Çubuklarda sağ,sol el ve artı,eksi meselesi

Meltun

Bilgili Üye
Sayın Arkadaşım;
Bu konu böylesine uzar gider. Siz 6 ayda ancak kanaat getirmişsiniz 6 saatte başkalarının kanaat getirmesi için anlatmaya çalışıyorsunuz fazla uğraşmaya gerek yok anladığım kadarıyla siz çubuklarınızı anlattığınız şekliyle belirlemiş konumdasınız çözümü için kısa yol bu deneyi kendiniz yapar videoya çeker ve burada yayınlarsanız anlatmanıza da gerek kalmaz ve takip eden,izleyen arkadaşlarımızda da kanaat oluşur. Gereğini yaparlar
Sizin anlatımlarınızla göre de Altın Gümüş ve bardak üçlüsünden birini tespit için ilgilenenler 48 deneme yapacak ancak kullanılması gereken çubukları seçebilecek .Bu kadar deneye bir çok kişi zaman ayırıp ta uğraşmaz

melhame

Member

Merhaba.
Foruma hoşgeldiniz.
Yukarıdaki verdiğim linke girerek, yukarıdan aşağıya tüm konuları, her sayfasını atlamadan ve dikkatle okursanız, konular bittiğinde kendi kendinize yetebilen bir çubukçu olup diplomanızı almış olacaksınız.
Kolay gelsin.
Teşekkür ederim usta

@ibrhm

Bilgili Üye
Sayın Arkadaşım;
Bu konu böylesine uzar gider. Siz 6 ayda ancak kanaat getirmişsiniz 6 saatte başkalarının kanaat getirmesi için anlatmaya çalışıyorsunuz fazla uğraşmaya gerek yok anladığım kadarıyla siz çubuklarınızı anlattığınız şekliyle belirlemiş konumdasınız çözümü için kısa yol bu deneyi kendiniz yapar videoya çeker ve burada yayınlarsanız anlatmanıza da gerek kalmaz ve takip eden,izleyen arkadaşlarımızda da kanaat oluşur. Gereğini yaparlar
Sizin anlatımlarınızla göre de Altın Gümüş ve bardak üçlüsünden birini tespit için ilgilenenler 48 deneme yapacak ancak kullanılması gereken çubukları seçebilecek .Bu kadar deneye bir çok kişi zaman ayırıp ta uğraşmaz
Burada doğruluk, yanlışlık hesabı ,yada
Birilerine kanıt sunacak bir pozisyon
Açıklaması yapmıyoruz.
Sordun soruna cevap verdik ,bilgimiz dahilinde, zamanın yoksa benmi temin edeyim.
Doğruyu ,yanlışı deneyen,çalışan takdir eder.
Biz ortaya tez sunmuyoruz, bu bir çalışma,
Emek var güzelde konu açmış arkadaş bu konudaki çalışmalarım, senin vaktin yoksa ,belki bir başkasının vardır. Faydası dokunur. Orada 48 denemediye birşey yazmadım,dört adet tel,birisi sabit, üçüncüde sonuca gidersin.
Videoya gelince reklam yapacak olsak,
Bu konuda zelzele olur.
Onuda bil.

melhame

Member
Açıklaması yapmıyoruz.
Sordun soruna cevap verdik ,bilgimiz dahilinde, zamanın yoksa benmi temin edeyim.
Emek var güzelde konu açmış arkadaş bu konudaki çalışmalarım, senin vaktin yoksa ,belki bir başkasının vardır. Faydası dokunur. Orada 48 denemediye birşey yazmadım,dört adet tel,birisi sabit, üçüncüde sonuca gidersin.
Bu konuda zelzele olur.
Onuda bil.
@Ibrhm usta senin harbi halini ve bilgini yüreğini sevdim. Bundan böyle ustam sen ve @Trakyalı81 ustam. Ustamı ve seni takibe başladım müsaade ederseniz.
Acemi bir meraklı olarak çubukta ustam sizsiniz takipteyim.

Son düzenleme:

Meltun

Bilgili Üye
Açıklaması yapmıyoruz.
Bu konuda zelzele olur.
Onuda bil.
Sayın arkadaşım;
Lütfen konunun başından itibaren sunulan video içeriği dahil yazdıklarımızı bir bütün olarak değerlendir.Arada bir çok uyumsuzluklar olduğunu fark edeceksin . Mademki burada arkadaşlara doğru bir bilgi vermeye çalışıyoruz.Sizde yukarıda açıklamaya çalıştığınız yönde bir çalışma yapmışsınız ve istifade için bilgilendirmeye , sunmaya çalışıyorsunuz bunun reklamla nasıl bir ilgisi olabilir.Bilgi paylaşımı ne zamandır reklam a dahil oldu ki.Ticari düşünüyorsanız o başka. Sordum sorduklarıma tam anlamıyla bir cevap alamadım.En basiti bir insanın iki eli ayni anda nasıl pozitif veya negatif olabilir.Cevap veremediniz geçiştirdiniz. Düşündüm ki siz bunu çekeceğiniz videoda gösterebilirseniz işte o zaman bu konuda doğruluk payı varsa zelzele olur. Benim mantığım ve çalışmalarım 1975 senesinden bu tarafa bahsettiklerinizin tamamen aksini söylüyor. 48 deneme hadisesine gelince anlatımınızda 4 çubuk ve 3 olasılık var bunlar altın,gümüş ve bardaklar bu çubuklar içerisinden iki çubuğun ayni hedefi gösterebilmesi 48 de bir ihtimaldir. Tablosu da aşağıda ihtimallerin baş harfleri ile çubuklara da 1,2,3,4 diye isim verilmiştir.Dört adet tel,birisi sabit, üçüncüde sonuca gidersin.Kadar basit değil, sabit dediğiniz çubuğun doğru çubuk olduğu kesin değil bu nedenle her çubuğu tek tek birbiriyle deneye tabi tutacaksınız.Sonuç 48 de 1 ihtimal

AGBAGBAGBAGBAGBAGBAGBAGBAGBAGBAGBAGBAGBAGBAGBAGB
111222333444111222333444111222333444111222333444
111111111111222222222222333333333333444444444444
1​
2​
3​
4​
5​
6​
7​
8​
9​
10​
11​
12​
13​
14​
15​
16​
17​
18​
19​
20​
21​
22​
23​
24​
25​
26​
27​
28​
29​
30​
31​
32​
33​
34​
35​
36​
37​
38​
39​
40​
41​
42​
43​
44​
45​
46​
47​
48​

Son düzenleme:

@ibrhm

Bilgili Üye
Altın numunesi,gümüş numunesi ve çay bardağını, 2mt ara ile dik açılı üçgen oluşturamıyorsan ,
Polemiğe gerek yok .
Evet ticari düşünüyorum, Bütün madenleri,
Petrol yataklarını,doğalgaz yataklarını,su kaynaklarını ve jeotermal su kaynaklarını ,araştırdım,nokta tespit ederim ve Hipotez olarak isteyen varsa,
Sadece ÇUBUKLA ,Kanıtlarım.

@ibrhm

Bilgili Üye
@Ibrhm usta senin harbi halini ve bilgini yüreğini sevdim. Bundan böyle ustam sen ve @Trakyalı81 ustam. Ustamı ve seni takibe başladım müsaade ederseniz.
Acemi bir meraklı olarak çubukta ustam sizsiniz takipteyim.
Arkadaşım forumda,Hocalarımizin ilgili konular var
Onları
Oku, ve çalış öncelikle,
Zaman ayıramiyorsan hiç bulaşma.

@ibrhm

Bilgili Üye
Usta biz bildiğimizi anlatıyoruz
Madem yetenekleriniz var anlatında
Herkes bilsin.
Sen ince ,ince tahrik ediyorsun.
Demekki burada bilinen bukadar anlatılacak.
Bilen varsa çubukla 50 mt uzaklık almayı anlatsın,20de olur ,5,10,50,100 kilometrede olur. Anlatında Millet aydınlansın....
Öyle ritüelden konuşma.
Ey insan oğlu bilmiyorsan öğren,
Bilyor ayaklarına yatma..

Meltun

Bilgili Üye
Güzel kardeşim
Biz bildiklerimizi bu konuda uğraşı veren arkadaşlarımız bilgi edinsin diye çubukların yapımı dahil ölçülerine varana kadar videolarını yapıp ilgilenenlerin ilgisine yıllar önce sunmuşuz bir çok insan istifade etmiş ve teşekkür etmiştir. 1500 metreden tespitlerimizin olduğunu açıklamışız 6,5 metrede metal ayırımlarını yapmışız siz zahmet edip araştırıp okumadıysanız veya izlemediyseniz suçu kendinizde arayın.Bilmeden anlamadan araştırmadan vede öğrenmeden kendinizi farklı addedip" Bilyor ayaklarına yatma.." demek abesle iştigaldir.Umarım ki siz karşınızdakileri suçlamak suretiyle bir yere varamayacağınızı anlar ve bu huyunuzdan vazgeçersiniz.Bu arada konu sahibi Uçan hollandalı arkadaşımızdan özür dilerim

Son düzenleme:

@ibrhm

Bilgili Üye
Konuyu allak-bullak ettin,
Madem tespitin var nasıl yaptığını anlat,
Herkes bilsin, vidyo varmış, 1500mt tespiti bırak, sen sahilde denizi tespit edebilirmisinki?

eski

Editör
Arkadaşlar Okuduklarımdan anladığım kadarıyla her çubukçunun farklı yöntemi var, herkesin deneyimleri ve sonuçları farklı.
Kimin yönteminin kendisinde çalıştığına , okuyup uygulayan deneyim sahipleri karar verir.

konular içerisinde senin yöntemin olmaz , seninde yöntemin olmaz , benim değneğim seninkinden daha uzun şeklinde açıklamalar ve yaklaşımlar hoş olmuyor...
Sonuçta konular kapatılıyor..
Deneyimlerin paylaşımı devam etmiyor..
Bir çok deneyim sahibi kişi deneyimlerini paylaşmaktan , vaz geçiyor , yada paylaşmıyor. Hatta bir çoğu sessizde.