Dedektör

Kutsi

Yeni Üye
S.a arkadaşlar cs.scope.cs6mxi dedektör almayı düşünüyorum.fakat dedektör firmalarına baktım 5.500 fiyatları arasında.hatayda bir firma 2600 yazmış bu markanın yan sanayisi olabirmi, bilgisi olan varmı?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Kutsi kardeş dedktörler üç aşağı beş yukarı aynıdır, ama iyi para hepsi, sen artık çubuk işine başla bu kadar dedektör tecrüben varsa ben dedektör hiç almadım almaya da niyetli değilim, anlayın artık, yine de sen bilirsin

Kutsi

Yeni Üye
@Kutsi kardeş dedktörler üç aşağı beş yukarı aynıdır, ama iyi para hepsi, sen artık çubuk işine başla bu kadar dedektör tecrüben varsa ben dedektör hiç almadım almaya da niyetli değilim, anlayın artık, yine de sen bilirsin
Ustam basladım yeni yeni çubuk işine.çok acemiyim ama suan çubukta tavsiyeleri uyguluyorum.birkaç kere sonuca gittim çubukta ama,henüz tam anlamıyla yüzde yüzbaşarı yakalayamadım.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ustam basladım yeni yeni çubuk işine.çok acemiyim ama suan çubukta tavsiyeleri uyguluyorum.birkaç kere sonuca gittim çubukta ama,henüz tam anlamıyla yüzde yüzbaşarı yakalayamadım.
işte çubuk böyle, çubukta uğraştıkça farklı şeyler yakalarsınız, tavsiyemçok uğraşın mümkünse günlük elinize alın gidin kanalizasyon boruları üzerinde falan köprü mahsen üzerinde dolaşın nerde hangi tepkiyi verdi karşılaştırın gittikçe çubuktan daha memnun kalacaksınız benden söylemesi ama sabır ister

Kutsi

Yeni Üye
Gold Finder'den memnunmusun? 1.5-2 metreyi gören VLF diye lanse ediliyor.
Ustam doğrudur ben 40cm metalı 1.5mt den test yaptım aldım ama suana kadar derin arama yap aya fırsatım olmadı tektekte kullandım garret ace400i den daha başarılı oldu.ama artık sezon bitiyo.sene kısmet olursa yaza derin aramalara başlıcam.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Ustam doğrudur ben 40cm metalı 1.5mt den test yaptım aldım ama suana kadar derin arama yap aya fırsatım olmadı tektekte kullandım garret ace400i den daha başarılı oldu.ama artık sezon bitiyo.sene kısmet olursa yaza derin aramalara başlıcam.
Sigara paketini 80-100 cm den alır mı ?
Gerçeği asla yansıtmaz ama hava testleri ya da başka testleriniz olduysa bahseder misiniz ?

Bahsettiğiniz dedektör hakkına bilgim yok. Ama fikir belirtebilirim. Piyasada fiyatı belli olan bir dedektörü kimse yarı fiyatına vermez. X bir dedektörün farklı firmalar arasındaki fiyat makası çok fazla açıksa o dedektörden pek hayırda gelmez.
Bu işlerde en makbulü, o markanın yetkili distribütöründen satın almaktır. Piyasada merdiven altı ve çakma üretim ganidir..
Faturalı,fiyatı tam gösterilmiş,garanti belgesi imzalanmış,teknik servisi kurumsal olan,parça bulunabilirliği kolay olan ,sorun yaşadığında kurumsal anlamda müşteri memnuniyetini sağlayabilecek firmalardan alış veriş yapmak baş ağrıtmaz..
Üç kuruş ucuz diye bazı kaideleri es geçersin,sonra insanı bin pişman ederler..