüyor.

bu arkadaş neyin kitabını yazmiş soyle alalım

Bu arkadaş cin olmadan şeytan çarpmanın kitabını yazmış reis. Günahını almak istemem ama güven kazanıp başka arkadaşın mekanının yerini öğrenecekti olmadı. Yorum yaptığı diğer konuya göz atarsan hak verirsin bana.

danqerioustyle

Yeni Üye
abilerim kardeşlerim izniniz dahilinde bu sahısın ne anasını bıraktım ne sulalesını baska birşey demiyorum sevgilerle