Dedöktör tavsiyeler

Nokta34

Engellendi
Dedektör tavsiyesi olarak yeni nesil dedektör cihazlarını öneririm. Analog ve dijital devrelerin birleşimi ile üretilmiş cihazlar. Marka vermek gerekirse xxxxxx pulse dedektör. Xxxxx pulse dedektör çok duyulmamış bir marka fakat cihazları şaşırtıcı güzellikte ve etkileyici. Video linkleri var inceleyin. ..
......

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hakanelekyronik

Engellendi
Selamın aleyküm arkadaşlar. Ne güzel bir bilgi paylaşımı yeri emeği geçenlere saygılar. Video yayınlayan arkadaş dedektör hakkında biraz daha bilgi verebilir mi.. videolarda çeyrek altın testleri yapılmış. 30cm çok iyi bir değer. Bende deltapulse 3s var çeyrek altını hiç görmüyor bile. Bobinin dibine dayarsan azıcık belki.

3169

Engellendi
Arkadaşlar pulse dedektörler sağlık için de çok zararlı. Büyük firmalar bunun farkında bundan dolayı üretimlerinin çoğunu vlf üzerinden yapmaktalar. Teknoloji ekibinin detektörlerini yerinde inceledim. Bence çok sıradan ve basit sistemler. Özellik diye öne sürülen boş şeyler var. Dedektör dediğin hafif olur. Az enerji tüketir. Çok iyi ayrım yapar. Ve çok basit kullanıma sahip olur. Bunların hiçbiri deltapulselerde yok. Yeni çıkan manyetometre dedektör cihazları var onları ben de yeni araştırmaya başladım.