dedektör kiralayan

tayfun12

Yeni Üye
Dedektör Kiralayan Varmı varsa iletişime geçsin benimle yer cihaz farketmez güzel bişey olsun yeter

mayhem

Co Admin
Co Admin
Neden üyeler böyle bir risk alsınlarki bu cihazları satan vatandaş kiralamasınıda yapıyor burdan kiralık cihaz çıkar kanısına nerden vardınız kiralama işlemlerimi zor geldi yoksa yanınıza adammı arıyorsunuz açıklama yapmak zorunda'da değilsiniz ben düşüncemi yazdım :20:

AmoRe

Aktif Üye
bende 1x1 başlıklı bir pulse arıyorum 1-2 gün için delta 3s olrsa iyi olur benimlede bağlantıya geçebilirsiniz özelden tşkler.

AmoRe

Aktif Üye
Neden üyeler böyle bir risk alsınlarki bu cihazları satan vatandaş kiralamasınıda yapıyor burdan kiralık cihaz çıkar kanısına nerden vardınız kiralama işlemlerimi zor geldi yoksa yanınıza adammı arıyorsunuz açıklama yapmak zorunda'da değilsiniz ben düşüncemi yazdım :20:
Mayhem assuva v32 ve elic cinsi termal ve online cihazlarla bakan bir arkadaş gelirim izmitten çanakkaleye 2500 ünü alırım dedi olsaydı verirdim ama durumlarım bozuk şuan belki tanıdık birinden 1-2 gün ucuz yollu bulup işimi görürüm diye düşündüm.Şahsım adına cvp verdim arkadaşı bağlamaz haliyle.Açıklama yapmak zorunda olmasamda seni pek severim :) yapasım geldi.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bilmemmi :200: peki birsey paylaşiyim bu işlerle madem uğraşıcaz 2 veya 3 günlüğüne kiralayıp cihazı 2 3 bin vermekmi mantıklı yoksa 2 kişi bir araya gelip 3 veya 5 liraya cihaz alıp ömür boyu bu durumdan kurtulmakmı daha iyi yahu gelen adama nasıl güvenicen cihaza nasıl güvenicen dolandırılma olasılığını saymıyorum bile nasıl olsa gözden çıkardın o parayı :23:

AmoRe

Aktif Üye
mayhem sorunda o zaten gözden çıkaramadım yok çünkü bu aralar işsiz kaldım çalışmıyorum sıkıntım çok :) düzeltince 2 kişiye gerek kalmaz ama bu aralar böyle :)