Dedektör almam lazım yardımcı olur musunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sğlm

Aktif Üye
Kardeş sen yazdıklarımı okumayıp soru soruyorsun zannımca dedimya kullanmadım ama 3 mt büyük bi metal olmalı mesela el arabası büyüklüğünde o zaman 3 metreden görür diye biliyorum ama kullanacak biyer bulamadım o kadar büyük malzeme nerde var bölgemde yok senin bölgende varsa bilmiyorum ama bu makina sana göre değil hafızana yazman lazım bulduğunu ve makina ne gösterdini sana yazıyoruz sen tekrar soruyorsun veya okuyorsun unutuyorsun birazdaha kullanması basit makinalara bak bu makina biraz bilgi istiyor bu makinayı alırsan 2 sene demir toplarsın
Satıcı ile görüştüm makinamız kaç cm veya kaç metre diye yazmaz . 20 cm kalınlıkta bi taşın altına bir kaç demir para koysan çeker mi çekmez dedi . Hiç bir makina da öyle çekmez dedi metal büyük olursa çeker dedi, 2 sene demir toplamak baya hurda çıkar 😀 bilgilendirme için de teşekkür ederim ,

aslanbey

Bilgili Üye
20 cm taşın altındaki parayı görmezse bu makinayı kırarım neyin kafasını yaşıyon derinlik veriyor metalin büyüklğünüde veriyor kim diyorsagetir onu bana eğer dediklerim doğruysa 20 binini alırım ben yanlışsam 20 bini ben veriyim varmıymış sor bakim

ucurtma

Yeni Üye
Lütfen! hakaret veya küfür istemiyoruz. Yasağın kalktıktan sonra usul ve edebince tekrar bekleriz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kardeş senin makine falan alicagin yok cihazları en ince ayrintisina kadar didiklemekten başka birşey yapmıyorsun... Şu gelinen noktada 6 sayfa çöp oldu resmen.... İnsanların vaktini boşuna çalmayın......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...