Cumhuriyet bayramimiz kutlu olsun

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dostlar merhaba ;

Cumhuriyet Bayramımız Hepimize Kutlu Olsun....

Sağlıcakla kalın... Hoşcakalın...

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
bize bu gunleri armağan eden başta büyük kumandan GAZİ MUSTAFA KEMAL ve silah arkadaşlarına atalarımaza cephelere silah mermi taşıyan analarımıza nenelerimize rabbim gani gani rahmet eylesin..mekanları cennet olsun..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bize bu gunleri armağan eden başta büyük kumandan GAZİ MUSTAFA KEMAL ve silah arkadaşlarına atalarımaza cephelere silah mermi taşıyan analarımıza nenelerimize rabbim gani gani rahmet eylesin..mekanları cennet olsun..
aminnn

Börükan Tatar

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 218815

1.GökTürk Devletinden 1350 yıl sonra ilk kez bir Türk devletine "Türk" ünvanını verip bunu da Türkiye Devleti Cumhuriyeti olarak hür iradeli yönetim biçimiyle armağan eden Uluğ Başbuğ Gazi Mustafa Kemâl Atatürk'e sonsuz minnet ve saygılarımı sunuyorum.

Nice 95 yıllara güçlü bir "Türk" devleti olarak ulaşmak dileğiyle.

Ne mutlu Türk'üm diyene..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 218815

1.GökTürk Devletinden 1350 yıl sonra ilk kez bir Türk devletine "Türk" ünvanını verip bunu da Türkiye Devleti Cumhuriyeti olarak hür iradeli yönetim biçimiyle armağan eden Uluğ Başbuğ Gazi Mustafa Kemâl Atatürk'e sonsuz minnet ve saygılarımı sunuyorum.

Nice 95 yıllara güçlü bir "Türk" devleti olarak ulaşmak dileğiyle.

Ne mutlu Türk'üm diyene..

Teşekkür ederim soydaş... :)

edirne22

Editör
10.000 yıllık asil Türk soyunu, bir hanedan ailesine köle eden zihniyetin yıkılması
ve yerine millet idaresinin kurulması kutlu olsun...

edirne22

Editör
..................................................................

Moderatör tarafında düzenlendi:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
edirne22 mesajınız tartışma fitilini ateşyecek türden. kim hangi inanca,soya,ırka,cemeate üye olursa olsun Devlet ve Milletimizi rencide edecek, Birliğimizi bozacak fikirleri beyan etmedeği sürece saygı duymamız gerekir. Cumhuriyet bayramı ile ilgili konu açmadılar diye eleştirmek doğru değil. Cumhuriyete bağlı olduğunu söyleyenlerin bunu pas geçmelerini eleştirebilirsin. dahada ilerisi yok. mesajını siliyorum

edirne22

Editör
eleştirmedim, sadece konu açılmamasının sebebinin cemaat mensubu üyelerin çok fazla olmasından kaynaklandığını yazdım.
en başta "bu saate kadar konu açılmamasına şaşırdım" diye yazıldığı için, ben de tahminime göre sebebini açıklamaya çalıştım.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
edirne22 forumumuz yapısı ve politikası tartışma değil bilgi paylaşımıdır. Bu gibi konulara özen gösterelim. Anlayışınız için teşekkür ederim.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
neyse konuyu bencede ayrıştırmayalım ayrışmaya müsait bir milletiz... edirne22 seni anladım... merak etme bendesin.