Çubuk Yönetme

gkhn34

Yeni Üye
Merhaba
Geçen hafta %40 gümüş kaynak teli aldım. Evde uğraşarak çözmeye çalışıyorum. bu geçen sürede bir şey farkettim. Çubuklara düşüncemle etki ederek çubukları istediğim yöne veya objeye çevirebiliyorum. Başlangıç için bu normal midir?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba
Geçen hafta %40 gümüş kaynak teli aldım. Evde uğraşarak çözmeye çalışıyorum. bu geçen sürede bir şey farkettim. Çubuklara düşüncemle etki ederek çubukları istediğim yöne veya objeye çevirebiliyorum. Başlangıç için bu normal midir?
Yanlış. çubugu beyinle yönetirsen arazide gerçek boşluk yada degerliyi bulamaz. gözüne takılan yerde oda çizer, altın sinyali verir, seni dağ taş kazdırır. beynini boşaltıp öyle çalış. bırak gerçek sinyalleri alsın.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Merhaba
cubukları kullanırken cubuga degılde önüne bak cubukları net olarak görme...içindende şarkı türkü ilahi söyle zihnini cubugun dısında baska birşeye yonlendir...

reakt

Yeni Üye
ustam aynı sorun bendede var bu konu hakknda konu actm evde taş yıgma duvarlarda deneme sonucu 2. katdan duvarlarda kapatiyor kare şekli aldım nerdeyse 2 3 saat ugraştm nerde ne veriyo nasl kapaniyor çekim gücünü hissediyorum bir yer buldum gittm denedim dikdörtgen verdi karşılıklı 2. bucuk adim paralel yukardan aşşagıyada 3bucuk adm kadar ama şunuda düsünyorum bunlar acaba ufak tefek kayalrn boşlugu olabilirmi ama yanda 2 adet oyma var teçrübe olmadigi icin kafam karısık ne yapmalıyım sizce?

DİVANE

Moderatör
Moderatör
ustam aynı sorun bendede var bu konu hakknda konu actm evde taş yıgma duvarlarda deneme sonucu 2. katdan duvarlarda kapatiyor kare şekli aldım nerdeyse 2 3 saat ugraştm nerde ne veriyo nasl kapaniyor çekim gücünü hissediyorum bir yer buldum gittm denedim dikdörtgen verdi karşılıklı 2. bucuk adim paralel yukardan aşşagıyada 3bucuk adm kadar ama şunuda düsünyorum bunlar acaba ufak tefek kayalrn boşlugu olabilirmi ama yanda 2 adet oyma var teçrübe olmadigi icin kafam karısık ne yapmalıyım sizce?
kardeşim evde yaptığınız testler sizi yanıltır arazi farklı oluyor bulduğunuz oymaları inceleyip resimleyin boşluk dediğiniz kare dikdörtgen yuvarlak çıkabilir kaya boşluğu net şekil vermez şekil netse değerli tespiti yapıp ilgilenirsiniz kolay gelsin

reakt

Yeni Üye
ustam benm amacım boşluk tespiti oda oldugunu düsündugum yerden aldım snyali bakır cubukla bu işi cozemezmiyim sizce evet evde sürekli aynı tepki veriyo ama arazi farkli bende güvenemdgm icin yorum bilgi topluyorum sizce bakır cubuk L işimi görmüyormu dersiniz daha ilk kullanşım ve bozuk para üstünde deneme yaptdgmda kapanyor cubuklar alinca acılıyor sizce buişi nasl çözebilirim saygılar divane