• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Çubuklarda sağ,sol el ve artı,eksi meselesi

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Moderatör
Emekliyim bana uyar.
Amma 3 kez gosterdigim halde,
Yuruyusunu duzeltmeyen olursa,
Kafasina 1cm capindaki celik cubukla vurayim :)))
Asci bir asker vardi. Baktim kafasina bircok yara izi. Dedim neyin hatirasi bunlar..?
Ustamin hatirasi, hepsi kepce izidir dedi. :))
Ne ustalar var bak. Vura vura zorla asci yapmis.
Hocam sizin disiplinin nereden geldiğini biliyorum.
Zor günler bizi bekler :)
Önce bir sözleşme hazırlanıp istekliye okutturulup, okudum ve anladım. Kabul ediyorum imza şeklinde beyanat alınmalı😁
O çelik çubuk vardır 400 gr 🤣

Lâkin şaka bir yana, iş hayatımda bir çok eğitim almak nasip oldu. Ve anladım ki, bir ustanın en büyük ve son hayalî "iz bırakmak " olduğunu düşünüyorum. Tecrübelerini aktarıp yetiştirmek.
"Rasyestezi Akademisi"
Neden olmasin 😊

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Hocam sizin disiplinin nereden geldiğini biliyorum.
Zor günler bizi bekler :)
Önce bir sözleşme hazırlanıp istekliye okutturulup, okudum ve anladım. Kabul ediyorum imza şeklinde beyanat alınmalı😁
O çelik çubuk vardır 400 gr 🤣

Lâkin şaka bir yana, iş hayatımda bir çok eğitim almak nasip oldu. Ve anladım ki, bir ustanın en büyük ve son hayalî "iz bırakmak " olduğunu düşünüyorum. Tecrübelerini aktarıp yetiştirmek.
"Rasyestezi Akademisi"
Neden olmasin 😊
Aklimda deli fikirler varda finans meselesi. Uckagitcilar finansi duzeltelim tavuklarin tuyunden biraz alalim diye is yapar, bizde birseyler verelim derdiyle para harcamamiz gerekiyor. Fark burada..
Bizim isimiz biraz zor.
Hayirlis Allah cc dan diyelim,
Gun dogmadan neler dogar.

desa2221

Member
Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm şimdiye kadar yapmadığım cubuk kalmadıplastiğinden krom bakır vs vs hepsi boş insan beyni nasıl böyle hareket ettirir hayret icin deyim cubuğumuzu test ederken saklanan yeri gördügün anda olay bitti beyin direk oraya yönlendiriyor.sözün özü buzdopcıların kullandığı kaynak telleri var harris marka kendinden borlu yani kaynak tozu gerektirmeyen hertürlü testi yaptım sınıftan geçti haberiniz ola

melhame

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm şimdiye kadar yapmadığım cubuk kalmadıplastiğinden krom bakır vs vs hepsi boş insan beyni nasıl böyle hareket ettirir hayret icin deyim cubuğumuzu test ederken saklanan yeri gördügün anda olay bitti beyin direk oraya yönlendiriyor.sözün özü buzdopcıların kullandığı kaynak telleri var harris marka kendinden borlu yani kaynak tozu gerektirmeyen hertürlü testi yaptım sınıftan geçti haberiniz ola
Usta nasıl bir şey biraz daha açıklasan bilgi versen

Meltun

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Konuyu allak-bullak ettin,
Madem tespitin var nasıl yaptığını anlat,
Herkes bilsin, vidyo varmış, 1500mt tespiti bırak, sen sahilde denizi tespit edebilirmisinki?
Sayın Arkadaşım
Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
Bir başkasının açtığı konu içerisinde fikir münazarası yaparak zaten suistimal ettik.Halada ediyoruz. Bu yönden hatalıyız. Ben kendi adıma özür diledim. Yazabiliyorsunuz okuyabiliyorsunuz, İnternet ortamını araştırın çubuk hakkında benimkilerde dahil bir çok video bulacaksınız. Burada ilgili linklerini vermem sizin gibi ticari düşünmediğim halde reklama girer. Bu konu daha öncede bu sitede gündeme geldi ve kapandı size düşen arzu ederseniz araştırıp bulmak ve bilgi edinmek. Evet, video değil videolar var 17 adet bunların 6 adedi çubuk yapımı ve hareketleri ile ilgili kalanları define işaretleri gibi güncel konular. Olmadığı anlamına gelmez ya Hadi ben 1500 metre yi bir kenara bırakayım. Sahilde denizin istikameti belli yeri belli hedefte çok büyük gel biz plajda kalabalık içerisinde küçük bir hedef seni bulalım. Tanır mıyım? Tanımam hiç karşılaştık mı? Hayır, Yüzünü, cismini gördüm mü? Hayır, hem hiçbir kimse tanıyordun, biliyordun da beyin yönlendirmesi yaptın da, diyemez. En azından ortada bir mazerette kalmaz.

BulursamKader25

Yönetici
Co Admin
Sistem gelistir, sadece cubuk yetmez, metal tespiti icin.
Nasil bir sistem sorusunun cevabi bu sitede yazilan cubukla alakali yazilarin icine serpistirildi. Bunlari bulursan olayi cozersiniz. Bu serpistirilen bilgileri yazilarin icinde goremezseniz, daha fazla calisma yapmaniz, arastirma yapmaniz gerektigi anlasilacaktir.
Bosluk icin cubuk yeter.

Hem bosluk hem metal icin sadece gumus cubuga yogunlasmanizi tavsiye ederim. Cok cesit cubuk kullanmak işi tam girift hale sokuyor maalesef.

@ibrhm

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sayın Arkadaşım
Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
Bir başkasının açtığı konu içerisinde fikir münazarası yaparak zaten suistimal ettik.Halada ediyoruz. Bu yönden hatalıyız. Ben kendi adıma özür diledim. Yazabiliyorsunuz okuyabiliyorsunuz, İnternet ortamını araştırın çubuk hakkında benimkilerde dahil bir çok video bulacaksınız. Burada ilgili linklerini vermem sizin gibi ticari düşünmediğim halde reklama girer. Bu konu daha öncede bu sitede gündeme geldi ve kapandı size düşen arzu ederseniz araştırıp bulmak ve bilgi edinmek. Evet, video değil videolar var 17 adet bunların 6 adedi çubuk yapımı ve hareketleri ile ilgili kalanları define işaretleri gibi güncel konular. Olmadığı anlamına gelmez ya Hadi ben 1500 metre yi bir kenara bırakayım. Sahilde denizin istikameti belli yeri belli hedefte çok büyük gel biz plajda kalabalık içerisinde küçük bir hedef seni bulalım. Tanır mıyım? Tanımam hiç karşılaştık mı? Hayır, Yüzünü, cismini gördüm mü? Hayır, hem hiçbir kimse tanıyordun, biliyordun da beyin yönlendirmesi yaptın da, diyemez. En azından ortada bir mazerette kalmaz.
Laf kalabalığı yapma, Tek seferde,Çubukla
5mt,yada,50mt 100mtalabilirmisin?
Beni plajda bulup ne yapcan?
E-mailimden ulaşıp tespitimi edicen ,teknolojik yeteneğin olabilir.
Yada orada bulunma amacın farklı olabilir...
Sen bilgi akışını engelliyorsun farkında değilsin?
Belki sistemli bir davraniş.
Bu yazıyı okuyanlar şunu bilsin,
Çubuğun işleyişi tamamen bilimseldir,
Doğru kullanımı bulmak gerekir.
Öyle ustalar varki ,gel şurada yaz demeyeceğim.
Bütün metalleri ,su ceşitleri petrol ceşitlerini araziye araziye saklattırip olduğu 30,40 metreden hangisinin ,nerede,ne olduğunu kalitesini ,sade plastik kundaklı çubukla başka bir şey kullanmadan,biliyor.
Sen hikaye yazıyosun.
Akacak bilgiyide engelliyosun.Linki varmış,yok şöyle olmuş, daha statik elektrik ile ,bio elektriği ayırt edemiyorsun bol ,bol kopyala yapıştır....
Senin bildiğin sana kalsın..

Meltun

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Laf kalabalığı yapma, Tek seferde,Çubukla
5mt,yada,50mt 100mtalabilirmisin?
Beni plajda bulup ne yapcan?
E-mailimden ulaşıp tespitimi edicen ,teknolojik yeteneğin olabilir.
Yada orada bulunma amacın farklı olabilir...
Sen bilgi akışını engelliyorsun farkında değilsin?
Belki sistemli bir davraniş.
Bu yazıyı okuyanlar şunu bilsin,
Çubuğun işleyişi tamamen bilimseldir,
Doğru kullanımı bulmak gerekir.
Öyle ustalar varki ,gel şurada yaz demeyeceğim.
Bütün metalleri ,su ceşitleri petrol ceşitlerini araziye araziye saklattırip olduğu 30,40 metreden hangisinin ,nerede,ne olduğunu kalitesini ,sade plastik kundaklı çubukla başka bir şey kullanmadan,biliyor.
Sen hikaye yazıyosun.
Akacak bilgiyide engelliyosun.Linki varmış,yok şöyle olmuş, daha statik elektrik ile ,bio elektriği ayırt edemiyorsun bol ,bol kopyala yapıştır....
Senin bildiğin sana kalsın..
Size değer vererek Sayın arkadaşım dedim olmadı,Güzel kardeşim dedim yine olmadı 2 aylık üyesin tehdit ettin gençliğine verdim sesimi çıkarmadım,hiç bir şey bilmiyorsun dedin cehaletine bağışladım . Saldırmak ,karalamak ve suçlamak için devamlı uğraşıyorsun,mesnet arıyorsun fütursuzluğuna atfettim. Alaycı bir şekilde Sahilde denizi gösterebilir misin dedin ,plajda çubukla seni bulur gösteririm dedim anlamadın anlama özürlülüğüne verdim.Öyle ustalar var ki diyerek başkalarının yaptıklarının arkasına sığındın, korunmaya ihtiyacı var dedim.Ali Gültekin'in özelliklerinden bahsetmişsin ilgilenmiş dedim.İki el ayni anda nasıl pozitif veya negatif olabiliyor,bir diğer arkadaşımızda elma armut şekliyle sordu izah et veya göster dedik, şu ana kadar tek kelime edemedin sonra kalkmışsın bilgi akışını engelliyorsun diye serzenişte bulunuyorsun. Burada engellenmesi gereken ticari zihniyettir.Onun da gereği yöneticilerin yetkisindedir.1500 metrede resmi kazı için tespitim mevcut açıklamalarım var dedim.Şu an bile 5 ,50,100 metreden bahsediyorsun mukayeseden yoksun temcit pilavı gibi indir bindir ayni yerdeyiz.Bu memlekette bir doğru senmisin ? Kısaca "Aslında herkes kendi çapında mükemmeldir.Fakat kiminin çapı tamdır.Kiminin ise hayatı beyninin yarıçapı kadardır." Sabrın da bir sınırı vardır .Nokta

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
..
ohooo guzin abla kosesine dönmūs konu..
silbastan bidaha baslayin.buknuya dahil olanlar sirayla cubuk testi yapsin videosunu yuklesin.izleyen herkes artisini eksisini yazsin.bu is boyle dogru yolu bulur.birazda somut islemlere yonelin.bu bir yaris degil.herkes kendi tarzinda stilinde uygulamali video koysun kisa olsun video ama.bak ondan sonra nasil fayda goruluyor....

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

amora

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Emekliyim bana uyar.
Amma 3 kez gosterdigim halde,
Yuruyusunu duzeltmeyen olursa,
Kafasina 1cm capindaki celik cubukla vurayim :)))
Asci bir asker vardi. Baktim kafasina bircok yara izi. Dedim neyin hatirasi bunlar..?
Ustamin hatirasi, hepsi kepce izidir dedi. :))
Ne ustalar var bak. Vura vura zorla asci yapmis.
ben varim hic sıkinti yok celik cubuk viz gelir insaat demiri olsun enkalinindan isterseniz nezaman basliyoruz ustam

BulursamKader25

Yönetici
Co Admin
Çubuk akademisimi açıyorsunuz usta hayırlısı olsun :)
Para adama cok sey ogretir,
Aklina da cok sey getirir derler.
Amma bizde para yok.
Nasip isi;
Bakarsin karsuna bir Lahit cikar
Hersey degisebilir.
60-70 bin verip iyi bir dedektor alamiyoruz.
300-500 bin verip mala da alamiyoruz.
Mecburen cubuga devam.
Gerci cogu yerde de kullanim kolayligi var.
Cihaz heryerde acilmaz.
Amma Kapalicarsida cubukla dolasabilirsin. Hicbir sorun olmaz.
Herkes cubuga bakar vaziyette sadece bakarlar.
Arazide sana gelenler gelirken bile, bukup yanina birakabilirsin, soran olmaz. Olursa "teldur" deyip gecistirirsin ustam.
Basari orani %100 olsa hepsinden iyidir. Net.