Çubuğa güvenim kalmadı, ya şakül ya cihaz

Toy48

Member
Toy48 canın sağolsun kardeşim benim, ilk başladığımda bende 14 ayar bir yüzük kaybettim, bende bulamadım 3 aydır, kim bulmuşsa afiyet helal olsun diyorum, onun içinde hevesim bitti, kendi söküğünü dikemeyen terzi gibi olduk, bak BulursamKader25 Aliömer ve diğer ustaların konusu var, çubuk Eğitimi konusunda, BulursamKader25 ustamın bilgi tecrübesini takip ve not et, ustam dilerse seninle ilgilenebilirde, boşluk tesbiti mineral konusunda tecrübe o ustalarda. Allah cc başarı ihsan eylesin kardeşime.
Eyvallah usta rabbim herkesin gönlüne göre versin

GERMO

Engellendi
Bide işin enteresan tarafı evde verdiği boşluk işaretini tarlanın hemen hemen her yerinde verdi
@Toy48 ustam, isim yazdıktan sonra ustalara saygı niyetini göstermen için ustam yaz benim sana yazdığım gibi, unutma en büyük başarı, o sevgi saygının içinde yatıyor, bir Ermeni nin dediği gibi, "Altin, Altin gibi insanlara olanlara nasip oluyor, gidiyor"
@BulursamKader25 ustamı takip et, inşallah sen başarılı olursun.

Kardesim benim, tarlada boşluk işaretinin nedeni sürülmüş tarla ise boşluk verir diye biliyorum, boşluk bulduğunda dikdörtgen kare ve yuvarlak olup olmadığına bak.

Son düzenleme:

Mehmet_mehmet

Engellendi
@mayhem Ustam 2 ay önce yine bir soru sordum önceden kontrol ettiğim yerler var, şurda ne kadar dedim azar azar çıktım, kimini 27 kg kimini 25 kg kimini 18 kg, birde bizim korkumuzdan ağzının salyasi akarak burda kasa merkez bankasını dolastiranlar var, onu sordum ... 3 rakamli bir miktar verdi, inanın şakülün Yalancısıyım, Birde iki ay önce nette gördüm negatif enerji sihir büyü diye, sordum evimde üzerimizde sihir büyü negatif enerji varmı, beni çeke çeke götürdü merdiven boşluğuna paslı 500 ml yağlı boya kutusuna, doğru çöpe, artık yalan doğru, çünkü başta soruyorum, esirgeyen koruyan rabbimin adiyla soracağım sorularima doğru cevap verecekmisin diye sağa evet deyince başlıyorum. Ustam çubukta bir neşe bulamadım gerçekten.
Allah c.c her insana iyi yönde tecrübe verir.. Sizinde yolunuzun açık olduğu alan şakül.. Bence hiç bırakmayın devam edin... İnşallah hayırlı zamanda maddi manevi değerli size hayırlı kısmetlere ulaşırsınız allahın izniyle