Dedektör tavsiyesi .

avcı89

Member
Hayırdır heryerde delta pulse dedektor ne iş
Arkadasım kimsenin makinasını kötülemiyorum ama gercek su ki dünyada minerallden etkilenmeyen parazit ten yapmayan bir altın küpü en babası 1. 5 metrede görür lorenz bile 2 metrede roma tuglasına bile öten cihaz saygılarımla

shovmeks

Member
Arkadasım kimsenin makinasını kötülemiyorum ama gercek su ki dünyada minerallden etkilenmeyen parazit ten yapmayan bir altın küpü en babası 1. 5 metrede görür lorenz bile 2 metrede roma tuglasına bile öten cihaz saygılarımla
Eyw ama orası birazda tecrübeyle alakalı eğer pulse kullanmayı iyi bilen bir insansan şartlara göre daha derinlere inmek mümkün tabi metalin büyüklüğü ve toprak şartlarına bağlı olarak.
Dediğin duruma gelecek olursak eğer makınayı tanıyan biriysen tuğlaya öttürmezsin ötse bile minarel sesini metal sesinden ayırt ettinmi tamamdır . dediğin objeyi 1.5 metrede (tekrar diyorum cihazı tanıyosan bi tecrübe oluştuğu zaman) rahatlıkla alırsın. en azından ben öyle gözlemledim.

Saygılarımla.

avcı89

Member
Eyw ama orası birazda tecrübeyle alakalı eğer pulse kullanmayı iyi bilen bir insansan şartlara göre daha derinlere inmek mümkün tabi metalin büyüklüğü ve toprak şartlarına bağlı olarak.
Dediğin duruma gelecek olursak eğer makınayı tanıyan biriysen tuğlaya öttürmezsin ötse bile minarel sesini metal sesinden ayırt ettinmi tamamdır . dediğin objeyi 1.5 metrede (tekrar diyorum cihazı tanıyosan bi tecrübe oluştuğu zaman) rahatlıkla alırsın. en azından ben öyle gözlemledim.

Saygılarımla.
Eyvallah Arkadasım kullanılan cihazı cok iyi dilinden anlıcaksın peki derin arama dediğiniz pulseler 1.5 metre bir küpün öncesinde bir bakır bir gümüş varsa veya bir demir varsa nasıl alacak dedektor ler algılama mesafesindeki ilk metale tepki vermezmi altın metali tüm frekansları yutan aynı zamanda uyuyan bir metaldir pulse bir vlf gibi degilki vlf bastıgı frekansı tekrar alıyor pulse ise sadece frekans basar anlıcanız pulseler her adamın işi değil uzmanlık ıster

İBOBABA

Member
kardeş ben xp gmaax2 kullanıyorum derinlik maximum 50cm toplu parada 120cm yi görür diyorlar ama ben daha denk gelmedim.
o paralara alabilecen en güzel makina.
ama benim şahsi kanaatim acele etme biraz daha para biriktir deus veya gpx5000 al sonuçta bunu bir kere alıyosun sonradan degiştirmek sıkıntılı oluyor
Aldığınız cihazı denemeden ne alıyor veriyor anlamadan niye yazıyon kardeş aç bi cukur dene bakalım gmax *** alamaz 120 den *** vlf allmaaaaz vlf almaaaaz kaç defa anlatcaz cok güveniyorsan dene video at bizde ona göre karar verelim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cetin42

Member
Ustam forumda görmüştüm cihazı araştırdım sölüyecegim cihaz zenon zn600 araştır derim fiyatına göre 10numara cihaz