Dedektör almam lazım yardımcı olur musunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aslanbey

Bilgili Üye
Neyde kaç cm de ne çekti , kayada ve toprakta kaç cm çeker
Garret at pro fiyat 7 bin
Garret gri 2500 fiyat 13 bin aynı özelik nasil oluyor yani , sizce hangisi alayım ,
Garret2500gti 3 başlık var bi kaç özellik eklenmiş atpro tek başlık dediğin fiyat kardeş 10 bine ben satıyorum ama satarken pazarlıkpayı var dedim 9 bine vereceğim 8500 vermedim kim alırsa alsın 9 bin makina az kullanılmış letgo ve sahibinden de fotosu var orda 10 bin yazmıştım aksaray adres

sğlm

Aktif Üye
İyi bayramlar kardeşim bende almak istiyorum arkadaşımda nokta simplex var gayet kullanışlı basit ve başarılı bende ondan alacağım veya arkadaşımın kendi yapımı var üzerisinde çalışıyor şu anda bile gayet güzel oda onu dahada iyileştirebilirse aynısından ona yaptıracağım pahalı cihaza hiç gerek yok hepsi aynı yüksek metre söyliyenler zaten yalan yada büyük ebattaki metal ile sözde test yapıp kandırıyorlar hiç birimiz yer altında büyük metal varil aramıyoruz
Şuan Garrett GTI 2500 bakıyorum fiyat 14 bin .
Acaba değer mi bilmiyorum .
Kulanan var memnunuz diyorlar ama neyi kaç cmden çektiği beli değil . Bir karış kadar kalınlıkta bı tasin altına birşeyler köy demir olsun fark etmez çeker mi çekmez mi bunun cevabını hala alamadım

aslanbey

Bilgili Üye
Bir karış kadar kalınlıkta taşın altına birşeyler koy , bir kaç para çeker mi bana bunun cevabı lazim
50 cmden tek parayı görür kayadaki parayı topraktan daha iyi tesbit eder macera adamı diye youtubede kullanan biri var aç videolarını izle küp dolusu parayı 1.50 görür kartal başlık 3 mt derine iniyormuş ama ben kullanmadım onu makinanın sağlamlığına gelince bendekini soruyorsan deneyip alacaksın kendin göreceksin genel olarak soruyorsan sağlam makina bendeki ikinci el olduğundan bu fiyat 13 bin 14 bin iste diyorsan isteyim verirmisin 🤔

sğlm

Aktif Üye
50 cmden tek parayı görür kayadaki parayı topraktan daha iyi tesbit eder macera adamı diye youtubede kullanan biri var aç videolarını izle küp dolusu parayı 1.50 görür kartal başlık 3 mt derine iniyormuş ama ben kullanmadım onu makinanın sağlamlığına gelince bendekini soruyorsan deneyip alacaksın kendin göreceksin genel olarak soruyorsan sağlam makina bendeki ikinci el olduğundan bu fiyat 13 bin 14 bin iste diyorsan isteyim verirmisin 🤔
😀 Derinlik veriyor mu mesela 20cm 40 cm 70 cm falan veriyor mu yoksa sadece ötüyor mu

BaalPandiK

Yeni Üye
1cm büyüklüğünde kağıt kadar ince tek parayı 30-35cm'den ve 1 TL büyüklüğünde tek parayı 35-40cm'den sökebilen dedektör ; Zenon zn600
NOT; AKSİNE İDDAA EDEN VARSA ARABA ANAHTARINA İDDAYA GİRİLİR.
%99.9 en net ayrım yapan dedektör = minelab ctx 3030

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...