Dedektör tavsiye 3d

Stalb

Yeni Üye
dedektör tavsiyesi olan varmi alan taramali gorüntülü ? tavsiye istiyorum

Stalb

Yeni Üye
yokmu tavsiyesi olan kullanpda memnun kalan yokmu arkadaslar

Stalb

Yeni Üye
ustam marka model verebilirmisniz tecrübeli düzgün makina istiyorum bosluk + ayrımı iyi olan varmi bu sekilde bildiginiz

Stalb

Yeni Üye
bu golden kingler is yaparmi ve deephunter macro jeosenor fln bilgim yok bunlar nasıldir ustam bana genelde alan taramali olsun istiyorum bosluk veren + ayrımlı baslıklı olsun tabi bunlar ayri ayrida olabilir

Stalb

Yeni Üye
eski ustam okadar parayi bulsam bu islere adim atmazdim herhalde ama benimkisi bi hobi hani bana 3-5 bin tl lk makina olsun istiyorum hani suanlk is gorebilicek birsey olsun kullanpda bilgi sahibi olan pek kimse yok galiba yazan olmadi saygilar bekliyorum her türlü yoruma acigim saolun

Son düzenleme:

Güllübahçe

Aktif Üye
Okm 6000 defineciler için biçilmiş kaftan bütçeyi denklersem ilk alacağım cihaz wihites bıktırmaya başladı :)

Stalb

Yeni Üye
ustam yazdıgım markalarla iligili bilginiz varmi kullanmsliginiz iş görmezmi ? bana boşluk ve ayrım yapan makina lazm

Güllübahçe

Aktif Üye
Söylediğin cihazlardan çok fazla beklentin olmasın ama o bütçeye daha iyisini bulamazsın daha iyisini ararsan lorenz olur derim olurda maşallah biraz iyisi parasıda biraz iyi olsaya 3 kat fazlası

Stalb

Yeni Üye
hm kullanmadgm icin bilemedm kullanan arkdaslar varsa yardm ederse bilgi verirlerse iyi olur 3 cesit 3d görüntülü dedektör var konu guncel

Stalb

Yeni Üye
yokmu gercekden su model marka kullanpda memnunum diyecek arkdaslar