Çubuk Eğitimi 1nci Kur @YaralıYüz @BulursamKader25

Mehmet_mehmet

Engellendi
BulursamKader25
@BulursamKader25 ustam emeğine sağlık allah gönlüne göre versin zevkle okuduk. Anlamadığım bir kaç sorum olacak ricam
1- neden başkasının eliçubuğa değmesin?
2-neden çikolata yemeyelim.
3- doğal sıkılmış meyve suyu içerim sakıncası varmı?
4- şapka niye?
5-derinlik kablosu nedir bunu hiç anlamadım
Teşekkürler

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 elini yüreğine sağlık ustam.Koyun meselesine değinecektim.çoban bir abimiz var,kendi çiftliğinin ilerisinde bir yerde koyun delirdi,diger koyunlar da oradan geçerken o alana basmıyor demisti.Bahesettigi alana bakır cubuklarla boşluk tespit etmiştim. ama emin değildim.koyun meselesi olunca doğru olduğu kanısına vardım.bir daha gidersem biraz daha tecrübe edindim yeni çubuklarla tekrar bakacağım.

Bosluk icin Gumus Cubukla teyit etmeyi unutmayiniz.

BulursamKader25 eline emeğine sağlık ustam.bu çubuk işini illaki erkek mi yapacak.kadinlar yapamaz mı? Bu Çin onlar dan hep ürkmüşümdur. Yanlız annem abdestli namazlidir.:)))

BulursamKader25

BulursamKader25 ustam emeğine sağlık allah gönlüne göre versin zevkle okuduk. Anlamadığım bir kaç sorum olacak ricam
1- neden başkasının eliçubuğa değmesin?

O KİSİNİN ENERJİSİ SİZİN DUZENİNİZİ BOZAR. BİRBİRİNE GECİS OLUR.

2-neden çikolata yemeyelim.

YANLİS YAZDİM HERHALDE. CİKOLATA YEYİN. OZELLİKLE FİNDİKLİSİNİ TAVSİYE EDERİM. O BOLUMU OKUYUP TEKRAR DUZELTİRİM İNSALLAH.
3- doğal sıkılmış meyve suyu içerim sakıncası varmı?

TEK SİKİNTİSİ İDRARA SEBEBİYET VERİR. ABDEST BOZMA SORUNU YOKSA SORUN DEGİL

4- şapka niye?
SENİN BASİNA HİC GUNES GECMEMİS HERHALDE..:))

5-derinlik kablosu nedir bunu hiç anlamadım
Teşekkürler
CUBUKLA ALAKALİ YAZDİGİM KONUYA BAKİN. ORADA OLMASİ LAziM.

BulursamKader25

elinize emeğinize sağlık hocam benimde bi sorum olacak üstümüzde cincon olup olmadığını nasıl anlarız bu konuda da bizi aydınlatır mısınız?
3-4 yol var.
En guzeli, cinconu olan birisine sorun.
Size soylerler.

BulursamKader25

BulursamKader25 eline emeğine sağlık ustam.bu çubuk işini illaki erkek mi yapacak.kadinlar yapamaz mı? Bu Çin onlar dan hep ürkmüşümdur. Yanlız annem abdestli namazlidir.:)))
Erkegi kadini yok.
Amma kadinlarin arazide dolasmasi uygun dusmez. Bizim geleneklerimiz hos karsilanmaz.Amma kendi koyunuzde kendi arazinizde bayanlar tespit yapabilir, sorun olmaz.

kaptan_01

Yeni Üye
3-4 yol var.
En guzeli, cinconu olan birisine sorun.
Size soylerler.
hocam cincon musallat olan bi arkadaşım vardı adam resmen ölümden döndü cinconu musallat eden de eski kız arkadaşı bana bi dua var onu dinlersen eğer üstünde cin varsa bayılır kendini kaybedersin iyi bi hoca lazım yoksa kurtulamazsın derdi kendisi dinlermiş bende merak ettim dinletsene bana da dedim dinletmedi yanımız da hoca olması lazım dedi eğer üstünde cin varsa kurtaramayız seni dedi ben de hep merak etmişimdir acaba var mı diye bunu öğrenmenin kolay yolu yok mu?

zephyrus

Member
kaptan_01 hocam cinin insana musallat olması diye bir şey varsa da ben daha karşılaşmadım. bu forumdaki değerli dostlarımız dan da şu ana kadar ekibimdeki birini cin çarpı öldü delirdi,cin musallat oldu diye bir bilgi gelmedi. kendi kendinizi korktmanızdan başka bir şey olacağını düşünmüyorum. çünkü sözde yaşanan olaylar hepbaşkasının başına gelmiş nedense bizim başımıza hiç gelmiyor. saygılarımla, :230:

kaptan_01

Yeni Üye
@kaptan_01 hocam cinin insana musallat olması diye bir şey varsa da ben daha karşılaşmadım. bu forumdaki değerli dostlarımız dan da şu ana kadar ekibimdeki birini cin çarpı öldü delirdi,cin musallat oldu diye bir bilgi gelmedi. kendi kendinizi korktmanızdan başka bir şey olacağını düşünmüyorum. çünkü sözde yaşanan olaylar hepbaşkasının başına gelmiş nedense bizim başımıza hiç gelmiyor. saygılarımla, :230:
hocam çok samimi olduğum bi arkadaşım bende ilk bşta inanmadım ama karısı ve ailesi de onaylayınca inandım adamı doktora götürdüler hiç bir şey bulamadı yürürken sürekli takip edildiğini hissettiğini merdivenden inerken bi kaç kere arkadan itildiğini ve merdivenden düştüğünü kalp çarpıntıları olduğunu falan söyledi doktora gidip bi sürü tahlil yaptığını ve sonuçta hiç bir şey olmadığını bende biliyorum adamın günden güne çöktüğünü suratının düştüğünü yüzünün asıldığını kısacası pisikolojik olarak çöktüğünü bende farkettim daha sonra bi hocaya gitmiş ve o şekilde kurtuldu sürekli dualar dinliyordu en son gördüğümde en son gördüğümde düzelmişti yaklaşık 2-3 yıldır görmüyorum. ben burda kimseyi korkutmaya da çalışmıyorum bende korkmuyorum zaten ama merak da etmiyor değilim acaba bende de bir şey var mı diye bana bi dua olduğunu söyledi eğer onu dinlersen vücudunda cin varsa onun rahatsız olduğunu ve kişinin bayıldığını eğer hoca yoksa ölüme kadar gideceğini söyledi anlattığına göre hiç bi rahatsızlığı olmayan birine dinletmiş o duayı ve bayılmış hocaya zor yetiştirmişler kendisi bizzat şahit olmuş bu olaya o yüzden bende dinlemek istedim ama dinletmedi eğer öyle bir şey varsa hocayı bulamayız şimdi dedi benim derdim kafamda ki acabayı gidermek yoksa hiç bir sorunum yok. Bu arada konuyu biraz sapıttık ama özürdilerim istemeden oldu :)

BulursamKader25

hocam cincon musallat olan bi arkadaşım vardı adam resmen ölümden döndü cinconu musallat eden de eski kız arkadaşı bana bi dua var onu dinlersen eğer üstünde cin varsa bayılır kendini kaybedersin iyi bi hoca lazım yoksa kurtulamazsın derdi kendisi dinlermiş bende merak ettim dinletsene bana da dedim dinletmedi yanımız da hoca olması lazım dedi eğer üstünde cin varsa kurtaramayız seni dedi ben de hep merak etmişimdir acaba var mı diye bunu öğrenmenin kolay yolu yok mu?
Başka yolları da var, amma yazmadım, kişinin kendisinin uygulayacağı.

Yanlış yapan olur, yanlış uygulayan olur vebale girmek istemem.

Bizim konumuz; bedeninde cincon olduğu halde bundan haberi olmayan kişi.

Bunu da en iyi cinconlarlardan arkadaşı olan birisine sormak.

Şimdi evhama kapılıp da bende var mı vesvesesine kimse düşmesin.

Olsa da size bir zararı olmaz, sadece çubuk işinde başarılı olamazsınız....

Bahhalebah

Aktif Üye
BulursamKader25 hocam özelden soracaktım fakat çoğuna bilgi olsun diye düşündüm bende daha önce böyle birşey olmamıştı bir arkadaşıma çubuk kullanmayı öğretmeye çalışıyordum birçok açılmış odalar var ve açılmış odanın altida açılmış bir oda açılmış odanın tam ortasına yürüyüp geldim ve ortada durdum çubukların her ikiside açılarak geriye yaslandı ve öyle kaldı alttaki oda açık diye yaptı desem başka yerlerde yapmamıştı daha önce yoksa gizli bir odamı var dedim fakat başka yerdende oraya yönelmiyor sebep ne olabilir hocam teşekkür eder saygılar sunarım

BulursamKader25

@BulursamKader25 hocam özelden soracaktım fakat çoğuna bilgi olsun diye düşündüm bende daha önce böyle birşey olmamıştı bir arkadaşıma çubuk kullanmayı öğretmeye çalışıyordum birçok açılmış odalar var ve açılmış odanın altida açılmış bir oda açılmış odanın tam ortasına yürüyüp geldim ve ortada durdum çubukların her ikiside açılarak geriye yaslandı ve öyle kaldı alttaki oda açık diye yaptı desem başka yerlerde yapmamıştı daha önce yoksa gizli bir odamı var dedim fakat başka yerdende oraya yönelmiyor sebep ne olabilir hocam teşekkür eder saygılar sunarım
Hangi cins çubuktu..?
Elinde metal var mıydı..? Veya elinde birşey var mıydı...?
Geriye döndün mü..? Döndüysen ne işareti yaptı..?