Dedektör kiralama hususunda görüşleri olan

azzem

Bilgili Üye
arkadaşlar herkese iyi forumlar dedektör kiralama hususunda bilgisi olan varmı sistem nasıl işliyor sizlerin düşünceleri nelerdir bu konuda sizce mantıklı bi sistemmi

zorluefe

Aktif Üye
dostum kiraya mı verecen yoksa kiralamak mı istiyorsun

azzem

Bilgili Üye
dostum kiraya mı verecen yoksa kiralamak mı istiyorsun
Kiralamak için kiralayan çok insan var ama tabi bu işlerde ne kadar güvenebilirim karşıdakine birde makinesi vardır ama kullanmayı biliyormu adamı getiririz gösteririz var der çıkar işin içinden

zorluefe

Aktif Üye
kiralamak için kiralayan çok insan var ama tabi bu işlerde ne kadar güvenebilirim karşıdakine birde makinesi vardır ama kullanmayı biliyormu adamı getiririz gösteririz var der çıkar işin içinden
yer bölge neresi nerede lazim size

MendereS

Bilgili Üye
şüpheli 2-3 yeriniz varsa kiralamaya değer ortada fol yok yumurta yok kiralayalım sonra dağa çıkalım dersen işi sakat edersin. önce en az 3 şüpheli yer belirse ondan sonra giriş.

azzem

Bilgili Üye
şüpheli 2-3 yeriniz varsa kiralamaya değer ortada fol yok yumurta yok kiralayalım sonra dağa çıkalım dersen işi sakat edersin. önce en az 3 şüpheli yer belirse ondan sonra giriş.
3-4 tane şüphelendiğim yer var bir taneside açtığım konu yuvarlak oymalar var peki kiralama sistemi nasıl işliyor kiralayan kendisimi gelip bakıyor ve ne kadar güvenilir olur

S

sercan33

Misafir
peki sen ne kadar güvenilirsin işin bir de o kısmı var

azzem

Bilgili Üye
kendim açıksözlü şeffaf bir insanım burada bu işi yapan birkaç tanıdık var ama bakacaz deyip sallıyorlar şimdilik kendi imkanımda yok bi makine için tabi güvenme konusunda haklısın esas sorunda burada zaten

S

sercan33

Misafir
kurumsal firma bulabilrsen en garantisi odur onun haricinde dost işi sıkıntılı olabilmekde