Çubuklarda mıknatıs ve bakırsülfat kullanımı

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ustam çizim olmadan hiçbir şey anlamadım, hani insan anlamadığı şeye anladım derse bu da yanlış, gerçeği ortaya koymak gerekiyor, ben bu tariften birşey anlamadım.

Bilgi için ayrıca teşekkür ederim.
Demekki konuyu iyi okumamişsiniz. Konunun içinde resimli görseller de var... Biraz dikkat Kardeş...

sandalci14

Operatör
konuyla nekadar alakali bilmiyorum ama "miknatis balikciligi"diye bi akim var halata agir neodyum miknatisi kancayla baglayip gollerde sularda hazine avina cikiyorlar neodyum miknatisla

Garip Türk

Yeni Üye
Demekki konuyu iyi okumamişsiniz. Konunun içinde resimli görseller de var... Biraz dikkat Kardeş...
Mübarek insan yalan mı söylüyorum, ben resimleri göremiyorum, yazıyı okudum ama yazıdan birşey anlamadım, ilgilendiğiniz ve cevap verdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim, bu da güzel bir yaklaşım.

Mandate

Yeni Üye
YaralıYüz ustam elinize sağlık güzel olmuş. Yapmak isteyen arkadaşlar görselinize bakaraktan yapım aşamasında sorun yaşamazlar artık. BulursamKader25 ustam benim kullandığım halka düz durduğu için herhangi bir düzeltme işlemi yapmadım. Halkanın zamanla kendiliğinden düzeleceğini tahmin ediyorum olduda düzelmese dediginiz şekilde düzeltilme yapılabilir.

Mandate

Yeni Üye
Selamün aleyküm ustalarım. İlgiyle okuyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah. Sizden bir istirhamım var, ben görselleri göremiyorum siteden kaldırıldımı yoksa bende mi bir problem var 🤔. Ali Ömer ustam rica etsem görselleri sitede nasıl görebileceğim konusunda yardımcı olurmusunuz, sitede yayın yasağı var ise beş yüz otuz bir altiyuzyirmialti elliüç onyedi telefona görselleri vatsaptan atabilirmisiniz. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Allah'a emanet olunuz.🙏🏻🤲

Mandate

Yeni Üye
Sonunda bitti

Ekli dosyayı görüntüle 189172

Ekli dosyayı görüntüle 189173

Aliömer BulursamKader25 ustalarimgecte olsa bakirsulfatimida tehmin edip tertibatimi bitirdim..merak eden arkafaslar icinde harcadigim butceyi soylemek istiyorum..40cm hortum 1 tl, 2m kablo 2 tl,,2 adet kiskac prob 2tl,,bakirsulfat 5tl,,,gumus cubuklar 1,5 mm %40 adet 15 tl ben 4tane kullaniyorum 60tl..neodyum 4adet 5 tl.. toplam 75 tl'ye bitirdim..denemelerimi yaptim tabiri cahizse ates ediyorlar masallah..allah razi olsun ustam..ilk fotoda calistigim arazilerde beni yoran minarellerden ve bentonit mrvcut..normalde bunlarda sapitan cubuklar bu sistemle cok rahat ayirt etti.onlarin alanina gelince diske yoneldi..diger maddelerde ise isaretini verdi.ben cok memnun kaldim..hareketler cok kararli ve guclu..yapmak isteyen arkadaslara tavsiyebedilir...
Selamün aleyküm ustam, ben görselleri göremiyorum. Nasıl görebilirim yardımcı olursanız sevinirim. 🙏🏻🤗