Dedektör tavsiyeleri

gümüşkapı

Yeni Üye
Alayı oyuncak bi halta yaramaz sırf dolar bokuna dünyanın parasını veriyorsunuz bide akşama kadar günesin altında geziyorsunuz yani resmen adamlara al şu 10.000 i ben şöyle bi çamlıkta turlıcam hesabı yav arkadaş bedava camlık kerizmisiniz
Ya adam gibi derin cihaz alın öğrenin bütünleşin makineyle yada yazık çocukların dada parasını bu dolandırıcılara kaptırmayın
hem isinden olcan gitti yömiye hem turşun cıkacak aksam eve gelincede alın olum çikolata alamadım gazoz kapaklarıyla oynayın dersin vlf cihazlara para verrr meee yiiiin.
İbobaba, yerli üretim veya yabancı da olabilir, 10 - 12 bin TL’ye kadar bir pulse önerebilir misin?

gümüşkapı

Yeni Üye
Alayı oyuncak bi halta yaramaz sırf dolar bokuna dünyanın parasını veriyorsunuz bide akşama kadar günesin altında geziyorsunuz yani resmen adamlara al şu 10.000 i ben şöyle bi çamlıkta turlıcam hesabı yav arkadaş bedava camlık kerizmisiniz
Ya adam gibi derin cihaz alın öğrenin bütünleşin makineyle yada yazık çocukların dada parasını bu dolandırıcılara kaptırmayın
hem isinden olcan gitti yömiye hem turşun cıkacak aksam eve gelincede alın olum çikolata alamadım gazoz kapaklarıyla oynayın dersin vlf cihazlara para verrr meee yiiiin.
Yazdıklarından yola çıkarak pulseler hakkında bilgilisin belli. Pimax veya delta pulse isimleri öne çıkıyor bazı yerlerde. Bunlar veya başka pulseler hakkında Bilgin olduğunu düşünüyorum. Bir öneri yapın lütfen.

oymak beyi

Bilgili Üye
Yazdıklarından yola çıkarak pulseler hakkında bilgilisin belli. Pimax veya delta pulse isimleri öne çıkıyor bazı yerlerde. Bunlar veya başka pulseler hakkında Bilgin olduğunu düşünüyorum. Bir öneri yapın lütfen.
@İBOBABA nin favorisi pmx Gold zaten ve kendisi kullanıcısı, bende dedektör alırken araştırma yaptım, ibo usta pmx Gold al dedi ısrarla ama benim gücüm yetmedi. başka Bi dedektor aldım ikinci el daha uygun fiyata. şuan pişmanım. hem aldığım makina nin sıfırıni almadığıma pişmanım hemde pmx Gold almadığıma pişmanım. aldığım makina nin sıfırıni alsam pmx almadığıma pişman olmazdım. ama hem pmx almayıp hem başka marka ikinci el alıp o da bozuk çıkınca keşke daha fazla borca girip pmx alsaydım dedim.

gümüşkapı

Yeni Üye
Teşekkürler oymak beyi kardeş. Çok fazla bilgi kirliliği var ve herkes sattığı ürünün rakibini kötüleme derdinde. Teknoloji ekibi M1 hakkında bilgin var mı?

oymak beyi

Bilgili Üye
Teşekkürler oymak beyi kardeş. Çok fazla bilgi kirliliği var ve herkes sattığı ürünün rakibini kötüleme derdinde. Teknoloji ekibi M1 hakkında bilgin var mı?
yok ustam maalesef bilgim yok. ben tecrübe ettiğim şeyi aktarayım size İKİNCİ EL ALMA. en iyi cihazı da ikinci el alsan pişman olursun aklında bir dünya soru işareti kalır onu gördüm, bu işin cin i değilsen ikinci el alma

Yabgu

Bilgili Üye
yok ustam maalesef bilgim yok. ben tecrübe ettiğim şeyi aktarayım size İKİNCİ EL ALMA. en iyi cihazı da ikinci el alsan pişman olursun aklında bir dünya soru işareti kalır onu gördüm, bu işin cin i değilsen ikinci el alma
Kimse memnun olduğu ve iş gören makinesini satmaz diye düşünüyorum. Ya daha iyisini almak için, yada üst modele geçmek için ve en son maddi sıkıntısı varsa...

gümüşkapı

Yeni Üye
Haklısın. Çok teşekkür ederim. Yüksek ihtimalle PMX alacağım. Bunda bütün başlıklar alınmalı mı? Yada sadece şu başlık alınmalı denilebilir mi?

Yabgu

Bilgili Üye
Haklısın. Çok teşekkür ederim. Yüksek ihtimalle PMX alacağım. Bunda bütün başlıklar alınmalı mı? Yada sadece şu başlık alınmalı denilebilir mi?
Aslında amaca göre cihaz alınmalı. Ne aradığına bağlı olarak. Tektek veya saklama gömü mü? Belli bir derinliğe göre elbette. Oda mı, kaya mezarı mı? Mezar hediyesi mi? Vs. Vs... Çünkü toprakta iş yapar, kayada yapmaz, her boşlukdan her metali alğılamayan cihazlar var. Amaç ne? Önce bunu sorgulayın derim içininizde. Şahsi fikrim bu. Elbette ustalar fikirlerini söyler ortak ve doğru noktada karar verirsiniz inşallah.

hearthbender

Yeni Üye
Vlf olan bir cihaz toprağında altındaki küp içerisinde malZemeyi tesbit etmezmi ki