Çubuk sistemi hakkında !

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam okudum konuyu videoya baktım. Bu çubuk konusu. Hepimizi ziyadesi ile ilgilendiriyor. İlk zaman aparatlarla. denemelerden sonra. cıplak ele ve sade çubuğa dönüş. Bizim özümüze dönüştür. İnanın hiçbir dışarıdan müdahale çubuğu yükseltmez... ha şunuda tecrübe ettim en kral çubuk su altı elektrot çubuğunda yapılandır.. Saygılarımla arz ederim..

Nil

Engellendi
doğrudur, ben çubuk işinden anlamam defalarca denedik her daim yanıldı, çubuk ile birşey bulanıda görmedim, benim uzmanlık alanım teknolojidir, taki bu çubuk sistemini bizzat deneyip görene kadar çubukların birşey bulduğuna inanmıyordum, bu sistem başarılı çıktı, illaki daha başarılı çubuk sistemleri de vardır,
Ustam okudum konuyu videoya baktım. Bu çubuk konusu. Hepimizi ziyadesi ile ilgilendiriyor. İlk zaman aparatlarla. denemelerden sonra. cıplak ele ve sade çubuğa dönüş. Bizim özümüze dönüştür. İnanın hiçbir dışarıdan müdahale çubuğu yükseltmez... ha şunuda tecrübe ettim en kral çubuk su altı elektrot çubuğunda yapılandır.. Saygılarımla arz ederim..

GERMO

Engellendi
@Mal bulanındır ustam, o kadar cesit cokki, resmini paylaşabilirmisiniz, ustam su altı kaynak elektrotunu tavsiye ediyormusunuz biz acemilere,

Son düzenleme:

Turko

Uzman
Frekansı bastırma , çekirdeği ne itme , çarpışan iki aynı frekansın orta noktası mıknatıs tepsi civa elektirot altın gümüş Vs ne denerseniz deneyin çubuğu Hangi şekle sokarsaniz sokun %100 altını bulabilmesi için toprağı ve içinde barındırdığı frekansları sıfırlama gerekir ancak ozaman frekans atımı yaptığınız da yada mıknatıs veya başka bir mevzu kullandığınız da %100 e yaklaşır siniz. Sifirlaminin Tek yolu da frekans değeri olmayan Yıldırım . Toprağa Yıldırım düşürebilen varsa bakır kablo bile işini görür. Yoksa %49.9 başarı oranı ile devam. Misal toprak ılk katmanı buz tutan ve 3-4 cu katmanları da su olan yerde altın bulma ihtimali artar iki katman arasında elektrik akımları yoğundur ve doğaldır yapay elektrik değildir. Metal den yayılan frekansı bastirmanin Tek yolu budur.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
GERMO ÜSTAD Sana dargınım okadar bilgi yorum beceri şaakül vs den sonra bir sahaya çıkıp mekan tespit edip aha burda şunu yaptım bunu yaptım aha boşluk işte kapı işte sapını demedin resimli mekanı konu açmadın.... Sana dedimki yerini söyle sana adres veririm diye valla hiç tınlamıyonn. Veriyoonn coşkuyuu

GERMO

Engellendi
@GERMO ÜSTAD Sana dargınım okadar bilgi yorum beceri şaakül vs den sonra bir sahaya çıkıp mekan tespit edip aha burda şunu yaptım bunu yaptım aha boşluk işte kapı işte sapını demedin resimli mekanı konu açmadın.... Sana dedimki yerini söyle sana adres veririm diye valla hiç tınlamıyonn. Veriyoonn coşkuyuu
@Mal bulanındır ustam Estağfurullah kardeşler arasında kırgınlık darginlik olmaz, ustam bende onu diyorum, ustalarımın verdiği bilgiyle sonuç olmuyorsa, demekki bende belkide veya kullandığım malzemede sorun var, 5 aydır sizleri takipteyim ustam 3 aya yakındır da arazide ki yerleri kontrol ediyorum, 20 yıl önceki bilgilerle burdaki ustalarimin tecrübelerini birlestirmeme rağmen olmuyorsa, heves ister istemez kırılıyor, ustam bu işin tekniğini sistemini çözmek dediğim gibi 3-5-10 yıl gibi bir zaman alır, o kadar zaman güç ister, bende burda bilgi paylaşımı yapılıyor, destek olurlar ustalarım dedim, ustalarım destek olun el degmemis yerler var, yardımcı olursanız çırağınız olarak az çok bilgimle bunları bu 25 tesbit yerini değerlendirelim, sağolun ustalarım bilgi yönünden eksik etmediniz, bu işi çözen bazı ustalar bilgilerini vermemektede haklılar tabiki, herşey istek meselesidir, bakalım artık sonrası can Sağlığı olsun, yoksa kimseye sitemim yok ustam, her emeğe her iyi faydalı bilgiye saygı duyarım, hepinizden Özür dilerim kardeslerim, herşey kısmet işte, inşallah ustalarım o dedikleri yeni sistemleri çözerde güzel bir şeyler yapılır, hepinizin işi gücü rastgele inşallah.

Son düzenleme: