çubuklarla tecrübe ettiklerim

İstanBoLu

Member
Gönül_Eri ustam müsait olunca çubukların resmini paylaşırmısın. Ben hırdavatcıdan pirinç çubuk istedim o bana sarı kaynak teli verdi pirinç oluyomuş buda kalınlık olarak da sanıyorum ki 6 mm simdi sanayiden geliyorum tutma yeri yapayım diyorum ama yok bulamıyorum. Rulmanlı birşey yapmaya çalışacağım internetten ortası 6 mm olan rulman sipariş edip rulmanın dış ölçüsüne uygun princ parca içerine tornacida deldirip takarim diye düşünüyorum

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Gönül_Eri ustam müsait olunca çubukların resmini paylaşırmısın. Ben hırdavatcıdan pirinç çubuk istedim o bana sarı kaynak teli verdi pirinç oluyomuş buda kalınlık olarak da sanıyorum ki 6 mm simdi sanayiden geliyorum tutma yeri yapayım diyorum ama yok bulamıyorum. Rulmanlı birşey yapmaya çalışacağım internetten ortası 6 mm olan rulman sipariş edip rulmanın dış ölçüsüne uygun princ parca içerine tornacida deldirip takarim diye düşünüyorum
Ustam benim çubuklar 6 mm. Rulmansızlar

sprtcs

Member
şöylede bir durum oluyor bazı makinalar bile minerale ötüyor toprak altındayken öttüğü yeri kazıyorsun dedektör ötmeyi bırakıyor ben bunu kendi deyimimle şöyle izah ediyorum minareller oksijenle bir şekilde temas edince kimyası bozuluyor ve çubuklar ve bazı dedektörlerin toprak altındayken sinyal aldığı yerin kazıldıkdan sonra sinyal almamasını buna yorumluyorum demek istediğimde bu toprağa çaktığımız metal ve o metalin dibine döktüğümüz su topraktaki minareli bu şekilde nötralize ediyor umarım faydasını görürsünüz Allah herkese gönlünce versin