Dedektör almayı düşünüyorum ama doğru kararı vermek çok zor

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kullanıcı ustam
Aynen sahteleride var garret in sitesine girip türkiye satış temsilcilerine bakıcan sonra satın alacağın cihazın seri nosunu alıp garret in sitesinden seri no sorgulatıcan
Teşekkür ederim. Güzel cihaz. Verdiğin bilgi önemli. Faydalanan olacaktır mutlaka. Ben de bir cihaz almayı düşünüyorum ve konu sahibi ustamız gibi ben de kararsızım. uçanhollandalı ustamızın merak ettikleri, kaygıları eksiksiz benim için de geçerli. En çok 6000 liraya derinliği iyi bir cihaz arıyorum. Tavsiyelere bakıyorum; baktıkça da karar vermem zorlaşıyor. :)

Hayırlısı ile beraber herkese sevgilerimi sunarım.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Vlf cihazların yerli ve yabancı video testlerini incelerken birşey dikkatimi çekti.Kullanıcılar cihazı çok seri bir şekilde,hızlıca sağ sol yaparak ilerliyor.Bunun sebebi nedir? Daha yavaş olunca sinyal alınmıyor mu? Bu şekilde çalışmak kolu çok yormaz mı? Pulselerde kullanım bu kadar seri değil herhalde.

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
merhaba
sıfır alman şart değil minelabın e-truck veya excalibur 2 nin 2.ellerini bulabilirsen o fiyatlara denk gelir yüksek mineral için zorlarım imkanı dersen excalibur 2 bir su altı cihazıdır kristalleşmiş su mineral vs çok yüksek performansda çalışır biz batıklarda kullanıyoruz.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
merhaba
sıfır alman şart değil minelabın e-truck veya excalibur 2 nin 2.ellerini bulabilirsen o fiyatlara denk gelir yüksek mineral için zorlarım imkanı dersen excalibur 2 bir su altı cihazıdır kristalleşmiş su mineral vs çok yüksek performansda çalışır biz batıklarda kullanıyoruz.
2.el cihazı bende düşündüm,ama ancak tanıdık güvenilir birinden,deneyerek,görerek alabilirim.Hele sahibinden gibi çakal yuvası sitelere hiç bulaşmam.Birde şu var,kimse memnun olduğu işine yarayan cihazı kolay kolay satmaz.Ancak acil paraya ihtiyacı olur veya model yükseltir,o şekilde olabilir.Ama 2.el satıştaki cihazların çoğunun memnuniyetsizlik sebebiyle satıldığını düşünüyorum.Excalibur 2 tam bir sualtı cihazı.Aynı şekilde karada da kullanılıyor mu peki?Sistemi pulse mi vlf mi? Yani karada derin aramada kullanılabilir mi? 2.elini bulamadım.Sıfırı piyasada 6000 civarı.Şu an alamam ama bütçem müsait olursa düşünebilirim.Güzel cihaza benziyor.