Çubuk yapımı hakkında yardim

Parkeci42

Member
Mal bulanındır ustam tavsiyen için teşekkürler ikitane kalemi sök deyince okul günlerim aklıma geldi kalemi evde unuturdum bazen sınıfa fazla kalemi olan varmi diye sorardım tabiki bulamazdım öğretmen hem döverdi hem kalem verirdi ustam fazla kalemin varmi benim kalem evde kalmış :) dayak varsa istemem

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır ustam tavsiyen için teşekkürler ikitane kalemi sök deyince okul günlerim aklıma geldi kalemi evde unuturdum bazen sınıfa fazla kalemi olan varmi diye sorardım tabiki bulamazdım öğretmen hem döverdi hem kalem verirdi ustam fazla kalemin varmi benim kalem evde kalmış :) dayak varsa istemem
kalem senin kopeen olsun..sen huzurlu saglikli bol nasipli ve mutlu ol bana yeterr.kalite mekan denk gelirse resimli konu ac herturlu yururuz..

Parkeci42

Member
Sagolasin ustam güzel dileklerin için köye gidecem Allah nasip ederse yakın zamanda kar kalksın diye bekliyorum bu konularda tecrübem sıfır sizlerden yardım alırım tabiki sizlerin tecrübesine ihtiyacım var iyi bir yer bulursam beraber gezeriz neden olmasın

Parkeci42

Member
3 çeşit çubuk yaptım bakır aliminyum ve gümüş ama hiç biri çalışmıyor sanırım benim elektirik bitmiş :)

Parkeci42

Member
Bakiri diğerlerine göre fazla denedim hiç işaret alamadım gümüş ve aliminyum az denedim yarın gündüz imkan bulursam test edecem

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
3 çeşit çubuk yaptım bakır aliminyum ve gümüş ama hiç biri çalışmıyor sanırım benim elektirik bitmiş :)
son olarak sualti kaynak eletrot cubugunuda dene..buda olmazsa..sanata resime makaleye yonel. kus bortu bocuk fotolari cek takil istee yaaw..kahkaha

Parkeci42

Member
Tek çubukla yetinmeyip 3 tane yaptım ama çalışan yok birde pirinç mi denesem Bi o kaldı birde kaynak elektirot :) calismasada cubuklarim var diye şekil yapayım dağlarda boşa gitmesin çubuk yaparken elimde firil firil yön gosterecek diye hayal ediyordum kafadaki hayaller çubuğa uymadi :)