Çubukları mineralden arındırma yönteminiz nedir

Tb880

Member
Mrb arkadaşlar boşluk bulduğumu zannediyorum ama nafile bunun çözümü nedir

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Usta o işin sonu yok dipsiz kuyu. Net randıman alan nadir. Çoook. Materyal denendi. O çubuk. Davasında. Hep varsayım olarak kaldı. Olmazsa. Çıbıkların efendisi fenomeni nemi. gitsek. 20.liramaliyetli.çıbığa binlira mı versek. Yok olmadı su bulucu çomakçı lar. En garanti Bi kuzu kestirip masa kurar hallederiz mekanlarında.)))))

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mrb arkadaşlar boşluk bulduğumu zannediyorum ama nafile bunun çözümü nedir
bulduğun boşluğu algılaman gerek her boşluk verdiği yerde işlem yapma boşluk dikdörtgen yada tam kare olsun büyük olsun şekilli olsun ufak olmasın kullandığın çubuklarda önemli testlerinde önemli açılmamış mezarlarda denemende önemli açılmamış mezarda dene aldığın boşluğu kafanda yer et çubukların hareketlerini ve bazı dolugu mezarlarda boşluk verdiği yerlerde boşluk olmayabilir dolgu olur buda toprakla uğraşırsan anlarsın bunuda unutma @BulursamKader ustanın konuları var okursan sana daha iyi yardımcı olacaktır

ragıp

Uzman
@Tb880
ustam, bulmuş olduğun boşluğun dört köşesine birer taş koy
fotoğrafla ve buraya at, birde ustalar baksın.

sanırım çubuk kullanıyorsun.
bir gün sağ eline çakmak alarak bak
bir başka gün ve farklı vakitte, sadece boş çubuk tut. eline hiç bir şey almadan
bir başka gün ve vakitte, eline boş kola kutusu alarak bak. her tesbit te de dört köşe aynı mı olacak.

bulmuş olduğun boşluğun 2 m gerisinden, uzun kenarından, karşı uzun kenarın 2 m dışına kadar yürü
kısa kenarın 2 evvelinden, karşıya 2 m uzağa yürü
uzun kenardan, kısa kenara aynı şekilde yürü
elde ettiğin sonuçları paylaş ki?
bu sizler içinde, çubuk işine yeni başlayan biri için de örnek, tecrube olacaktır.

selametle

sprtcs

Member
ustam çubuk işi dipsiz kuyu gibi hemen pat diye sonuç alınmıyor tecrübene tecrübe katacaksın bol bol okuyup araştıracaksın denemeler yapacaksın @BulursamKader ustanın çubuk üzerine yazıları var onları oku faydası olacaktır bence en garanti yanı boşluk belirli bir şekil çiziyorsa aldığın boşluk dikdörtgen veya kare bulduğun boşluğun oda olma ihtimali % 90 dır çubukla bulduğun buşluğun şeklini çizebiliyorsan biraz olsun araziyi toprağı okuyabiliyorsan bulduğun boşluğunda doğalmı yoksa bir mezar boşluğumu olduğunu aşağı yukarı çözersin zaten önce okuyup öğren sonra öğrendiklerini tecrübe et testler yap başarı yüzden zamanla artacaktır kolay gelsin

Tb880

Member
Herkese tşk ededim birdaha ki boşlukları resimli olarak atacağım

Ismail1660

Yeni Üye
Selamun aleykum bakin arkadaslar cubuk konusunda size sadece bi kisiyi tavsiye ederim Facebook xxxxxxx bursa inegolde bana hediye bi cubuk verdi kendisi ile siki bi dostlugum var bana verdigi cubuklarla deneme yaptim gayet guzel 3 kibrit kutu aldim ici dolu bir tanesine altin koydum bir altinda dislerimin arasina koydum kibrit kutularini arkama salladim ve hangi kutuda oldugunu buldum degerlendirin derim

Moderatör tarafında düzenlendi:

adem44

Bilgili Üye
100 denemede saklanan altını 98 dende buluyorum onemlı olan toprakta iş gormesi bence senındedıgın cubuk fıyosko manyometrenın mantıgını bıraz arastır cubuk yapımında sana baya faydası olur adamı reklam yapmıssın ama burda yemez agac dan kopardıgın cubuk senın dedıgın cubuga bın basar.

adem44

Bilgili Üye
Bilimsel acıklamasıda var agac cubugun acac topraktakı mınerallerı ceker kullanmaya hazırdır senın dedıgın cubuga bu ayarı yapmak mumkun degıl .

Mehmet_mehmet

Engellendi
Usta o işin sonu yok dipsiz kuyu. Net randıman alan nadir. Çoook. Materyal denendi. O çubuk. Davasında. Hep varsayım olarak kaldı. Olmazsa. Çıbıkların efendisi fenomeni nemi. gitsek. 20.liramaliyetli.çıbığa binlira mı versek. Yok olmadı su bulucu çomakçı lar. En garanti Bi kuzu kestirip masa kurar hallederiz mekanlarında.)))))
;))
Ustam moralim bozuk oldugu zaman onun define yorumlarına bakıyorum oldukça yüksek hayal perest, adamın puro içmesinden tut,bayanın elinde bira şişesine kadar ve ön son öküzüde doğurttu, ama bir çok kişiyede çıbıkları hediye ettiğini 110-150 tlden sattığınada şahit oldum